Anket

Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası yıkama sıklığı ne olmalı?  (Okunma sayısı 999 defa)

Boogeyman

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimi sonrası yıkama sıklığı ne olmalı?
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2021, 01:26:47 »
Saç ekimi hemen sonrası günde 2 defa normalde isw sana kalmış cildin çok yagliysa hergunde yıkayan oluyor 2 günde 1 de yıkayan oluyor saçların yag durumuna göre kişiden kişiye değişir bu
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2021, 06:58:09 »
ilk10 gün günde "1 kez hergün sonra 2 günde 1 ortalamada ben yıkıyorum neden derseniz terasta yaşıyorum inanın  her akşam yıkıyorum giren çıkan kimse ok hep toz toprak her sabah bende onu düşünerekten en azından 2  günde 1 sebamed kullanarak yıkıyorum bakalım
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2021, 08:25:38 »
Her gün yıkamanızda bir sorun yok. Sıcak ve tayzikli su ile yıkamayın yeterli.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kel bob

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2021, 23:23:18 »
Bende ssaç ekimimin 70.günündeyim. 2 günde bir Sebamed yağlı saçlar olanı ile yıkıyorum. Tabiki ben de sıcak su ile yıkamıyorum,hafif ılık.
  • Ekim Tarihi: 08 mart 2021
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi xpecia,coraspin,proscar

Facebook Twitter Instagram