Gönderen Konu: Ön çizgi ne kadar öne alınabilir? Alın genişliği, kaş cm falan ölçülebilir mi?  (Okunma sayısı 754 defa)

AdnanN

• Hero Member
Bir ara bende bu soruları merak etmiştim
Aşağıdaki görseller ideal oranları gösteriyor

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Düzgün bir doktora gitmezsen elinde bu evraklarla gidersen " bunlar faso fiso boş işler " denilip tası koyup çizerler ön çizgiyi :)  Güzel bir araştırma konusu ancak yaş küçük ve dökülme devam edecek gibiyseniz ön çizgiyi ne kadar yukarıdan başlatabilirim diye düşünmelisiniz . 35-40 yaş veya üstü sadece şakaklar geriye geldiyse bu tip bir araştırma mantıklı .

Belki işine yarar . Doğru mu değil mi bilmiyorum bir incele istersen . Tabi en doğru kararı planlama yapan doktorla almalısın böyle kopyala yapıştır dökümanlar sadece fikir verir .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evde ön çizgimi tasarlamaya calısıyorum sonra ekimcilere basvuracagım

ön çizgimi maksimum ne kadar alta alabilirim bunu nasıl çözeceğim?

mesela alın genişliği, kaş ile saç arasında cm uzunluğu vs herhangi birşey ile en dogru çizim nasıl yapılır?

Ne kadar diye bir şey yok ön hat referans noktaların neyse ona göre olur. Her kesin yapısal olarak değişir. Yani nereden bilelim ne kadar ileri alabilirsin şimdi? Resim yok bir paylaşım yok konuda.

Yani ahiret sorusu kısaca

Global Moderator

reyes

• Sr. Member
Ne kadar diye bir şey yok ön hat referans noktaların neyse ona göre olur. Her kesin yapısal olarak değişir. Yani nereden bilelim ne kadar ileri alabilirsin şimdi? Resim yok bir paylaşım yok konuda.

Yani ahiret sorusu kısaca

Bu referans noktalar neresi?
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

emekli kel

• Hero Member
 yas donor genel dokulme minyaturleşme yüz hatları cene alın arası vs... bunların hepsini iyi bir dr hesaplar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zarkonav

• Yeni üye
  • *
bence geniş bir açıklık yoksa ekim merkezine bırakmamak lazım ön çizgiyi yoksa yukarda bir arkadaşımızın yazdığı gibi tası kafaya koyup çizerler  :)

Facebook Twitter Instagram