Gönderen Konu: Hangi doktoru tavsiye edersiniz?  (Okunma sayısı 512 defa)

kelaynak3636

• Sr. Member
Hangi doktoru tavsiye edersiniz?
« : 31 Mayıs 2021, 13:38:36 »
Devlet hastanelerinde doktorlar ilgilenmiyor,küçük bir yerde yaşıyorum özel hastane yok,2-3 kere 300 km ötedeki özel hastaneye gittim ama ordaki da beni memnun etmedi.
Bazı doktorların wp,skype vs üzerinden online muayene ettiğini öğrendim.Bildiğiniz iyi bir doktor var mı?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Hangi doktoru tavsiye edersiniz?
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2021, 15:42:07 »
 drlar ne yapıyorki veriyorlar sıradan losyonları yolluyorlar.internetten babasının hayrına bakıcak dr olduğunu sanmıyorum anlaştığı firmanın ilacını vericektir.normalde drculuk oynamayı ve oynayanları sevmem ama bu saç işinde buradakiler daha fazla faydalı olur.drlarıda senelerce gorduk .kolpa çıktılar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2021, 23:41:39 »
drlar ne yapıyorki veriyorlar sıradan losyonları yolluyorlar.internetten babasının hayrına bakıcak dr olduğunu sanmıyorum anlaştığı firmanın ilacını vericektir.normalde drculuk oynamayı ve oynayanları sevmem ama bu saç işinde buradakiler daha fazla faydalı olur.drlarıda senelerce gorduk .kolpa çıktılar.

Biliyorum öyle olduğunu da 1 aydır finas kullanıyorum içine etti saçımın devlet hastanesindeki doktor bakmadı bile.Düzgün bir doktora görünmek istedim.
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2021, 23:43:51 »
 kişi dokulme agresifleşince ilaca baslar.finas kullanmasan daha beter olur en basta ilacında fayda etmediği agresif dokulmeye denk gelmişsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2021, 02:44:35 »
kişi dokulme agresifleşince ilaca baslar.finas kullanmasan daha beter olur en basta ilacında fayda etmediği agresif dokulmeye denk gelmişsin.
İlaca başlamadan önce çok fazla dökülme yoktu,ilaca başladıktan sonra 3-4 katına çıktı dökülme
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2021, 10:47:25 »
Finasterid böyle bir duruma sebep olmaz

Dökülmeniz genetik olduğuna eminmiyiz dostum? Vitamin vs devlet hastanesinde bir kan testi yaptır istersen
Global Moderator

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2021, 10:59:20 »
Finasterid böyle bir duruma sebep olmaz

Dökülmeniz genetik olduğuna eminmiyiz dostum? Vitamin vs devlet hastanesinde bir kan testi yaptır istersen

Baktırmıştım vitaminlere falan normaldi ama genetik mi bilmiyorum tam.
Yabancı bir forumda da benim gibi fin kullandıktan sonra aşırı yağlanma ve dökülme sorunuyla karşılaşan birini gördüm.Nadir bir yan etki herhalde
İlk başta testosteron yükselmesine bağladım ama libido artışı falan da yok ilacın bana tek etkisi saç yağlanması ve dökülme sadece.
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2021, 11:45:33 »
  azan agresifleşen genetik dokulmeye mevsimsel dokulme eklenmiştir

Facebook Twitter Instagram