Gönderen Konu: yabancilara daha iyi saç ekimi yapan türk klinikler  (Okunma sayısı 838 defa)

siyabentqxqx

• Sr. Member
bana mi oyle geliyor ornegin serkan aygin yabanci musterilere yaptiklari ekim o acikliga o ekim müthiş ama turklerde fazla aciklik yokken bile ön cizgi cok yukarda surekli bunu gormem rastlanti mi siz neler düşünüyorsunuz

Mohanad

• Full Member
Ynt: yabancilara daha iyi ekim yapan türk klinikler
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2021, 11:43:14 »
Bu konu ile ilgili fikrim yok ama ben serkan aygın la görüştüm. Serkan aygın türkiye'de saç ekimic yok sanıyor tek o..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: yabancilara daha iyi saç ekimi yapan türk klinikler
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2021, 12:19:20 »
Hiç alakası yok gayet süper ekimleri var forumda olumsuz bir durum oluncada ilgileniyorlar yabancısı türkü yok kalitesi aynı herkese
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2021, 16:54:33 »
Yabancıların saç yapıları genelde ekim için daha uygun oluyor ,hatta bu konuda bilimsel bir yayın vardı ırklara göre saç tipi yapısının saç ekimini nasıl etkilediği ile ilgili.bulursam eklerim konuya.
belki bununla ilgilidir baktığınız sonuçlar.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2021, 21:25:35 »
Kalite aynı Serkan beyde ben görüşüne katılmıyorum dostum Serkan beye ben ekim yaptirmicam ama ekimleri güzel yani standart kişiden kaynaklı pozitif ve negatif ekimler her ekimcide olabiliyor burda ekilenin saç yapısı sosyal hayatı psikolojisi kendine bakması vs....hepsi belirleyici faktör..bunu unutma
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2021, 21:27:36 »
Türk müşteri  12 bin TL veriyor  yabancı  hasta 2000 Euro veriyor   fark olur

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2021, 00:10:23 »
Serkan Aygın özelinde konuşuluyorsa forumdaki örnekleri ben başarılı buluyorum açık konuşmak gerekirse. Ama elinizde yabancı hasta için ve yerli hasta için aynı tip saç/deri (renk, kalınlık, tip, açıklık, vb) yapısına sahip iddiayı destekleyici karşılaştırmalı bir örnek var ise ve paylaşırsanız daha sağlıklı yorum yapılabilir kanaatindeyim.

Facebook Twitter Instagram