Gönderen Konu: Saçlarımı yorumlar mısınız?  (Okunma sayısı 1464 defa)

tozgur

• Jr. Member
  • **
Saçlarımı yorumlar mısınız?
« : 05 Mayıs 2021, 20:04:38 »
Hocayla görüşme sonuçları 2. sayfada.
Serkan hoca ile görüştüm 3600 Greft ekim olacağını söyledi. Görseli ekliyorum ekim için bu şekli uygun buldu. Sakalıma da baktı ama gerek görmedi, donör bölgenin yeterli olacağını söyledi.

Selam arkadaşlar forumu bayağıdır takip ediyorum. Cuma günü Serkan Aygın ile görüşmeye gideceğim. Öncesinde sizlerin de yorumlarınızı almak istedim.

Saçlarım aşırı yağlı sabah yıkıyorum akşama yağlanıyor o kadar diyim ve ince telli.

Sizlerin değerli yorumlarını merak ediyorum.

Bu fotolarda da biraz yağlı saçım.

Adar Kukilo

• Full Member
Ynt: Saçlarımı yorumlar mısınız?
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2021, 20:30:02 »
 Hocam yaş kaç  ilk önce onu merak ettim ona göre konuşmak isterim

tozgur

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2021, 20:30:42 »
Hocam yaş kaç  ilk önce onu merak ettim ona göre konuşmak isterim

29 Hocam

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2021, 23:56:32 »
Dostum bence saçların ince telli değil yalnız doner alan kötü olmamakla birlikte daha iyi olabilirdi.
Serkan aygın ekimlerine uygun bir açıklığın var genelde bu tür açıklıklarda çok güzel sonuç alıyorlar.
Yağlanma sorununu azaltmak için sıcak su ile duş alıyorsan en son durulamayı  biraz soğuk su ile  yapmanı tavsiye ederim bu yağlanmayı azaltacaktır.

tozgur

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2021, 00:17:28 »
Dostum bence saçların ince telli değil yalnız doner alan kötü olmamakla birlikte daha iyi olabilirdi.
Serkan aygın ekimlerine uygun bir açıklığın var genelde bu tür açıklıklarda çok güzel sonuç alıyorlar.
Yağlanma sorununu azaltmak için sıcak su ile duş alıyorsan en son durulamayı  biraz soğuk su ile  yapmanı tavsiye ederim bu yağlanmayı azaltacaktır.

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Donör bölge fotoğrafta öyle çıkmış sanırım aslında bayağı sıkı. Evet sıcak su ile yıkıyorum duş alıyorum. Dediğinizi uygulayacağım.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2021, 00:19:57 »
Baba yada dayılarda keklik derecesi nedir ?

tozgur

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2021, 11:18:08 »
Baba yada dayılarda keklik derecesi nedir ?

Amcam ve dedem kel babamın şakakları açık ama saçı var dayılarda da sıkıntı yok.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2021, 11:22:11 »
Yerinde olsam ön kısma 2000-2500 civarı bir ekim yaptırırım . Orta ve tepeye kesinlikle girilmemeli . Yaşa göre dökülme çok agresif olmamış . Bence ekime uygunsunuz  .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

tozgur

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 06 Mayıs 2021, 13:32:34 »
Yerinde olsam ön kısma 2000-2500 civarı bir ekim yaptırırım . Orta ve tepeye kesinlikle girilmemeli . Yaşa göre dökülme çok agresif olmamış . Bence ekime uygunsunuz  .

Orta ve tepeye girilmenin zararı nedir hocam? Ben ortaların sık olmasını istiyorum aslında.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Mayıs 2021, 13:34:00 »
Orta ve tepeye girilmenin zararı nedir hocam? Ben ortaların sık olmasını istiyorum aslında.

Saç ekilebilecek kadar seyrek değil hocam . Dolayısıyla mevcut saçlarına zarar gelmesi kuvvetle muhtemel .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Mayıs 2021, 13:39:03 »
Orta tepe yi finasterid çok güzel toparlar oralara ekime gerek yok şakaklarında incelmiş saç telleri var onları da kalınlaştır güzel bir ön çizi ve şakak sıklaştırması işini çözer ama çizgi önemli iyi bir yer seçmelisin kafa yapına uygun bir tasarım bütçene göre
Global Moderator

tozgur

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2021, 14:48:21 »
Orta tepe yi finasterid çok güzel toparlar oralara ekime gerek yok şakaklarında incelmiş saç telleri var onları da kalınlaştır güzel bir ön çizi ve şakak sıklaştırması işini çözer ama çizgi önemli iyi bir yer seçmelisin kafa yapına uygun bir tasarım bütçene göre

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Serkan Aygın ile görüşmeye gideceğim yarın bakalım hayırlısı.

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2021, 15:09:20 »
 Yaşınız ekime uygun Hocam takfiyelerle  Ekim yüzünüzü  güldürürken takviyeye devam etmezseniz vertex den dökülme olabilir

tozgur

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2021, 15:15:07 »
Yaşınız ekime uygun Hocam takfiyelerle  Ekim yüzünüzü  güldürürken takviyeye devam etmezseniz vertex den dökülme olabilir

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2021, 17:36:03 »
Dostum büyük ihtimal böyle kalır babanın da böyleyse

Facebook Twitter Instagram