Gönderen Konu: Finasterid kaç yıl kullanılmalı?  (Okunma sayısı 5695 defa)

Thescript

• Hero Member
Ynt: Finasterid kaç yıl kullanılmalı?
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2021, 22:41:35 »
+++

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2021, 23:43:31 »
Gittiği yere kadar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2021, 00:16:36 »
 25 sene kullanan tanıdığımda var 1 haftada yan etki yaptı deyip bırakan tanıdığımda ama genelde insanlar yan etki deyip bırakıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Diabloo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2021, 00:29:31 »
25 sene kullanan tanıdığımda var 1 haftada yan etki yaptı deyip bırakan tanıdığımda ama genelde insanlar yan etki deyip bırakıyor
25 sene kullanan tanidiginin saclari ne durumda ve herhangi bir yan etki gormus mu? Cocugu var mi vs.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2021, 00:31:47 »
 evlimi sormadım dokulmesini yavaslatabildiği kadar yavaslatmış finasteridle sonunda ekime ihtiyacı duydu.bende 17 senedir kullanıom bekarım yan etki gormedim gorupte bırakanda çok.finasterid kullanıp cocuk yapanlar diye konu açmalı asıl
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2021, 00:37:23 »
Serkan Aygın 18 yıldır kullanıyorum demişti, Koray Erdoğan'da bi videosunda 20 küsür yıldır kullanıyorum demişti diye hatırlıyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2021, 01:32:52 »
 bir çok ekimci cebinde gezdiriyor hap kutusunu bizim millet abartmayı sever gidicen en baba gevur formuna fin sizde ne yan etki yaptı diyecen.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2021, 02:04:13 »
bir çok ekimci cebinde gezdiriyor hap kutusunu bizim millet abartmayı sever gidicen en baba gevur formuna fin sizde ne yan etki yaptı diyecen.
;D ;D

Diabloo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 28 Nisan 2021, 02:10:22 »
Kel kalmanin verdigi psikoloji adamin hayatin s×ker icine kapanir masturbasyon muptelasi olur iste simdi baslar cinsel problemler bu ilaci doktor(genç) eşliginde kullanacaksin kari gibi korkmicaksin herhangi yan etki gordugun zaman birakacaksin baska tedavilere bakicaksin bu kadar

Tecrubelerim su yonde vucudundaki kil seviyesi ile yan etki gormen ters orantidir

Kesinlikle ergenlikte kullanilmamasi gerekir bence

Yan etki minimuma cekmek icin guzel beslen hareketli ol spor yap arada bir detox turu caylar tuket

Korkuyorsan veya takintiliysan kesinlikle kullanma yan etki goreceksin
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2021, 02:33:23 Gönderen: Diabloo »

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Nisan 2021, 02:15:51 »
Kel kalmanin verdigi psikoloji adamin hayatin s×ker icine kapanir masturbasyon muptelasi olur iste simdi baslar cinsel problemler bu ilaci doktor eşliginde kullanacaksin kari gibi korkmicaksin herhangi yan etki gordugun zaman birakacaksin baska tedavilere bakicaksin bu kadar

Tecrubelerim su yonde vucudundaki kil seviyesi ile yan etki gormen ters orantidir
nasıl yani kil fazla ise yan etkimi görürsün veya gormezsin

Diabloo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2021, 02:17:05 »
nasıl yani kil fazla ise yan etkimi görürsün veya gormezsin

Vucudun maymun gibiyse yan etki gorme ihtimalin dusuk

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2021, 02:31:14 »
Öyleydi benim, omuzlarımda sakal vardı kollardaki deri gözükmüyordu, şuan tüy bile yok epilasyondan =)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2021, 04:20:46 »
Bu bilimsel birseymi çünkü maymunla yanyana gelsem hangisi maymun derler sulalemdeki en kıllı kişiyim babam bile bu duruma şaşkın fhdhdhdh sürekli dalga geçerler maymun diye
  • Yaşınız 25

Diabloo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2021, 04:41:17 »
Bu bilimsel birseymi çünkü maymunla yanyana gelsem hangisi maymun derler sulalemdeki en kıllı kişiyim babam bile bu duruma şaşkın fhdhdhdh sürekli dalga geçerler maymun diye
Bilimsel olup olmadigini bilmiyorum benim gozlemim bu

Facebook Twitter Instagram