Gönderen Konu: EKİMİN 15. GÜNÜ KETORAL KULLANDIM :(  (Okunma sayısı 539 defa)

Hilmican01

• Yeni üye
  • *
EKİMİN 15. GÜNÜ KETORAL KULLANDIM :(
« : 23 Haziran 2021, 14:42:29 »
Arkadaşlar 15. Gün falandı tam hatırlamıyorum kafa derimde kepekler ve alanı kaplayan kepeksi bir katman vardı. Benim cahilligime geldi merkeze sormadan yada sizlere danışmadan Ketoral şampuanı aldım sadece bir kere kullandım ama sonrasında hiç kullanmadim. Bunun köklere bir zararı olmusmudur çok korkuyorum şuan yeni dank etti kafaya forumda gezerken gördüm 3 ay önce kullanmayin falan diyor, lütfen yardımcı olun

Hilmican01

• Yeni üye
  • *
Ynt: EKİMİN 15. GÜNÜ KETORAL KULLANDIM :(
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2021, 14:44:46 »
Bu Ketoral şampuanın içinde kimyasallar falan varmış 15 günde kullandım dediğim gibi köklere bir zarar vermiş olabilirmiyim çünkü bu işlemden 5-6 gün sonra şok başladı çok kısa sürede hepsi gitti acaba kökleri öldürdüm ondan mı döküldü bu kadar kısa sürede

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2021, 17:28:10 »
20.gun şok dokulme başlar çok normal kullandığınız için dökülme olmadı o durumdan şüpheniz olmasın.

Fakat kullanip kullanmamak yasak mı değil mi onu bilmiyorum ama dokulmeyle onun alakası yok
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2021, 18:03:35 »
Kullanma 1,5 ay dan önce
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2021, 18:46:39 »
1 kez kullanımdan sorun olmaz korkmayın. Bana kalırsa da minimum 3 ay, en ideali de 6 ay kullanılmaması yönünde. Çok gerekli de değil ekim sürecinde zaten...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2021, 21:46:05 »
Bence hiç bir şey olmaz tutan tutmuştur zaten
Schrödingerin  kedisi gibi kutuyu açmadan kedi ölümü değilmi sadece onu bilmemiz şu anda mümkün değil  :) yoksa ekilenlerin kaderi şu andan belli aslında.

Facebook Twitter Instagram