Gönderen Konu: Bu kafa adam olur mu?  (Okunma sayısı 782 defa)

Baldpylot

• Yeni üye
  • *
Bu kafa adam olur mu?
« : 24 Mayıs 2021, 12:48:11 »
Selam arkadaşlar

Yaşım 39 bundan çoook uzun yıllar önce eski yöntem fut ile bir operasyon geçirmiştim gördüğünüz gibi pek işe yaramadı ve o zaman hala genç olduğum içinde dökülmeye devam etti ama artık dökeceğizi döktük sanırım bu yaştan sonra bunu düşünmeye gerek kalmadı bende tekrar ektirmeyi düşündüm.

Forumu bayağı bir okudum(keşke eskidende böyle platformlar olsaydı) ve benim için pek umut yok gibi hissettim ama yinede sizlerin görüşünü almak istiyorum

Gerçekci olmaya çalışıyorum çok büyük beklentim yok benim için tepede tamamen kel olan bölge biraz daha az kel olsa  :) kalanlada ön tarafın seyrekliği ne kadar giderilebilirse artık giderilsin yeter yanı kısacası kafanın tamamen kapanması değilde seyrek olmasıda yeter ne kadar mümkünse artık

Donörün pek iyi durumda olmadığını düşünüyorum bu yüzden sakaldanda alım yapan biyer düşünüyordum Serkan Aygın gibi ama sırf görüşme için 2 buçuk ay sonrasına gün vermek istediler ameliyatla beraber herhalde yarım seneyi bulur

Birde asumanhair ile görüştüm orasıda güven verici gibi ve yakın zamanda mümkün ama forumdan gördüğüm kadarı ile onlar sakal dan alım yapmıyorlar sizce bu kafa sakal dan alım yapmadanda olur mu? Yoksa uzun bekleme süresi olsada diğer merkezleremi bakayım?

Her yorum yapıp fikir verene şimdiden teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu kafa adam olur mu?
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2021, 12:51:23 »
2 ekim gerekli önce ön orta sonra tepe güzel bir şeyler çıkar iyi bir yere ektirirsen
Global Moderator

Baldpylot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2021, 13:01:42 »
2 ekim gerekli önce ön orta sonra tepe güzel bir şeyler çıkar iyi bir yere ektirirsen

Cevap için teşekkürler

2 Ekim için dönör yeter mi sence hocam?

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2021, 15:22:00 »
Sakal varsa sakaldanda ilave ettirebilirsiniz vertex bölge için
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

Baldpylot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2021, 16:23:17 »
Sakal varsa sakaldanda ilave ettirebilirsiniz vertex bölge için
kafanın aksine istemeyeceğim kadar var biraz uzatsam direk taliban militanına dönüyorum 🙂  alt tarafını komple alsalar özlemem tabi bu benim görüşüm konuya daha hakim olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim bu sakaldan ne çıkarabilirim sizce?

Bu arada asuman hanımla görüştüm ne yazıkkı pek olumlu konuşmadı  :-\ enseden 2500 civarı + 500 sakal (görüşmeye gittiğimde sinek kaydı traş olmuştum bu rakamı sakalı görmeden belirtti operasyon olursa sakallı halde yeniden değerlendirecekler aynı şekilde saçda biraz daha oynayabilir dediler)

Bayağı bir aklım karıştı bu forumda genelde olumlu yorumlar okudum asuman hanım için malzeme bu kadarmış deyip kabullenip yaptırsammı yoksa araştırmaya devammı etsem

Benim duruma göre tavsiye edebileceğiniz yerler var mı başka?

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2021, 17:13:21 »

Bence çok daha fazlası çıkar hocam sakal 1000 e yakın saç ise 3000 -3500 arası greft çıkar buda iyi bir rakam iyi derecede kapatacağı kanaatindeyim
serkan aygın Şahin çelik  ahd bunlar bildiğim gördüğüm sakal destekli ekim yapan merkezler bir araştırın forumdan

• Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2021, 17:14:12 »
Cevap için teşekkürler

2 Ekim için dönör yeter mi sence hocam?

İkinci ekime tepeye saç sakal destekli yeter
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2021, 17:05:34 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2021, 18:12:53 »
sakala gerek yok bence ,donerin gayet iyi durumda zaten sakalına bakılırsa en fazla 200 , 300 falan çıkar bence hiç gerek yok.
o değilde serkan aygın 2 ay sonra ön görüşmeye nasıl randevu veriyor ya ,şimdi gitsek randevu alamazmıyız.

Baldpylot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2021, 19:36:40 »
Cevaplar için herkese tşk

Yazdıklarınızdan sonra en az bir iki yere daha sormadan davranmamaya karar verdim

İstanbul dışı biraz zor hocam benim için Şahin çeliği duymamıştım görüşmeye çalışacağım  |-onayisareti-|

Evet benimde ilk düşündüğüm Serkan aygındı ama sadece 2 satır yazı ve böyle bir bekleme süresi verdiler Ekim tarihide meçhul olduğu için burayı elemek zorunda kalacağım sanırım yaz sonrası işim yoğunlaşacak bu sıralar aradan çıkarmak istiyorum

Birde açıkçası bu kadar yoğunluğun ekime negatif yansımasındanda tırsıyorum dönör çok iyi değil düzeltme şansım yok

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2021, 20:22:40 »
Cevaplar için herkese tşk

Yazdıklarınızdan sonra en az bir iki yere daha sormadan davranmamaya karar verdim

İstanbul dışı biraz zor hocam benim için Şahin çeliği duymamıştım görüşmeye çalışacağım  |-onayisareti-|

Evet benimde ilk düşündüğüm Serkan aygındı ama sadece 2 satır yazı ve böyle bir bekleme süresi verdiler Ekim tarihide meçhul olduğu için burayı elemek zorunda kalacağım sanırım yaz sonrası işim yoğunlaşacak bu sıralar aradan çıkarmak istiyorum

Birde açıkçası bu kadar yoğunluğun ekime negatif yansımasındanda tırsıyorum dönör çok iyi değil düzeltme şansım yok

Şahin çelik sizin için daha iyi bir seçenek olabilir ,serkan aygın kliniğe nazaran daha garantili bir sonuç alma olasılığınız bana göre daha yüksek olur.

Facebook Twitter Instagram