Gönderen Konu: Seboreik Dermatit için Çözüm  (Okunma sayısı 819 defa)

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Seboreik Dermatit için Çözüm
« : 08 Ağustos 2021, 01:36:31 »
Herkese iyi geceler dilerim. Bugün tesadüfen denk geldim ve bu şampuanı buldum. Kullananlar olumlu yorumlar yapmış ve SB sorunları geçmiş. Trendyol ve Hepsiburada’da yorumlar iyileştirdiği yönünde, denemeyi düşünüyorum. Siz de araştırın isterseniz arkadaşlar. SB sorunu umarım geçer.

https://www.egzamasampuani.com/

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Seboreik Dermatit için Çözüm
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2021, 02:00:20 »
Belki işe yarıyordur ama genede temkinli olmak lazım bizim millet bir şeye çözüm bulduğu zaman pek detaylı arge yapmaz sonra bir yeri yaparken başka yeride bozmasın  :)
Benim seboreye çözümüm forumda bir arkadaşım aleo vera yapraklarındaki jelin iyi geldiğini yazmasıyla başladı .saksıda gür bir aleo vera çiçeği temin ettim ufak bir yaprağını kesip haftada bir içindeki jeli kafama sürüp yarım saat sonra yıkıyorum cidden acaip işe yaradı şu an seboreden eser yok mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2021, 12:20:01 »
 vichynin şampuanlar etkili
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2021, 00:14:19 »
Belki işe yarıyordur ama genede temkinli olmak lazım bizim millet bir şeye çözüm bulduğu zaman pek detaylı arge yapmaz sonra bir yeri yaparken başka yeride bozmasın  :)
Benim seboreye çözümüm forumda bir arkadaşım aleo vera yapraklarındaki jelin iyi geldiğini yazmasıyla başladı .saksıda gür bir aleo vera çiçeği temin ettim ufak bir yaprağını kesip haftada bir içindeki jeli kafama sürüp yarım saat sonra yıkıyorum cidden acaip işe yaradı şu an seboreden eser yok mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

O da etkili diyorlar, hiç denemedim. Bakalım bu ürün işe yarayacak mı. Reklam yapıyor gibi görünmek istemiyorum, ben de ürünün yorumlarına bakarak hareket ettim zaten. Satıcı da işe yaramazsa iade alacağını söyledi. İnşallah işe yarar, sonuçları yazıp SB yaşayan arkadaşlara da bilgi vermek istiyorum.

dumba9

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2021, 22:12:47 »
Denerseniz içerik listesini buraya da atabilirseniz güzel olur

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2021, 01:58:15 »
Denerseniz içerik listesini buraya da atabilirseniz güzel olur

Bugün ilk yıkamamı yaptım ve güzel geldi. Normalde ilk yıkamadan sonra bile kepek ve pullanmalar, kaşıntılar olurdu ama çok az bir kepek gördüm, henüz kaşıntı olmadı. İlk kullanımda dahi etkiyi fark ettiğimi söyleyebilirim. Uzun vadede neler olur bilmiyorum, yazarım sizler için. İnşallah SB sorununuz için bir çözüm bulmuş olurum.

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2021, 02:03:23 »
Bugün ilk yıkamamı yaptım ve güzel geldi. Normalde ilk yıkamadan sonra bile kepek ve pullanmalar, kaşıntılar olurdu ama çok az bir kepek gördüm, henüz kaşıntı olmadı. İlk kullanımda dahi etkiyi fark ettiğimi söyleyebilirim. Uzun vadede neler olur bilmiyorum, yazarım sizler için. İnşallah SB sorununuz için bir çözüm bulmuş olurum.

Yikamadan sonraki etkiler cok cabuk geciyor. Gun icindeki durum nasil? Ya da ertesi gun?

dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

dumba9

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2021, 17:53:18 »
Anladım içindekiler listesinin fotoğrafını çekip atma imkanınız var mıdır, her ürünü kullanamıyorum alerjik cildim var malesef

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2021, 19:31:28 »
Anladım içindekiler listesinin fotoğrafını çekip atma imkanınız var mıdır, her ürünü kullanamıyorum alerjik cildim var malesef

Şimdi çektim, ürünün içindekiler ve fotoğrafları var.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ağustos 2021, 19:32:33 »
Yikamadan sonraki etkiler cok cabuk geciyor. Gun icindeki durum nasil? Ya da ertesi gun?

Muhakkak etkisi azalıyordur, ama bunun için zamana ihtiyacım var. Şimdilik iyi gibi görünüyor, tamamen geçerse çok güzel olacak benim için. O zaman bilgi veririm hocam.

Facebook Twitter Instagram