Gönderen Konu: öneriye ihtiyacım var  (Okunma sayısı 2804 defa)

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
öneriye ihtiyacım var
« : 10 Ağustos 2021, 20:25:19 »
yaşım 25 2 yıldır düzenli masaj yapıyorum ara ara yeşil çay  kullandım ama dökülmem malesef ilerledi saçın dökülmüş yorumları duymaya başladım tedavimi ileri bir safhaya taşımayı düşünüyorum
3 gün arayla dusterid
konazol şampua
yeşil çay
masaj
iğneleme
yorumlarınızı bekliyorum ne ekliyebilirim başla türlü

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
Ynt: öneriye ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2021, 20:38:27 »
masaj konusunda çok araştırma yaptım ve uzun süre denedim masaj konusunu merak eden arkadaşlara yardımcı olurum
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2021, 21:42:21 »
dusterid i topikal olarak düşünüyordum ama oral olarak kullanmaya karar verdim
  • Yaşınız 25

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2021, 23:51:38 »
Bu dökülmüş hali mi? Foto dökülmemiş gibi çıkmış eğer gerçekten seyreldiyse.

Oral dutasterid ile altın vuruş yapıyorsun zaten, bunun da faydası olmazsa başka birşeyin faydası olmaz zaten. Bir tek minoxil var, o da saç çıkarır ama düzenli kullanım ister, sabır ister. Bazen ister de ister birşey vermez. :)

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2021, 00:36:18 »
dusterid i topikal olarak düşünüyordum ama oral olarak kullanmaya karar verdim

dudasterid topikal olarak işe yaramıyor işe yarıyor diyenlere inanmayınız.
ayrıca saçının ön kısmında ne kadar gerileme olmuş doğrusu fotoğrafta pek anlaşılmıyor evhammı yapıyorsun acaba  :)

TheDarkness41

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2021, 01:14:29 »
masaj konusunda çok araştırma yaptım ve uzun süre denedim masaj konusunu merak eden arkadaşlara yardımcı olurum
Hocam ben 2,5 ayı mimo ile toplam 5 aydır yapıyorum, saçları baya kalınlaştırdı ama dökülme durmadı ve ön taraf hafif açılmaya başladı. Şakaklarda tüylenme var, bazıları saça dönüştü. Şu an durumdan memnunum ve sadece korumak istiyorum, masaj yetersiz mi acaba? Rob'un anketine göre AGA'da %75 gibi bir başarı oranı vardı.

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2021, 06:48:04 »
Hocam ben 2,5 ayı mimo ile toplam 5 aydır yapıyorum, saçları baya kalınlaştırdı ama dökülme durmadı ve ön taraf hafif açılmaya başladı. Şakaklarda tüylenme var, bazıları saça dönüştü. Şu an durumdan memnunum ve sadece korumak istiyorum, masaj yetersiz mi acaba? Rob'un anketine göre AGA'da %75 gibi bir başarı oranı vardı.
yani korumak için iyi yöntem tadori itaba nında cok iyi çalışmaları var adam yıllardır masaj yapıyor ve sonuç
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2021, 06:49:38 »

Oral dutasterid ile altın vuruş yapıyorsun zaten, bunun da faydası olmazsa başka birşeyin faydası olmaz zaten. Bir tek minoxil var, o da saç çıkarır ama düzenli kullanım ister, sabır ister. Bazen ister de ister birşey vermez. :)
minyatürleşme var fena bi şekilde burada böyle cıkmış
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2021, 06:51:34 »
dusterid i koruma amaclı kullanıyorum sürekli kullanıcam yan etki olayını düşünmüyorum bile umrumda değil
  • Yaşınız 25

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2021, 09:20:51 »
Topikal dutasteride bence de bir ise yaramiyo. Neden finasterideden baslamiyosunuz. Dutasteride gecmek icin bile once fin kullanin deniyordu bi ara
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2021, 12:54:46 »

yağlı egzemam vardı minox saç derimin içinden geçer zaten sevmiyorum minoxu
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2021, 22:19:08 »
çok çok ciddi yan etki görmediğim sürece 30 a kadar kullanmayı düşünüyorum burayı güncellicem düzenli olarak
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Ağustos 2021, 09:09:32 »
tableti kullandığım gece hafif testis ağrısı oluyo bir gün sonra geciyo yersiz ereksiyon problemimi çözmüş oldu 😬 2 günde bir mast yapıyorum test amaclı spermde sıvılaşma yok  editlemeye devam edicem 7.gün oldu
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 17 Ağustos 2021, 00:16:52 »
geceleri kasıkta hafif ağrı yapıyor bakalım kullandıkca geçecekmi
  • Yaşınız 25

hasan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 17 Ağustos 2021, 01:02:38 »
 Birde bende xpecia fin kullanırken oldu  testislerde küçülme  sende 1 ay 2 ay gözlemle acaba benimki pskilojikmi  mesaj atarsın  buraya ama kesinlikle  menim sıvılaştı bundan eminim  libidoyu arttırıyor yani daha çok sex yapma isteğin oluyor bu ilaçlarla ama meni sıvılaşması benimde gözümü korkutuyor bu yüzden xpecia ve minoxa başladım  haftada 3 gün fin atıyorum .

Facebook Twitter Instagram