Gönderen Konu: Xpecia tablet hakkında sorular  (Okunma sayısı 327 defa)

scox07

• Yeni üye
  • *
Xpecia tablet hakkında sorular
« : 01 Haziran 2021, 19:26:13 »
Herkese merhabalar Xpecia tablet kullanımında yan etki yaşamış olan var mı özellikle cinsel anlamda bir yan etkisi vs yaşayan var mı böyle bir etki söz konusu mu yardım eder misiniz ve kullananlar tecrübelerini anlatırsa sevirim

bohemian

• Full Member
Ynt: Xpecia tablet hakkında sorular
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2021, 20:58:52 »
Herkese merhabalar Xpecia tablet kullanımında yan etki yaşamış olan var mı özellikle cinsel anlamda bir yan etkisi vs yaşayan var mı böyle bir etki söz konusu mu yardım eder misiniz ve kullananlar tecrübelerini anlatırsa sevirim

ben ilk kullandığım zaman menide sıvılaşma ve kasıklarda ağrı olmuştu ama şu an öyle bir problemim yok.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(2), dutlu minoxil(8 dut akşamları 8 fıs), dermapen(haftada bir 1.75-2), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

descript

• Full Member
    • Kilo Aldırıcı
Ynt: Xpecia tablet hakkında sorular
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2021, 18:43:13 »
Bende menide sıvılaşma, sabah ereksiyonu kaybı olmuştu. Daha sonra bıraktım düzeldi

Facebook Twitter Instagram