Gönderen Konu: Dr. Ruşer Barış- Ankara  (Okunma sayısı 425 defa)

tunademiray

• Yeni üye
  • *
Dr. Ruşer Barış- Ankara
« : 31 Mart 2021, 04:41:50 »
23/02/2021 tarihinde ankarada Dr. Ruşer Barış ve ekibine saç ekmi yaptırdım.

Öncelikle belirtmek isterim ki oldukça profesyonel bir ekip ile bu operasyonu gerçekleştirmiş olmak bana keyif verdi.

Ekim için söylemek isteyeceklerim şunlar;

Öncelikle ekim 10 saate yakın sürdü ve toplam 4700 greft ekildi. Gitmeden önce kafamda anesteziyi biraz fazla büyüttüğümü farkettim. Çevremde saç ekimi yapan 5-6 arkadaşım var ve hepsi bana anestezi esnasında çok acı çektiklerini söylediler. İnanın abartıldığı kadar bir acı çekmedim. Belki doktorumun eli hafifti bilemiyorum, lakin gerçekten abartılı bir acı hissetmedim. Ekim sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Baş dönmesi bayılma gibi olumsuz şeyler yaşayan kişiler tanıdım. Bende bunların hiçbiri gerçekleşmedi. İlk 2-3 gün oldukça dikkat etmek gerektiği için özellikle hassas davranarak temastan kaçındım. Bu süre zarfında ne baş ağrısı ne başka bir acı yaşamadım. Yatarken sırt üstü yatarak uyudum. Zaten herkesin bildiği üzere söylenen ilaçlarımı düzenli kullandım. 4. gün doktorumun belirttiği şekilde ekilen bölgeyi yıkamalara başladım. Yıkama konusuna gelince, kafamı yıkamadan önce ekilen bölgeye bepantol losyonu sürdüm dikkatli bir şekilde. Ardından 30-40 dakika bekledikten sonra, sebamed şampuanla hafif üstlerden vurarak yıkamaya başladım. Ovalayarak veya sert bir şekilde kesinlikle yıkamadım. Özellikle hassas davranmaya özen gösterdim. Köklerin alındığı kısım 4. günden sonra gözle görülür şekilde iyileşti. Zaten şampuanı o kısımda köpürtüp ekilen bölgeye sürdüm. ilk bir hafta hergün yıkama işlemini gerçekleştirdim. 10. günden itibaren ekilen bölge kabuk atmaya başladı ve biraz daha bastırarak yıkayarak devam ettim. 15. günde felan kabuklarda kendiliğinden döküldü. 2. haftadan itibaren, kafamı 2 günde bir yıkayarak tedaviye devam ettim. 1 ayın sonunda Prp ve vitamin enjektesi için tekrar Dr. Ruşer barışı ziyaret ettim. Gerekli işlem 10 dakika kadar sürdü. Bu enjekteler hafif canımı acıttı lakin totalde acı süresi 1 dakikayı geçmez. Şu an ekimin 2. ayına girdim. Nisan 24 ünde bir prp seansına daha gireceğim. Şu an ekilen bölgeler geçici dökülme evresine geçtiler. Ekilen sacların çıkmasından dolayı hafif kaşıntılar oluyor ve ara ara sivilceler çıkabiliyor çok dert edilecek sorunlar değil. Şu ana kadar olumsuz hiçbir gelişme olmadı. Ekim doğal görüntü şeklinde ve görsel olarak güzel görünüyor ve ayrıca beni gören 2 arkadaşımda saç ekimi yaptırmak için gün aldılar. Sonuç olarak Dr. Ruşer beyden oldukça memnunum saç ektirmekten bir o kadar daha memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Ruşer Barış- Ankara
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2021, 11:31:01 »
Resimler?
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
Ynt: Dr. Ruşer Barış- Ankara