Gönderen Konu: Dün gece finasteride yan etkisini gördüm  (Okunma sayısı 1679 defa)

Gregor59

• Hero Member
Dün gece finasteride yan etkisini gördüm
« : 24 Mart 2021, 18:28:35 »
5 aydır fin kullanıyorum. 5 aydır pandemiden ve işten dolayı cinsel hayatım yoktu. Başka da yan etki hissetmeyince fin taneymişim inanmayan birisiydin. Dün gece birisiyle birlikte olduk, ilk seferinde öyle böyle ereksiyon oldum ve idare ederdi. İkinci defa canım zerre istemedi.

Kız zorladı bir şekilde biraz ereksiyon oldum ama sertleşme olmadı ve seksin yarısında tamamen ereksiyon kaybettim. Yorgunluğumu bahane ettim ama utanç verici durumdu.

1 saat sonra tekrar zorladı kız bu kez ananem hiçbir şekilde ereksiyon olamadım.

Yani ilk seferden sonra seks isteğim tamamen kayboldu.

Normalde özellikle böyle uzun zaman yapmadıysam 5-6 defa yapardım gece boyunca ve de uzun süreli, partnerim bile yeter derdi.

Dün gece ise yaşlı bir adam gibiydim, resmen saçma sapan rezil bir gece geçirdim ve ne kız ne ben keyif alabildik.

Çok garip bir durumdu kendime kızıyordum partnerim yanımda ve açıkçası muazzam bir kız, benim canım hiç istemiyor.

Tekrar belirteyim fin yan etki yaptı deyince herkese psikolojiktir sitem birisiydim. Kendim deneyimledim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dün gece finasteride yan etkisini gördüm
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2021, 18:42:06 »
Kötü bir durum geçmiş olsun.. pilava giderken eldeki bulgurdan olduğuna mı yanarsın, arkadaşınıza karsı mahçubiyetinizemi... ne didin arkadaşına deseydin ilaç kullanıyor yanetkileri  var bir kaç ay boyle maalesef diye.. şimdibinbşr türlü  şey düşünüyordur senin hakkında

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2021, 18:47:56 »
 burak yılmazken falcao oldun devre arası transferi sart mustafayı al
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2021, 18:49:00 »
burak yılmazken falcao oldun devre arası transferi sart mustafayı al

Adam kırmızı kart yedim diyor sen transfer diyorsun emekli..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2021, 18:58:29 »
 kadro dışı değil sonuçta.manisadan transfer yapsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2021, 19:09:43 »
Allah şifa versin .
Bu çok ciddi mesele insanın hiç aklından çıkmaz bu olayı düşünüp bile saçın dökülür stresten .
Xpecia kullanmayi dusunuyordum korktum şimdi.
Birinci şarjörden sonra ikinci şarjör 2-3 dakikada hazır oluyor benim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2021, 20:00:50 »
 bir arkadasta kız atmış eve uğraş uğraş kuş kalkmamış rezil rüsva oldum anlatamam dedi bıraktı finasteridi.genelde çoğu kişi yan etki gördüm deyip bırakıo ama yıllardır kullanıpta yan etki gormeyende var bence piskolojik.
 biri gene uzun donem fin kullanıcısı deneme yapıo hatun cağrıo olmuo gidio wcde masturbasyon oluyor sonra deniyor hatunda olmuyor sonra baska hatun cağırıyor ondada olmuyor gidiyor wcde masturbasyon boşalabiliyor.tuhaf bu fin olayı bu işte en onemli deneyimler fin kullanıp maça çıkmışların deneyimleri önemli yazarlarsa iyi olur

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2021, 23:44:09 »
fin yan etki yapmış olabilir ama extra olarak psikolojikte olabilir garip bir durum doğrusu bunu test etmenin en güzel yolu kafayı bulduktan sonra denemek ,kafa iyiyken üç beş gidiyorsan sorun psikolojik demektir .

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2021, 23:53:31 »
fin yan etki yapmış olabilir ama extra olarak psikolojikte olabilir garip bir durum doğrusu bunu test etmenin en güzel yolu kafayı bulduktan sonra denemek ,kafa iyiyken üç beş gidiyorsan sorun psikolojik demektir .

Kafa Güzelken 5 gidiyorsan o ayrı bir sorun. O durumda finasteride dozajını arttırman toplum sağlığı açısından daha isabetli bir karar olur

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2021, 23:58:38 »
valla dostum benim başıma ilk postayı atamadığım durum gelmişti hatta kız benden ayrılmıştı ama o finasterid kullanmadan önceydi.O aralar psikolojik ilaçlar kullanıyordum.Sonra sigara ve psikolojik ilaçları bırakınca düzeldi.

Beterin beteri vardır :)

Fin etki yapmışta olabilir veya biraz antreman yapman da gerekebilir.Endişeli olacağına bir doktora görün için rahat olsun.

Bu arada sigara ve psikolojik ilaçlar da çok etkiliyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Mart 2021, 08:40:19 »
 karşındaki malzeme ilede alakalı santrafora asist yapan iyi oldukça gollerde gelir.manita 1.50 kg 150 sanayi faresi gibi dombicansa istek ne kadar olcak fotomodel gibiyse rus izlandalı falan özellikle izlandalı avadortun finasteridin kutusunu boşaltsan dalgakıran gorevi goremez

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 25 Mart 2021, 08:46:57 »
Psikolojik değilse hiçbirsey bilmiyorum bence finansterid yan etkisi kaygı hissi psikolojik etkiliyor insani başka yan etkisini görmedim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Mart 2021, 09:03:49 »
  17 sene yan etki görmedim sitelerde yan etki yazılarını okudum yan etki basladı okumayı bıraktım yan etki gecti gene okuduum gene oldu gene bıraktım gene gecti

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 25 Mart 2021, 10:08:34 »
  17 sene yan etki görmedim sitelerde yan etki yazılarını okudum yan etki basladı okumayı bıraktım yan etki gecti gene okuduum gene oldu gene bıraktım gene gecti

En süper yorum .
Fayda sağlayacağını düşünerek kullanmak en iyisi .
Hocam bende xpecia ya başlamayı düşünüyorum ne düşünüyorsunuz fikriniz nedir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 25 Mart 2021, 10:11:21 »
 finasteridden baslayayım olaya genelde insanlar yan etki gordum deyip bırakıo bırakınca yan etki gecio burda drların çoğu önermez ama fda onay veriyor.xpecia kullanmadım içindeki blokerlerin pek zarar vericeğini dusunmuyorum tabi benim dusuncem değil kullanıcı deneyimleri onemli

Facebook Twitter Instagram