Gönderen Konu: Dr. Hakan Doğanay 3500 greft Sakal Ekimi  (Okunma sayısı 4310 defa)

Arda

• Yeni üye
  • *
Dr. Hakan Doğanay 3500 greft Sakal Ekimi
« : 29 Nisan 2021, 21:33:14 »
Merhaba Arkadaşlar,

26 Nisan 2021' de Hakan hocanın ekibine 3500 greft sakal ekimi yaptırdım. Bu kararı alırken bu siteden çok yararlandığım için sizlerle ben de sürecimi paylaşmak istedim. Sizlerin de görüşlerini almak istiyorum.

Öncesi ve ilk yıkama sonrası fotoğraflarını paylaşıyorum.

Arda

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr. Hakan Doğanay 3500 greft Sakal Ekimi
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2021, 21:39:28 »
Son fotoğrafta biraz sağda asimetri var gibi görünüyor ama aslında o kısmım bir önceki günden dolayı şişkin idi. Ondan öyle gözüküyor. Şu an aynaya baktığımda öyle bi simetri problemi gözükmüyor. Daha önceden sakal ektirmiş veya bu konuda bilgisi olanlara soracağım. Şu an yüzümde olan kaşınma, batma, gerginlik ve sanki suratım genelinde dikenli ot bastırıyorlarmış hissi ne zaman geçecek? Bu normal mi? Biraz fikirlerinizi almak istiyorum. 1 hafta sonra bu kabukların döküleceği iyileşeceği söylendi. Ben günde 3 kez söyledikleri şekilde yıkama yapıyorum. Ayrıca Hakan hocanın tavsiyesiyle bir de 1 saatliğine kantaron yağı sürüyorum. Kantaron yağı yara iyileştirme ve yaralı bölgeyi nemli tutma işini görüyormuş.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2021, 22:00:26 »
Hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur ben çizgiye bayıldım canlı ekimleri zaten klinikte gördüm servis işlerine bakan tolgaydi sanırım bıyık ekimi süper olmuş  seninde şüphen olmasın
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Burko7

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2021, 22:09:20 »
Hocam ekimin hayırlı olsun. Ben de bu merkezde sakal ekimi düşünüyorum ama bütçemi ayarlayamazsam belki ekibine yaptırabilirim Hakan hocanın
Ben ektikleri çıkar diye düşünüyorum merkez kalite ama sanki sakal-bıyık tasarımında bir sorun mu var yoksa şişlik falan mı var ondan mı öyle gözüküyor?

Yani nasıl tabir edeyim bilemiyorum, bıyık ile sakal kesişimi özellikle biraz fazla gibi. Yoksa sadece bana mı öyle geldi?

Ramsey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2021, 23:55:04 »
aygün hanımmı yaptı ekimi

Arda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2021, 00:01:30 »
Teşekkürler arkadaşlar.

Suratımda baya bi şişlik vardı fotoğraflar çekerken bir de orantısızdı. Şuanki fotoğraflardan son halini anlamak imkansız gibi bir şey. Diğer arkadaşlarında fotoğrafları böyle oluyor çünkü bir çizgi çizilmiş gibi. Sakal normal çıkmaya başlayınca daha doğal oluyor. En azından umudum o yönde.

Aynen Aygün Hanım yaptı ekim kısmını. Alım kısmını başka bir arkadaş yaptı.

Burko7

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2021, 00:15:48 »
Hocam acaba fiyat ne kadar ödediniz söylermisiniz? Forumda Hakan hocanın fiyatı belli ama ekibine emin olamadım çeşitli rakamlar gördüm

Ayrıca hangi şehirdesiniz yani eve nasıl döndünüz maske ile mi, siperlik mi? Bir vitamin takviyesi almayı düşünüyormusunuz?

Forumda çok fazla sakal ekimi yok bu yüzden özellikle sakal ekimi konuları çok iyi oluyor arkadaşlar sonuna kadar paylaşırsa süreci

Arda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2021, 00:22:58 »
Hocam ücret konusunda ben bir şey söylersem yanlış olur. Onu siz direk arayıp görüşün. Ben Ankara' dan şahsi araç ile Antalya' ya gittim. Yine dönerken de doğal olarak öyle yaptım. O yüzden siperlik maske vs gerek kalmadı. Vitamin takviyesi olarak ne almam gerektiğini bilmiyorum. Öyle bir şey de söylemediler bana. Yararı olan bi şey varsa söyleyen olursa alırım ben de :) Normalde uçak bileti alıp gittiğinizde sizi havaalanından alıp kliniğe götürüyorlarmış. Bir de söyledikleri ücret içinde otel konaklaması da dahil oluyor. Onlar sizin adınıza bir oteli ayarlıyor. Dönerken de yine havaalanına bırakırlar diye düşünüyorum. Ben maske siperlik ile uğraşmak istemediğim için özel araçla gittim.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2021, 09:15:03 »
Bence çok başarılı bir planlama şu sakal ekimini yapabilen Tr de 2 kişiyi geçmez aman dikkat sakal ekimi yaptıracaksanız iyi inceleyin bu konuyu öğrenin nasıl olması gerektiğini. Maşallah hayırlı olsun

Arda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2021, 20:12:06 »
13. gün bu durumdayız. Sağ kulağımının ön kısmı faullerin devamı olan kısım diğer tarafa göre biraz daha içe meyilli gidiyor. Orada kendi sakallarım olduğu için o şekilde yaptılar ama biraz boşluk gibi geldi bana. Belki daha doğal gösterir o da ayrı ama durum bu şekilde. Bir de bıyığın böyle kalın oluşu düşündürüyor. Halen böyle yapay görüntüsü düşündürüyor. Umarım daha doğal bir görünüşe kavuşur 1-2 ay sonra. Siz ne düşünüyorsunuz öğrenmek isterim açıkcası

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2021, 22:38:25 »
Bence sakal çizgisini güzel cizememiş merkez hatlar yapay duruyor keşke siz öncesinde tasarlasaydınız kafanızda böyle biraz doğal durmuyor bana kalırsa özellikle bıyık sakal birleşimi resimlerde çizilen sakal bıyık gibi. Bence en kısa zamanda tekrar gidin küçük dokunuşlar yapsınlar bir arkadas daha vardı gitti küçük oynamalarla çok güzel oldu sakalı hakan hoca incelemiş revize etmiş. Uzadığında güzel durur mutlaka ama kısa kirli bıraktığınız da sorun olabilir. Ben de hakan hocaya sakal ektirmeyi düşünüyordum ama sizin ekimi takip edeceğim

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2021, 22:39:07 »
Bi de bıyıkla dudak arasındaki boşluk biraz fazla gibi geldi bana

Arda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 10 Mayıs 2021, 23:06:49 »
İşte bu bıyık kısmında kenarlardan almak mı lazım bilemedim. Yani yeni ekilecek bir şeyle düzeltmek mümkün olmaz gibi. Hani sanki kenarlardan almak lazım gibi. Biraz daha ortadan kenarlara üçgen şeklinde inmesi lazım gibi. Ben de emin olamıyorum. Ya da belki biraz zaman geçince daha doğal görünecek bilemiyorum ben de.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Mayıs 2021, 01:03:08 »
daha 12 gün yeni olmuş bu yorumlar hiç mantıklı gelmedi bana  :) çoğu sakal ekimini inceledim şok dökülme olmadan önceki görüntü genelde berbat oluyor ama sonraki asıl çıkışlarda asıl doğal görüntü o zaman başlıyor ,çıkan sakallar ince oluyor şu an şok dökülme öncesi gibi kalın olmuyor.şu an kalın olduğu için bir orantısızlık var ,sanki sınırlar yanlış gibi duruyor ama inan bana asıl çıkışlar olduğu zaman sakal inceleceği için o bölgeleride kibarca kapatacak.

Arda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 11 Mayıs 2021, 16:31:47 »
Evet Ali Kemal. Dediğin gibi beklemek gerekecek gibi görünüyor. Bu gün o kenarları çok az jiletle kestim. Altı zaten şu an baya kırmızı kırmızı sakalların. O bile kötü gösteriyor onu farkettim. o ufak kesme işi bile farkettirdi görüntüyü. O yüzden en azından derideki kızarıklık bi komple gitse yapaylık azalacak gibi. Ki zaten gün gün azaldıkça daha düzgün görünüyor gibi hissediyorum. Başka yapan arkadaşlar ileride bu kaygılarımı görsünler :D Bakalım 3-5 ay sonra ne olacak.

Facebook Twitter Instagram