Gönderen Konu: Topik Kullanı mı  (Okunma sayısı 615 defa)

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
Topik Kullanı mı
« : 06 Nisan 2021, 15:35:26 »
Merhaba arkadaslar, yasim 21 oldugundan dolayi sac ekimi düsünmüyorum, kafamda cok sayida minyatürlesmis saclar var, topik kullansan 1 sene idare eder gibi geliyor. Topik kullanmanin herhangi bir yanetkisi var mi? Sizce hangi topiler iyi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Topik
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2021, 15:44:45 »
Merhaba arkadaslar, yasim 21 oldugundan dolayi sac ekimi düsünmüyorum, kafamda cok sayida minyatürlesmis saclar var, topik kullansan 1 sene idare eder gibi geliyor. Topik kullanmanin herhangi bir yanetkisi var mi? Sizce hangi topiler iyi?

Topik saç dökülmesini hızlandırır
Global Moderator

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
Ynt: Topik Kullanı mı
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2021, 16:45:16 »
Hintel abi hizlandirir da zaten benim artik pek bi ümidim yok bu yasta zaten kafami sürekli  5 numarada tasiyorum maksat 1 sene de topikle kullanmak cok kel görünmemek icin. Acaba yanlis mi füsünüyorum? Sac ekime de müsait olmadigimi demistin.
  • Ekim Tarihi: henüz yapmadim
  • Yaşınız 21

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2021, 12:41:25 »
Hintel abi hizlandirir da zaten benim artik pek bi ümidim yok bu yasta zaten kafami sürekli  5 numarada tasiyorum maksat 1 sene de topikle kullanmak cok kel görünmemek icin. Acaba yanlis mi füsünüyorum? Sac ekime de müsait olmadigimi demistin.

Donörünü kısa kestirdiğin için sağlam mı emin olamıyoruz uzat biraz ona göre fotoğraf at. Ve tedaviye başla. Donör bölgen tedaviyle sağlamlaşırsa ektirebilirsin şekil vericek bir saçın olur. Ama tepe bölgesine ektirmeyi şu anlık aklından çıkart
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2021, 18:04:10 »
Uzatinca da cok kötü duruyor :D kazitmadan önce ki fotolar var atsam anlayabilirmisiniz acaba?
  • Ekim Tarihi: henüz yapmadim
  • Yaşınız 21

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2021, 18:47:10 »
Uzatinca da cok kötü duruyor :D kazitmadan önce ki fotolar var atsam anlayabilirmisiniz acaba?

Eğer çok eski değilse fotolar atabilirsin
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Facebook Twitter Instagram