Gönderen Konu: Xpecia tablet hakkında sorular  (Okunma sayısı 1178 defa)

scox07

• Yeni üye
  • *
Xpecia tablet hakkında sorular
« : 01 Haziran 2021, 19:26:13 »
Herkese merhabalar Xpecia tablet kullanımında yan etki yaşamış olan var mı özellikle cinsel anlamda bir yan etkisi vs yaşayan var mı böyle bir etki söz konusu mu yardım eder misiniz ve kullananlar tecrübelerini anlatırsa sevirim

bohemian

• Hero Member
Ynt: Xpecia tablet hakkında sorular
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2021, 20:58:52 »
Herkese merhabalar Xpecia tablet kullanımında yan etki yaşamış olan var mı özellikle cinsel anlamda bir yan etkisi vs yaşayan var mı böyle bir etki söz konusu mu yardım eder misiniz ve kullananlar tecrübelerini anlatırsa sevirim

ben ilk kullandığım zaman menide sıvılaşma ve kasıklarda ağrı olmuştu ama şu an öyle bir problemim yok.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2021, 18:43:13 »
Bende menide sıvılaşma, sabah ereksiyonu kaybı olmuştu. Daha sonra bıraktım düzeldi

scox07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2021, 23:17:41 »
Güncelleme: hiçbir yan etki yapmadı yılda 3 ay yani 3 kutu kullanın. Bir sene sonra tekrar. Yan etki yok çünkü zaten teknik olarak ilaç sayılmaz. Takviye edici gıda diye geçiyor baktığımızda multivitaminden pek bir farkı yok.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2021, 07:00:26 »
Güncelleme: hiçbir yan etki yapmadı yılda 3 ay yani 3 kutu kullanın. Bir sene sonra tekrar. Yan etki yok çünkü zaten teknik olarak ilaç sayılmaz. Takviye edici gıda diye geçiyor baktığımızda multivitaminden pek bir farkı yok.

Bir yılda 3 ay kullandın 9 ay boş mu durdun ve yine diğer yılda 3 ay kullandın 9 ay boş? Faydasını gördün mü bu şekilde?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2021, 20:35:12 »
Bir yılda 3 ay kullandın 9 ay boş mu durdun ve yine diğer yılda 3 ay kullandın 9 ay boş? Faydasını gördün mü bu şekilde?
görmüştür bu şekilde zaten doktor bu hapı 4 5 ay kullanın diyor normalde fazlası zarar bende ara sıklıkda 3 ay kullanıp 4 ay ara verıp 2 kutu basladım faydası dokuncaksa derdine fayda alırsın 
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2021, 05:56:58 »
görmüştür bu şekilde zaten doktor bu hapı 4 5 ay kullanın diyor normalde fazlası zarar bende ara sıklıkda 3 ay kullanıp 4 ay ara verıp 2 kutu basladım faydası dokuncaksa derdine fayda alırsın

Sen bu şekilde kullandığında fayda gördün yani?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2021, 01:04:15 »
Ben kullanıyorum önceleri de çok kullandım yan etki falan yapmıyor kardeşim bana bilmiyorum başkalarına yapıyormuş önceleri de çok kullandım hiç sıkıntım olmadı aksine cinsel yönden faydası olduğunu düşünüyorum

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2021, 13:08:51 »
evet
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram