Gönderen Konu: Dermoskin Medobiocomplex-E kullananlar  (Okunma sayısı 2027 defa)

Thescript

• Hero Member
Dermoskin Medobiocomplex-E kullananlar
« : 04 Nisan 2021, 16:38:17 »
Araştırdım içerik olarak güzel gibi geldi hem saw palmetto hem kabak hem biotin ve cinko da mevcut ve eczanelerde sampuaniyla birlikte 110 tl ye paket halinde e gördüm trend yok gibi sitelerde biraz daha uygun 2 ay kullanıma göre de fiyatı bence makul  kullanan kişiler varmi veya bilgisi olan alta bırakıyorum içeriğini bu arada

Thescript

• Hero Member
Ynt: Dermoskin Medobiocomplex-E kullananlar
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2021, 21:00:39 »
++++

ahmetkaya

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2021, 21:07:44 »
Vitaminlerde 73 tl
  • Yaşınız 27

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2021, 21:31:48 »
Vitaminlerde 73 tl
gordum evet eczanede satıldığı için güvenilir muhtemelen ama internette cokta iyisini buldum başka marka NCS diye geçiyor 1000mg saw palmetto fazla olabilir o yüzden gunde 1 kapsül ile 6 ay götürecek düzeyde ama taninmamis fazla galiba guvenemedim bu kadar içeriğin180 tablette bu fiyafa olmasi biraz guvensizlik yapti almaya deger olan hangisi konuyu açtığım olan mi bumu yoksa ?

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2021, 21:37:53 »
gordum evet eczanede satıldığı için güvenilir muhtemelen ama internette cokta iyisini buldum başka marka NCS diye geçiyor 1000mg saw palmetto fazla olabilir o yüzden gunde 1 kapsül ile 6 ay götürecek düzeyde ama taninmamis fazla galiba guvenemedim bu kadar içeriğin180 tablette bu fiyafa olmasi biraz guvensizlik yapti almaya deger olan hangisi konuyu açtığım olan mi bumu yoksa ?

ncs ye güvenmiyorum bir kere satın aldım o hapları da geri attım o kadar kalitesizdi ki kullanmaya korktum

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2021, 21:41:01 »
ncs ye güvenmiyorum bir kere satın aldım o hapları da geri attım o kadar kalitesizdi ki kullanmaya korktum
açıklayıcı oldu aslında bende güvenmiyorum takviye olarak içerisindeki okadar şeye rağmen 180 tabletin fiyatı 100 tl çok ucuz değil mi güvenemiyor insan

ahmetkaya

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2021, 21:59:49 »
Neden xpecia almıyorsun daha çok madde yok mu
  • Yaşınız 27

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2021, 22:46:33 »
Neden xpecia almıyorsun daha çok madde yok mu
Ben kullanıyorum bunlar var kıyaslayın iksini
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2021, 00:09:29 »
Ben kullanıyorum bunlar var kıyaslayın iksini
hocam ben gunde 2 tablet şeklinde degilde tek tablet şeklinde gitmek istiyorum maliyet az gelsin diye malum öğrencilik o yüzden en uygun fiyata en iyi içerikli tablet arıyorum

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2021, 01:01:54 »
hocam ben gunde 2 tablet şeklinde degilde tek tablet şeklinde gitmek istiyorum maliyet az gelsin diye malum öğrencilik o yüzden en uygun fiyata en iyi içerikli tablet arıyorum
Onu boşver yarın başliyormusun minoxile öyle söylemiştin geçen.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Diabloo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2021, 05:06:27 »
Ya gözünüzü sevim ne vitamini ya sokağa çıkıp etrafınıza bakın evsiz adamlara bir bakın adam multivitamin mi alıyor. Adamın saçının çeyreği biz de yok sen hala vitamin derdine düşmüşsün.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Nisan 2021, 07:48:51 »
Vitamin falan boş işler böbrek ve karaciğer yormaktan başka bir şeye yaramıyor. Doktora gidersin doktor derse bak senin şu şu eksiğin var vitaminde al kullan 3 ay sonra gel bakalım değerlerine derse al kullan onun dışında hiç bir faydası olmadığı gibi zararı aşırı fazla. 5000 mg biotin diyor 2500 bile çok görüyor sağlık bakanlığı  akıl karı değil vitamin ile çözemessiniz genetik dökülmeyi 2 yolu var finasterid ve minoxidil . Gerisi boş . Aynı şekilde şampuanda boş aldım eczaneden 3 kutusunu indirimle 40 liraya prozinc plus gayet yeterli arada birde bim a plus kullanıyorum çok ta şii yapmamak lazım .

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #12 : 05 Nisan 2021, 10:57:55 »
Vitamin falan boş işler böbrek ve karaciğer yormaktan başka bir şeye yaramıyor. Doktora gidersin doktor derse bak senin şu şu eksiğin var vitaminde al kullan 3 ay sonra gel bakalım değerlerine derse al kullan onun dışında hiç bir faydası olmadığı gibi zararı aşırı fazla. 5000 mg biotin diyor 2500 bile çok görüyor sağlık bakanlığı  akıl karı değil vitamin ile çözemessiniz genetik dökülmeyi 2 yolu var finasterid ve minoxidil . Gerisi boş . Aynı şekilde şampuanda boş aldım eczaneden 3 kutusunu indirimle 40 liraya prozinc plus gayet yeterli arada birde bim a plus kullanıyorum çok ta şii yapmamak lazım .
Çok haklısın sana katılıyorum ama konuyu açan adam aspirinin kağıdını okusa yan etki yaşayacak biri gibi o yüzden başka şeyler düşünüyor minoxil içinde çok tedirgin adam.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Nisan 2021, 12:21:15 »
Çok haklısın sana katılıyorum ama konuyu açan adam aspirinin kağıdını okusa yan etki yaşayacak biri gibi o yüzden başka şeyler düşünüyor minoxil içinde çok tedirgin adam.

Konu arkadaşımız ah vah eder ama iş işten geçmiş olucak. Betona su döküyor çiçek çıksın diye

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #14 : 05 Nisan 2021, 13:00:22 »
Konu arkadaşımız ah vah eder ama iş işten geçmiş olucak. Betona su döküyor çiçek çıksın diye
Öyle ama kendi tercihi takdir edersinki biz doğruyu gösterelimde kullanıp kullanmamak ona kalsın.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Facebook Twitter Instagram