Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın  (Okunma sayısı 1566 defa)

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
Dr. Serkan Aygın
« : 11 Temmuz 2021, 13:28:24 »
Merhaba arkadaşlar konuyu dogru yere mi açtım bilmiyorum 29 yaşındayım saç ekimine karar verdim Dr. Serkan Aygın ile görüştüm
ve oraya karar verdim iki seans ekim yapılacak ilk ekimde 4500 ekilecek 500 sakaldan gerisi arka donörden digeri 6 ay sonra olacak muhtemelen ikinci ekimde 4500 greft olacak.Seans başı 10.000 tl anlaştım görüşlerinizi bekliyorum sonuçları sizler ile paylaşıcam öncesi ve sonrası olarak okudugunuz için teşekkürler.

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr. Serkan Aygın
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2021, 00:40:11 »
Merhaba arkadaşlar tekrar ben saçlarımı ektirdim ikinci günüm öncesi ve sonrası fotografları ekliyorum ekim hakkında yorum yaparsanız sevinirim
ikinci seanstada arka bölgeye ekilecek ama orada zaten tüylenme kıl kökleri var acaba ikinci ekime gerek kalmadan propecia+xpecia ile işi çözebilir miyim ?teşekkürler
  • Yaşınız 28

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2021, 00:49:47 »
Tepe ekim ister ama sen zaten yine de fin kullan hatta keske ekim oncesi 6 ay oncesinde baslasaydin. Ekimin on cizgideki zigzaglar haric guzel saglikli gorunuyor.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2021, 01:38:16 »
Cevap için teşekkürler ben saç ekim işine biraz hızlı karar verdim galiba bu ilaçlardan falan haberim yoktu bir haftada karar verdim
hazır tatil dönemindeyken aradan çıkarayım dedim o yüzden ilaç kullanamadım bende genel anlamda begendim evet zigzag var ama onlarında
saçlar kendine gelince çok sırıtmayacagını düşünüyorum onunda dışında tepeleri ilaçla kurtaramıyacaksak yapacak bir şey yok ikinci ekim bizi bekler :)
  • Yaşınız 28

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2021, 01:51:14 »
Hayırlı olsun bende medekse foto attım birkaç gün önce açıklık seninki ile hemen hemen aynı bana da iki Ekim önerildi merak ettiğim 6 aylık süre ikinci Ekim için yeterli mi ve donörden iki Ekim için o kadar greft çıkar mı ikinci Ekimde 4500 greft  Serkan hoca mı söyledi yoksa senmi öyle tahmin ediyorsun
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2021, 02:16:19 »
Teşekkürler sanada şimdiden hayırlı olsun Serkan Hoca bana 6-8 ay arası dedi ikinci ekim için zaten 6. ayda klinige çagırıyorlarmış
fotograf çekimi olduktan sonra ikinci ekim tarihi belirleniyormuş greft sayılarını evet serkan hoca söyledi 4500+4500 olacak şekilde
tabiki sakaldan ve diger bölgelerdende alabiliyorlar ilk ekimde benim sakaldanda 500 greft alındı.
  • Yaşınız 28

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2021, 23:00:04 »
Merhaba arkadaşlar saç ekminden sonra 10. gün kabukların tamamı döküldü bugün 13. günüm iki tane örnek fotograf koydum sizce nasıl durum
deneyimli bilgili arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  • Yaşınız 28

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2021, 23:52:55 »
+
  • Yaşınız 28

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2021, 23:56:27 »
Görüntü güzel hocam daha fazla resim eklersen iyi olur donör alanı ile ön profilden de resim ekle bence sakaldan alınan greftler arkaya doğru mu ekildi
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2021, 00:03:18 »
Kabuk sonrası görüntü güzel saç derin ve greftler sağlıklı duruyor hayırlısı olsun kardeşim bundan sonraki süreçlerin
Global Moderator

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2021, 00:56:42 »
Merhaba arkadaşlar tekrar ben saçlarımı ektirdim ikinci günüm öncesi ve sonrası fotografları ekliyorum ekim hakkında yorum yaparsanız sevinirim
ikinci seanstada arka bölgeye ekilecek ama orada zaten tüylenme kıl kökleri var acaba ikinci ekime gerek kalmadan propecia+xpecia ile işi çözebilir miyim ?teşekkürler

tepenin dediğiniz tedaviler ile kapanması biraz zor hocam ama gene deneyin şansınızı belki istediğiniz seviyeye gelir.

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2022, 22:47:37 »
Merhabalar,

Arkadaşlar saç ekimi sürecinde 10. ayım doldu güncel fotografları ekledim kontrol edebilirsiniz
9 ay boyunca xpecia ve proscarı (5' bölerek) kullandım sadece bir yan etki gördüm oda daha
fazla wc gitmek idrarın sıklaşması onun dışında bir yan etkiye rastlamadım saç ekim sürecim
çokta iyi gittigi söylenemez tabiki öncesine göre tabiki memnunum önceki fotoraflarda hiç saçım yoktu
bugün aynı klinige gittm sürecin olumlu oldugunu hala çıkışların devam ettigini söylediler
ve 2. ekiminde tarihini belirledik ancak ikinci ekim için planlamayı şu şekilde yaptılar
toplamda 3000 greft 2600 arka boşluga 400 greft ise ön taraf sıklaştırmak için yalnız
ön taraf içilen biçilen greft sayısı bana az geldi 400 yetersizmiş gibi düşünüyorum sizler yazdıklarım
hakkında ne düşünüyorsunuz düşünceleriniz yorumlarınız benim için önemli şimdiden teşekkürler.
  • Yaşınız 28

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #12 : 08 Mayıs 2022, 00:15:07 »
Inanılmaz bir sonuç.
Ekilen patır kütür çıkmış maşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 08 Mayıs 2022, 00:46:12 »
Hocam yanlış anlamayın ama sizi bu saç memnun etmediyse daha hiçbir şey edemez

Sıklaştırma için merkeze güvenin bence

tugyrswn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Mayıs 2022, 00:58:11 »
Yok estafurullah yanlış anlamam tabi amacım sizlerinde değerlendirmelerini bilmek çünkü benim
kendimi degerlendirmem farklı dışardan bir bakış açısı bambaşka ancak sizler beğendiyseniz ne mutlu
bana sadece beni rahatsız eden tek şey ekilen bölgede düzensiz bir seyreklik var buda beni biraz rahatsız etti
muhtemelen ikinci ekim sıklaştırma ve devam eden çıkışlarla beraber tamamen toplanır herhalde insanoglu hep
fazlasını istiyor bende öyleyim :) benim mantıgım kardeşim donörüm var ikinci ekimdede ekin işte 4500
tamamen eski saçlarıma kavuşayım :) Hitell kardeşim seninde yorumlarını ve düşüncelerini merak ediyorum
güzel yorumlarını için şimdiden teşekkürler.
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram