Gönderen Konu: Hairforte spray’e dutasterid ekleme  (Okunma sayısı 2395 defa)

Unkownnn

• Full Member
Hairforte spray’e dutasterid ekleme
« : 20 Nisan 2021, 03:30:56 »
Öncelikle selamün aleyküm bi kaç konu açtım daha önce bu yöntem hakkında sizlerinde görüşlerini almak istedim finasterid kullanıp bırakmış biri olarak (yan etkilerden ötürü bıraktım) topikal yöntemlerle korumak istiyorum şuan hali hazırda hairforte ve ru kullanıyorum hairfore günde bi defa ru da uyumadan önce uyguluyorum sizce hairforte içine dutasterid eklesem nasıl bi etki eder

Spencer

• Hero Member
Ynt: Hairforte spray’e dutasterid ekleme
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2021, 03:41:32 »
Bu hair Forte sevdası nedir? İşe yaramıyor neden kabul etmiyorsun? Topikal olarak faydalı tek etken minoksidil bunu biliyorsun.

Dutasterid sanırım hair Forte içinde çözünür dolayısıyla fayda sağlarsın ancak yan etki riski yine de var.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2021, 03:53:24 »
Fayda sağlamadığını nerden biliyorsun forumda jumong kullanıcı isimli adamın konusuna bi bak istersen nasıl etki ettiğini o şekilde görebilirsin bende etki gösterecek diye bişey yok birde şu var 2 kat maliyet minoxil ikincisi bırakıldığında saç dökülmesi çok daha keskin seyrettiği için uzak duruyorum minoxilden bilmiyorum saç konusunda en uzak şey heralde minoxil bana

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2021, 12:50:21 »
Fayda sağlamadığını nerden biliyorsun forumda jumong kullanıcı isimli adamın konusuna bi bak istersen nasıl etki ettiğini o şekilde görebilirsin bende etki gösterecek diye bişey yok birde şu var 2 kat maliyet minoxil ikincisi bırakıldığında saç dökülmesi çok daha keskin seyrettiği için uzak duruyorum minoxilden bilmiyorum saç konusunda en uzak şey heralde minoxil bana
kullanan kişi de baya baya çıkmış sac helal valla nasıl olmuşsa ve aklıma şey takıldı şimdi dutasterid atmak akıllıca ama dutasterid hairfortenin içinde erirmi yani deriye isler mi sorun orda

sonkabadayı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2021, 19:16:14 »
minixol internette ucuza alabilirsiniz orjinal
  • Yaşınız 22

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2021, 23:24:55 »
Öncelikle selamün aleyküm bi kaç konu açtım daha önce bu yöntem hakkında sizlerinde görüşlerini almak istedim finasterid kullanıp bırakmış biri olarak (yan etkilerden ötürü bıraktım) topikal yöntemlerle korumak istiyorum şuan hali hazırda hairforte ve ru kullanıyorum hairfore günde bi defa ru da uyumadan önce uyguluyorum sizce hairforte içine dutasterid eklesem nasıl bi etki eder

Hairforte' den ziyade Isana Caffeine Tonik içine eklemenizi tavsiye ederim. İçeriği ve kalitesi çok iyi bir tonik

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2021, 23:29:13 »
 içindeki maddeler birbirinle sinerjik şekilde calısıcak şekilde ayarlanmıştır dut içeriği bozabilir yoğun bir karısımı olmalı hair fortenin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2021, 21:58:13 »
Hair forte bildiğin yağ gibi 4-5 saatte sonra kuruyor onu geçtim fena kabuklanma yaptı saç derimde duş alırken alayına tarıyorum ilerlemesin diye de dutasterid de sonuçta sıvı formda eklediğimde hairfortenin yağlı olan yoğunluğunu seyreltecektir bence ama bi türlü alıp ekleyemedim

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 22:20:29 »
Hair forte bildiğin yağ gibi 4-5 saatte sonra kuruyor onu geçtim fena kabuklanma yaptı saç derimde duş alırken alayına tarıyorum ilerlemesin diye de dutasterid de sonuçta sıvı formda eklediğimde hairfortenin yağlı olan yoğunluğunu seyreltecektir bence ama bi türlü alıp ekleyemedim

Yıllardır topikal dutastreid kullanıyorum. Dutastreidin tam tersine yağlı bir yapısı vardır. Kuruma süresini uzatır.

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2021, 01:08:38 »
Yıllardır topikal dutastreid kullanıyorum. Dutastreidin tam tersine yağlı bir yapısı vardır. Kuruma süresini uzatır.
topikal uygulamayı nasıl yaptınız söyler misiniz bide faydası oldu mu

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2021, 01:40:37 »
Uzun süre minoxil içine ekleyip kullandım. Fakat malum kaşıntı egzama vs. olayları yüzünden daha sonra bir çok kombinasyon denedim. Şuan alkol, gliserin ve cafein ile birlikte kullanıyorum. Tabi ki çok fayasını gördüm. Zaten Avodart kapsüllü içindeki sıvının deriden emilebildiğini biliyoruz. Bir de bunu haftada 2 olacak şekilde dermastamp ile destekleyince daha iyi oluyor.
Ben 2013 yılındanberi malum diğer sitede aktif bir üyeydim. Fakat o forumda farklı olaylar vs dönüyor. Samimiyet yok: konuya birşey yazdığınızda admin onaylıyor öyle yayınlanıyor vs...
Ben de tecrübelerimi burdan paylaşmaya devam edeceğim.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 25 Nisan 2021, 13:34:40 »
Uzun süre minoxil içine ekleyip kullandım. Fakat malum kaşıntı egzama vs. olayları yüzünden daha sonra bir çok kombinasyon denedim. Şuan alkol, gliserin ve cafein ile birlikte kullanıyorum. Tabi ki çok fayasını gördüm. Zaten Avodart kapsüllü içindeki sıvının deriden emilebildiğini biliyoruz. Bir de bunu haftada 2 olacak şekilde dermastamp ile destekleyince daha iyi oluyor.
Ben 2013 yılındanberi malum diğer sitede aktif bir üyeydim. Fakat o forumda farklı olaylar vs dönüyor. Samimiyet yok: konuya birşey yazdığınızda admin onaylıyor öyle yayınlanıyor vs...
Ben de tecrübelerimi burdan paylaşmaya devam edeceğim.
Suan ne kullanıyorsunuz hocam ve ben şöyle birşey duydum minoxilin içine avodart atmak molekülleri büyük olduğu  için sıkıntı imiş yani fimasterid küçük molekullu olduğu için daha iyi diyen oldu ve siz suan minox artı dutas kullanıyorsunuz galiba yan etki olayı oldumu ve döngü yasadinizmi hocam

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2021, 15:35:37 »
Minoxille kullanmıyor dutasteridi gliserin cafein le kullanıyor aslında formülü paylaşırsanız denemek isterim bende çünkü hair forte egzama yaptı şuan bende 1 haftadan daha böyleyse işimiz var bunla

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 25 Nisan 2021, 20:18:51 »
Pesetmemelisin diye bir arkadaş var forumda 5 8 adet dut atmış minoxile saçları efsane ötesi

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 25 Nisan 2021, 20:23:35 »
Minoxille kullanmıyor dutasteridi gliserin cafein le kullanıyor aslında formülü paylaşırsanız denemek isterim bende çünkü hair forte egzama yaptı şuan bende 1 haftadan daha böyleyse işimiz var bunla
hair fortenin içinde de pgg var sanırım, eğer egzama sorununuz varsa kullanmayın. yapabileceğin en etkili şey toz minox alıp pgg siz kendin hazırlamak. egzama sorunun hallolur ve minox çok ucuza gelir.

Facebook Twitter Instagram