Gönderen Konu: Şahin Çelik LifehairAnkara 3800 greft 05/05/2021 yaş 35  (Okunma sayısı 6607 defa)

JustMemo

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba,
Uzun zamandır forumda sessiz takipçilerdenim. Bu yıl saç ekimine karar verdim. Aklımda çok fazla seçenek yoktu zaten. Şahin Çelik ekimlerinin uzun zamandır takipçisiydim. Tanıdık çevreden de ektirenler olmuştu. Onları da inceledim. Sonunda Şahin Hocada karar kıldım.
Ekim öncesi yüz yüze görüşme olmadı. Fotoğraf gönderdim onun üzerine konuştuk. Görüşmeleri Ergin Beyle yaptık. saolsun her konuda yardımcı olmaya çalışan biri. Ekim için gün belirlemek baya zor oldu. Hem pandemi, hem de tüm ekimlerde Şahin Hocanın olması süreci baya uzattı. Mart ayında Mayıs için randevu alabildim :) Ramazan ayında olmasının dezavantajı olmadı benim için. Ekim sonrası 4 gün oruç tutmadım. Sonra tekrar devam çok şükür.
Ekim günüyle başlayalım.  5 mayıs günü sabah 8:30 da ekim merkezine geldim. Formaliteler belli zaten imzalar, tıraş hazırlık filan. Açıkçası kendi adıma hayal kırıklığı ile başladı. Şahin Hocam saçları çok beğenmedi zayıf dedi. Donör bölgem bana çok güzel ve güçlü gözükürdü. önler dökülmüş olsa da arkalar sağlam ve sıkı derdim. Ama öyle değilmiş. :( Hatta deri altı yağ tabakasının önemini bile orda öğrendim. Tavsiyem ekim yaptırmak isteyenler mutlaka yüz yüze görüşme yapsınlar. Kök alımında da orta seviye dedi Şahin Hoca. Şahin Hocayı bayadır takip ederim. o yüzden hayal satmadığını da biliyorum hatta ekim olmaz deyip geri çevirdiklerini de. Açıkçası bi an korktum bana da aynısını diyecek diye :)
Ön hat çizgisi konusunda çok fazla müdahale etmedim zaten kendisi de dedi ben kendi bildiğim gibi yapacam diye :) sizden de özellikle ön hat için yorumlar bekliyorum.
Greft alımı ve kanal açımını Şahin Hoca yaptı. Ekim grubunda Büşra Hanım, Tuğba Hanım ve Buket Hanım vardı. Samimi bir ortamdı. Ekim boyunca gayet rahattım. saolsunlar Ekip gayet başarılıydı. özellikle yapılacak işlemler öncesinde bilgilendirme yapmaları beni mutlu etti. Saat 14:30 gibi işlemler bitti. yemek arası verilmeden hallettiler. uzun bir süre gibi gözükse de bir solukta bitti bana göre. zaten ağrı sızı olayı olmuyor. sadece anestezi iğneleri acı veriyor sonrası hissedilmiyor.
Ekim sonrası özellikle ödem ve şişlik olmasın diye dikkat ettim. sadece 3. gün alnımda ve göz çevresinde hafif şişlik oldu. Bir hafta seyahat yastığı ile dikey pozisyon yattım. Ekim merkezi ne dediyse harfi harfine yapmaya çalıştım.
Şahin Hoca ve çalışma ekibi hakkında bir şeyler söylemek gerekirse ben başarılı buldum. Şahin hocanın özverisi, Ergin hocanın yardımları ve ekim grubunun samimiyeti çok hoş. süreç boyunca da Ergin hocayla iletişim halindeyim. Direk muhatap bulabilmek bence bu işin en önemli noktası. Uzun bir yazı oldu. Ama kendim içinde ekim öncesi bu tür yazıları sabırla okudum. çünkü buna ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. yorumlar için şimdiden teşekkürler.

JustMemo

• Yeni üye
  • *
Ynt: Şahin Çelik LifehairAnkara 3800 greft 05/05/2021 yaş 35
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2021, 01:12:49 »
Ekim Öncesi İlk fotolar
  • Ekim Tarihi: 05.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik LifeHairAnkara
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Venatura D3 K2 (D vitamini), Evocapil Plus günde 2 kapsül
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22078.0
* Venatura D3 K2  (D vitamini) 
*Evocapil Plus günde 2 kapsül

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2021, 01:14:33 »
İlk yıkama
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2021, 03:16:36 »
Ön çizgi kafa yapına uygun yapılmış gibi duruyor ekim sıklığı ise ben şahsen beğendim umarım güzel bir sonuç olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2021, 13:49:42 »
Detaylı ve güzel emek vererek hazırladığınız konu için teşekkür ederim.

Açık alana göre ön çizgi planlamanızı beğendim bunu söyleyim ilk başta sıklık olarakta güzel duruyor temiz kaliteli çalışılmış emek verilmiş bir saç ekimi umarım sonucu sizi mutlu eder
Global Moderator

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2021, 20:38:50 »
Ön çizgi kafa yapına uygun yapılmış gibi duruyor ekim sıklığı ise ben şahsen beğendim umarım güzel bir sonuç olur.
On çizgi konusu su an aklima cok takılıyor. Yorum için teşekkür ederim. Ekim sıklığı benim de hoşuma gitti.
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2021, 20:43:50 »
Detaylı ve güzel emek vererek hazırladığınız konu için teşekkür ederim.

Açık alana göre ön çizgi planlamanızı beğendim bunu söyleyim ilk başta sıklık olarakta güzel duruyor temiz kaliteli çalışılmış emek verilmiş bir saç ekimi umarım sonucu sizi mutlu eder
Sizin yorumunuz benim için onemli. 🙂 Biraz da benden kaynakli galiba on cizgi cok aklima takiliyor. Sanki bir tik asagida yada yassi şekilde olabilirdi diye. Ama Şahin Hocaya gerçekten çok güveniyorum. Uzadığı zaman gerçek hali daha iyi olacak diye umuyorum. Ekim bana gore de çok iyiydi. Emek ve uğraş hat safhada. Bu akşam 10. Yikama fotosu da atacağım. Son halini de gormenizi isterim.
Forum un en tecrübelilerinden birisiniz.
Konu baya uzun oldu biliyorum ama detay arayan arkadaşlar mutlaka vardır diye düşündüm 🙂
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2021, 20:46:09 »
Hayırlı olmasını dilerim açık alana göre planlı bir ekim yapılmış dizayn mantıklı güzel sonuç alacağınızı ön görüyorum inşallah.

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2021, 23:31:05 »
Hayırlı olmasını dilerim açık alana göre planlı bir ekim yapılmış dizayn mantıklı güzel sonuç alacağınızı ön görüyorum inşallah.
Teşekkürler. Inşallah oyle olur. 🙂 Yorumlar iyi olunca gerçekten motive oluyor insan.
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2021, 23:44:49 »
10. Yikama. Kabuklar tamamen döküldü. Yikamalari 2 güne bir yapmaya basladim. Sampuan evocapil köpük. Sac ekim merkezi tarafından verildi.
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2021, 20:57:57 »
10. Yikama sonrasi hic yorum yok mu arkadaşlar. 🤔 Özellikle on çizgi konusunda yorumlari merak ediyorum. Yanlardaki aciklik normal mi sizce?
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 21 Mayıs 2021, 22:34:37 »
Ön çizgi sıradışı olarak V şeklinde yapılmış.Tahminim şahin bey yüz ve kafa şeklinizi göz önünde bulundurarak böyle bir çizgi yapmaya karar verdi,Bunda açık alanın fazla olmasıda etkili olmuş olabilir Benim takip ettiğim kadarıyla şahin beyin çizgi stili bu değil fakat dediğim sebeplerden böyle bir karara varmıştır diye tahmin ediyorum.
Ekim sıklığıda güzel görünüyor,şahin bey ekimleri bazen çok sık değilmiş gibi izlenim veriyor ama saçlar çıkınca epey yoğun bir görüntü oluyor doğrusu buna hep şaşırıyorum.

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2021, 00:08:28 »
Ön çizgi sıradışı olarak V şeklinde yapılmış.Tahminim şahin bey yüz ve kafa şeklinizi göz önünde bulundurarak böyle bir çizgi yapmaya karar verdi,Bunda açık alanın fazla olmasıda etkili olmuş olabilir Benim takip ettiğim kadarıyla şahin beyin çizgi stili bu değil fakat dediğim sebeplerden böyle bir karara varmıştır diye tahmin ediyorum.
Ekim sıklığıda güzel görünüyor,şahin bey ekimleri bazen çok sık değilmiş gibi izlenim veriyor ama saçlar çıkınca epey yoğun bir görüntü oluyor doğrusu buna hep şaşırıyorum.
Beklediğim yorum buydu açıkçası. Bana da v seklinde geldi. Diger ekimler bi kadar dik degildi. Bir iki tane belki vardir ama genel olarak on hat biraz daha yassi. Ekim sıklığı gozume dolu geliyor su an. İnşallah uzayinca yanlari kapatir.  Yorum için teşekkür ederim
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

iraquois

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2021, 01:04:15 »
Bence V şeklinde olan çizginin mantığı zaten doğal saç açılmasında da o şekilde açılır genellikle(kelleşmemiş ama yaştan dolayı kenarlardan açılmış kişiler için). Eğer ekilenler sağlıklı bir şekilde çıkarsa doğal bir görüntü oluşturuyor. Ekim çizgisi bence açıklığa göre gayet  güzel. Ekimden sonra bana biraz garip gelmişti açıkçası ama bence olması gereken bu şekilde. Ön taraflardaki sıklık da gayet yerinde bence. Hayırlı olsun.
  • Ekim Tarihi: 21.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Evocapil Tablet

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2021, 01:32:29 »
Bana da su an cok garip geliyor gozume takılıyor. Bi taraftanda uzayinca dogal gözükür gibi geliyor. İnşallah da oyle olur. Teşekkürler 🙂
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35

Facebook Twitter Instagram