Gönderen Konu: Serkan Aygın mi Emrah çinik mi?  (Okunma sayısı 1714 defa)

coffee

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygın mi Emrah çinik mi?
« : 03 Haziran 2021, 20:06:44 »
Arkadaşlar selamlar herkese, saç ektirmeyi son 5
6 yıldır düşünüyorum ancak karar verebildim ve en kısa sürede yaptirmam gerek vaktim az. Şuan görüşmeler sonucu 2 merkez arasında kaldım.
1. Serkan Aygın clinic te cok fazla örnek gördüm bazı revizeler olsa da başarılı buluyorum. Yüz yüze görüşmede Hoca  ense +sakal + göğüs ten 5000 greftlik bir ekim yapılecegini belirtti.
2. Görüşmemede Emrah Çinik klinikte yine ense+saç 4500-5000 greft yapılabileceği söylendi.
Bu merkezde yurtdışı yorumlar cok fazla olumlu ancak güvenemiyorum. Bilgiye ve yoruma açığım. Saygılar,

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın mi Emrah çinik mi?
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2021, 01:49:00 »
Zor bir açıklık 2 ekim gerekli

Ekime kendiniz karar vermelisiniz araştırıp ama örneklere dayanarak benin kararım serkan aygın olur du tabi siz kendiniz araştırıp bu seçimi yapın.
Global Moderator

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2021, 10:26:19 »
Arkadaşlar selamlar herkese, saç ektirmeyi son 5
6 yıldır düşünüyorum ancak karar verebildim ve en kısa sürede yaptirmam gerek vaktim az. Şuan görüşmeler sonucu 2 merkez arasında kaldım.
1. Serkan Aygın clinic te cok fazla örnek gördüm bazı revizeler olsa da başarılı buluyorum. Yüz yüze görüşmede Hoca  ense +sakal + göğüs ten 5000 greftlik bir ekim yapılecegini belirtti.
2. Görüşmemede Emrah Çinik klinikte yine ense+saç 4500-5000 greft yapılabileceği söylendi.
Bu merkezde yurtdışı yorumlar cok fazla olumlu ancak güvenemiyorum. Bilgiye ve yoruma açığım. Saygılar,
Peki ücret konusunda ne dediler 

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2021, 22:00:00 »
Serkan Aygin mı göğüs önerdi?

Facebook Twitter Instagram