Gönderen Konu: Biotin ve Xpecia  (Okunma sayısı 2984 defa)

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biotin ve Xpecia
« : 07 Temmuz 2017, 19:33:44 »
Arkadaşlar ekim yaptıralı 3 gün oluyor . Solgar Biotin ve xpecia düşünüyorum . Finas veya minox düşünmüyorum . Farklı fikirleri olan var mı ? Ve biotin ve xpecia yı günde birerleş mi kullanmamız gerekiyor bilgisi olanlar cevap verirse güzel olur .

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Biotin ve Xpecia
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2017, 07:33:39 »
Günde 1000 mg biotin almak yeterli deniliyor xpecianın icerisinde yeterli miktar var diye biliyorum ilk 3 ay günde 2 sefer diger 3 ay günde tek kullanıp bırakın sonra tek basına biotin kullanmanıza gerek yok

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2017, 11:58:31 »
Xpecia'nın yanında biotin yerine solgarın calcium magnesium plus zinc kullanmak daha mı mantıklı o zaman acaba

Akaan67

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2017, 12:31:59 »
Biotin fazlası sorun değil idrar ile atılıyor zaten. Bol su tüketmeye fayda var mutlaka. Ben biotin_xpecia siparişi verdim bugün yarın elimde olur. Birde magnezyum ve çinko alacağım 3 ürünü kullanacağım ama mutlaka bol su tüketmek gerekir ve zaman zaman kan değerlerine baktırmak lazım. Ben sağlık sektöründe olduğum için kan değerlerine göre kullanacağım bakalım sonuçlar nasıl olacak

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2017, 18:09:08 »
Fazla biotin kabizlik yapar ornegin 5000mg biton + xapcia  ( extra 2000mg bion icerir)  kabizlik yapar.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2017, 21:56:16 »
Sadece biotin yeterli

Facebook Twitter Instagram