Gönderen Konu: Bu 3 merkez arasında seçimimi nasıl yapmalıyım?  (Okunma sayısı 1137 defa)

AyıyaDayıDiyenAdam

• Yeni üye
  • *
Kendi bulunduğum şehirde az tanınan 1kaç yere danıştım mesaj atarak ve ortalama 2bin greft ihtiyacım var. vertexde falan hiç sorunum yok

ön saç çizgim 1, 1.5cm ileri alınacak ve şakak+temple doldurulacak. tepe ortasına da biraz serpiştirilecek

bütçeme göre bu kişiler arasından yazdığım ekim şekline göre nasıl karar vermeliyim sizce kime ektireceğime? Soruma göre siz olsanız kimi seçerdiniz?

Hakan doğanay ekip
Serkan aygın
Asuman hair

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bu 3 merkez arasında seçimimi nasıl yapmalıyım?
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2021, 01:56:44 »
 asuman hair
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2021, 02:05:41 »
Merhaba, öncelikle online konsültasyon şeklinde ilgili ekim merkezlerinden çizgi öneri, benzer ekim örnekleri ve greft öngörülerini alabilirsiniz. Buna paralel olarak da muhakkak forum konularını detaylı inceleminizi tavsiye ederim. Fotoğraf da paylaşırsanız forumdaki tecrübeli arkadaşlar ayrıca görüşlerini ileteceklerdir. Önemli olan hızlı değil doğru karar verebilmek.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2021, 15:26:35 »
3 merkezde güvenilir ve kaliteli kararı sen vereceksin
Global Moderator

Sinem

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2021, 17:29:39 »
Merhaba, bence kafanızın fotoğraflarını paylaşın. Hem önden, tepeden hem de donör alan olarak. Benzer işlemler varsa yardımcı olunur. Bir de aldığınız fiyatlar nelerdir ?

Facebook Twitter Instagram