Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 47869 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #45 : 20 Haziran 2021, 19:14:38 »
Döngü durumu olmazsa muazzam yanıt
İnşallah olmaz olursa çünkü motivasyonumu kaybeder kapatırım saç defterini :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 22 Haziran 2021, 21:20:19 »
İlk defa medikal tedavi ile sonuç alanı gördüm çok iyi maşallah takip ediyorum bende başlayacağım tedaviye hocam saçlarını uzatsana

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 22 Haziran 2021, 22:11:52 »
İlk defa medikal tedavi ile sonuç alanı gördüm çok iyi maşallah takip ediyorum bende başlayacağım tedaviye hocam saçlarını uzatsana
Hocam çok teşekkür ediyorum inşallah sizin güzel sonuçlarınızı da takip ederiz. Saçlarımı tedavinin ilk aylarında sürekli 1 kestiriyordum şimdi ön çizgi kısmen oturunca uzatmaya başladım kapatıcılık nasıl olacak diye.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 23 Haziran 2021, 02:09:20 »

Gerçekten ciddimi yazdın bunu anlamadın dostum  :)
Belki medikal tedaviyi sadece finasteridden ibaret sandığından olabilirmi Yanlış anlama küçümser gibi yazmıyorum inan .
Ama tedavi ile muhteşem sonuçlar alan o kadar insan varki görmedim demene şaşırdım doğrusu.
Forumda bile bir çok kişi var bence konulara çok detaylı bakmamışsın.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 23 Haziran 2021, 13:07:55 »
Belki medikal tedaviyi sadece finasteridden ibaret sandığından olabilirmi Yanlış anlama küçümser gibi yazmıyorum inan .
Ama tedavi ile muhteşem sonuçlar alan o kadar insan varki görmedim demene şaşırdım doğrusu.

Bı forumda Nw6-7 den nw2-3 e gelen bir arkadaş vardı. Minox da kullandığo in baya sert bi döngü de yaşamıştı hatta. Sonra tekrar toparladı fln. En son durumu ne oldu bilmiyorum, epeydir paylaşım yapmıyor sanırım.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 23 Haziran 2021, 20:38:40 »
hocam seni bilmiyorum illaki saç hakkın da tecrübelerin vardır forum da eline tel alan finas öneriyor finas kullan toparlasin saçlar finas kullan n 7 den n1 ol finasi eline almamış kişiler bilmiyorum beni forumda takip ettin mi ekimimde var forum da ama tatmin edici olmadı benim kullanmadığım tedavi kalmadı Ekim öncesi sonrası finas dan tut avodart miracle losyon minoxil daha neler neler şimdi forumu da takip ettiklerim var adam aylarca tedavi uyguluyor altına yorumlar çok fark var çok gelişmiş saçlar falan ama bana göre hiç gelişme yok sadece foto acıları farklı ilk defa gördüm dediğim de bariz bir fark olduğu için yazdım bunu benimde çok tecrübelerim var tedaviler ile ilgili ama hiç bir zaman bu kadar bariz gelişmedi evet forumda görüyorum tedavi uygulayanlari bu kadar başarılı olanı görmedim şunu da söyleyim googlede ilaç tedavisi sonuçlar fotolari hepsine de inanma toppik sıkıp sonuç olarak paylaşıyorlar

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 26 Haziran 2021, 22:03:10 »
100 günü geçtim öncesi sonrası bu şekilde :) 150. Güne kadar bekleyeceğim yeni paylaşım için bakalım gerileme, stabil, ilerleme hangisi olacak.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 26 Haziran 2021, 22:18:00 »
100 günü geçtim öncesi sonrası bu şekilde :) 150. Güne kadar bekleyeceğim yeni paylaşım için bakalım gerileme, stabil, ilerleme hangisi olacak.
Gercekten inanilmaz bi degisim. Sakaklari ileri dogru mu taradiniz yoksa oradan da yeni saclar mi cikti?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 26 Haziran 2021, 22:24:56 »
Gercekten inanilmaz bi degisim. Sakaklari ileri dogru mu taradiniz yoksa oradan da yeni saclar mi cikti?
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için kardeşim. İki fotodaki saç uzunlukları  hemen hemen aynı hatta öncesindeki saç uzun bile olabilir :) şakakları istesem bile tarayamam çünkü 3 hafta önce 1 numara yaptırmıştım yani öncesinde boşluk olup dolmuş olarak gördüğün her yer yeni saç
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 26 Haziran 2021, 22:38:05 »
hocam seni bilmiyorum illaki saç hakkın da tecrübelerin vardır forum da eline tel alan finas öneriyor finas kullan toparlasin saçlar finas kullan n 7 den n1 ol finasi eline almamış kişiler bilmiyorum beni forumda takip ettin mi ekimimde var forum da ama tatmin edici olmadı benim kullanmadığım tedavi kalmadı Ekim öncesi sonrası finas dan tut avodart miracle losyon minoxil daha neler neler şimdi forumu da takip ettiklerim var adam aylarca tedavi uyguluyor altına yorumlar çok fark var çok gelişmiş saçlar falan ama bana göre hiç gelişme yok sadece foto acıları farklı ilk defa gördüm dediğim de bariz bir fark olduğu için yazdım bunu benimde çok tecrübelerim var tedaviler ile ilgili ama hiç bir zaman bu kadar bariz gelişmedi evet forumda görüyorum tedavi uygulayanlari bu kadar başarılı olanı görmedim şunu da söyleyim googlede ilaç tedavisi sonuçlar fotolari hepsine de inanma toppik sıkıp sonuç olarak paylaşıyorlar
Hocam teşekkür ederim böylesi bir gelişimi bu kadar kısa sürede açıkçası ben de beklemiyordum. Forumda ve araştırdığım yabancı kaynaklarda öncesi sonrası olarak bu kadar net toplasan 3-4 el parmakları bulabildim ben de şaşkınım açıkçası. Lauri hocamın söylediği arkadaşı ben de hatırlıyorum ki minox döngüsünü görünce direkt kapatıp hafızamdan silmiştim :) çok moral bozucu bir olay inşallah öyle bir geri dönüş yaşamam. Tavsiyelerinizi her zaman bekliyorum
avodart&minox&xpecia

tedavim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 26 Haziran 2021, 22:50:21 »
Hocam teşekkür ederim böylesi bir gelişimi bu kadar kısa sürede açıkçası ben de beklemiyordum. Forumda ve araştırdığım yabancı kaynaklarda öncesi sonrası olarak bu kadar net toplasan 3-4 el parmakları bulabildim ben de şaşkınım açıkçası. Lauri hocamın söylediği arkadaşı ben de hatırlıyorum ki minox döngüsünü görünce direkt kapatıp hafızamdan silmiştim :) çok moral bozucu bir olay inşallah öyle bir geri dönüş yaşamam. Tavsiyelerinizi her zaman bekliyorum

Donguden az etkilenmej icin mg takviyesi alin deniyo ben de kullaniyorum 1 aydir. Ama sunu soyliyim ben 2 yıldır minox kullaniyorum hic dongu yasamadim cok kafaya takmamak gerek
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 26 Haziran 2021, 22:57:02 »
Donguden az etkilenmej icin mg takviyesi alin deniyo ben de kullaniyorum 1 aydir. Ama sunu soyliyim ben 2 yıldır minox kullaniyorum hic dongu yasamadim cok kafaya takmamak gerek
Mg nin hem tablet olarak oral alıyorum hem de yağ formunu topikal uyguluyorum inşallah döngüsüz maksimum verimli hafif bir tedaviye doğru evrilir tedavi hikayem. Teşekkür ederim tecrüben için korkumu baskıladım sana da sağlıklı saçlar dilerim kardeşim :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 26 Haziran 2021, 23:02:01 »
Mg nin hem tablet olarak oral alıyorum hem de yağ formunu topikal uyguluyorum inşallah döngüsüz maksimum verimli hafif bir tedaviye doğru evrilir tedavi hikayem. Teşekkür ederim tecrüben için korkumu baskıladım sana da sağlıklı saçlar dilerim kardeşim :)

Tesekkur ederim hocam:)
  • Yaşınız 21

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 27 Haziran 2021, 19:22:33 »
Avodartın faydaları ön taraf başka türlü toparlamazdı yoksa.
Peki yanetki durumu nasıl oldu?varmı bir şey

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 27 Haziran 2021, 19:38:53 »
Avodartın faydaları ön taraf başka türlü toparlamazdı yoksa.
Peki yanetki durumu nasıl oldu?varmı bir şey
Ben de avodart kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu kadar kısa sürede böyle bir sonucu. Yan etki olarak çok hafif kaşık ağrısı yaptı ki ağrıyan taraf daha önce de hafif ağrırdı avodarttan olmayabilir oladabilir ve gereksiz ereksiyonlarım bitti. Sperm yoğunlaşması var sıvılaşmanın aksine benim gözlemlediklerim bu şekilde
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 19:49:20 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram