Gönderen Konu: Saç Ekimi İçin Uygun mu?  (Okunma sayısı 464 defa)

Ismailq

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi İçin Uygun mu?
« : 05 Haziran 2021, 16:08:12 »
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

1-)Özgür Nalbant saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.Hocam ekime uygun olduğunu ve 2700-2800 greft ekilebileceğini söyledi birde sizin önerilerinizi duymak istedim.
Yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok değerli şimdiden teşekkürler.

2-)Greft başı 2,75tl sizce İstanbul'da daha iyi bir yerde yaptırabilir miyim?

KırmızıKara

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi İçin Uygun mu?
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2021, 20:34:35 »
Bence gayet uygunsunuz, donör de çok sağlam gözüküyor. Sadece yaş olarak dökülme devam edebilir biraz bekleyebilir veya dökülmeyi durdurucu önlemlerle ekimini yaptırabilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2021, 21:08:59 »
ekim için uygun zemin oluşmuş bence üstelik yaşta düşünülürse beklemenin bir anlamı yok.
özgür nalbant önceleri forumda çok tercih edilen birisiydi fakat son zamanlarda ektirenler beklenilen sonuçları alamayınca bir anda forumda kayboldu.bence sende dostum forumu iyi incele epey ekim örnekleri var ona göre karar ver.şehir konusu sana engel olmasın çok zor bir şey değil şehir dışına çıkıp saç ektirmek. .foruma biraz zaman ayırırsan kendin için en uygun merkezi bulman zor olmaz diye düşünüyorum.

Qur

• Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2021, 21:35:29 »
İstanbulda serkan aygın ve asuman hair popüler. Onları da araştırıp karar verebilirsin. Başarılı bir ekimle güzel sonuç alırsın. Ektir zaman kaybetme

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2021, 23:02:00 »
Gayet uygunsun, beklemene hiç gerek yok. Tek yapman gereken kaliteli bir ekim merkezi seçmek.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram