Gönderen Konu: Saç ektirmelimiyim?  (Okunma sayısı 625 defa)

Teo..115

• Jr. Member
  • **
Saç ektirmelimiyim?
« : 15 Temmuz 2021, 13:28:00 »
Herkese merhaba. Yaş 28, askerden sonra saçlarım çok hızlı bir şekilde dökülmeye başladı. 2 sene önce doktora gittiğimde biotin ve minox önermişti. İlk kullanımımda çok iyi sonuç vermişti ama artık aynı sonucu alamıyorum. Saçlarım çok ince ve çok yavaş uzuyor. Sanırım artık etkisini kaybetmeye başladı. Finasteridi yan etkilerinden dolayı kullanmayı düşünmüyorum.
Sizce ekim yapmalımıyım, ekim olursa eğer kaç greft kurtarır bu alanı.
Bu arada benim kafa da biraz geniş ve büyük.

Mehmet64

• Full Member
Ynt: Saç ektirmelimiyim?
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2021, 23:32:41 »
Nw7 yi Minox sayesinde süreci uzatmissiniz ama saçlar gidici duruyo,dökülme devam ediyorsa bekle bence,dökülme durdugundan emin olduğunda ektir
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

Teo..115

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2021, 11:04:34 »
Nw7 yi Minox sayesinde süreci uzatmissiniz ama saçlar gidici duruyo,dökülme devam ediyorsa bekle bence,dökülme durdugundan emin olduğunda ektir
şu an minox kullandığım için dökülme az var. Bıraktığım zaman dökülecek olanların hepsi ne kadar zaman alır onuda bilemiyorum.  Dostum birde kaç greft bu açıklığı kapatabilir. Bir tahminin varmı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2021, 11:08:46 »
Var olan Saçlarınızı finasterid ile güçlendirip saç ekimi düşüne bilirsin
Global Moderator

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2021, 11:09:49 »
en azından 30 küsüre kadar bekle derim ve minox u vs bırak elde ne kalmış gör planlı bi ekim yaptır
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Teo..115

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2021, 18:29:25 »
Var olan Saçlarınızı finasterid ile güçlendirip saç ekimi düşüne bilirsin
donör bölgeyi nasıl buldun hintell.Saç kalınlığı ve sıklığı iyimidir sence.

Teo..115

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2021, 18:33:56 »
en azından 30 küsüre kadar bekle derim ve minox u vs bırak elde ne kalmış gör planlı bi ekim yaptır
şu minoxu bırakmaktan korkuyorum. Kalanlarda döküldüğü zaman psikolojik olarak çok etkileniyorum ben.  Ama doğrusu senin dediğin yöntem. İyice bir ölçüp, tartıp öyle ekim yapmak lazım

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2021, 00:01:26 »
ekim düşünüyorsan ciddiyetle bırak xpcia gibi takviyeler kullan bu süreçte minoxun yalancı saçları bırak gitsin ektirirsin sonra minox un kiler gidince saçma bi ekim olma ihtimali çıkabilir
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Teo..115

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2021, 19:27:22 »
ekim düşünüyorsan ciddiyetle bırak xpcia gibi takviyeler kullan bu süreçte minoxun yalancı saçları bırak gitsin ektirirsin sonra minox un kiler gidince saçma bi ekim olma ihtimali çıkabilir
tavsiyelerini dikkate alacam dostum. Teşekkür ettim.

Facebook Twitter Instagram