Gönderen Konu: Irsi saç dökülmesi ve Ankarada saç ekim merkezi  (Okunma sayısı 622 defa)

gsliahmet

• Yeni üye
  • *
Irsi saç dökülmesi ve Ankarada saç ekim merkezi
« : 13 Ağustos 2021, 02:52:42 »
Herkese merhaba arkadaşlar benim saçım çok ince çok zayıf tüyün bir tık üstü sabahları kalktığımda dağınık şekilde birbirne yapışıyor sade suyla yıkar kurutursam saç düzeliyor ancak yine yapışık şekilde duruyor ancak şampuanla yıkarsam ferahsıyor saçım son 2 sene içinde yanlardan baya açıldı ortada sadece bir tutam saç kaldı ve halen dökülmeye devam ediyor dökülme sebebi büyük ihtimal ırsi çünkü abimde ve anne tarafımızda kellik var abim 35 yaşında tepesinde hiç kalmadı bende yenile 31 oldum kalanlarda dökülmeden önüne geçmek istiyorum 3-5 sefer şampuan denedim olmuyor ırsi saç dökülmesinin önüne geçiyormu birde yanlara ektirecem bunun için ANKARA DA saçını ektirip memnun kalan varmıdır önceki konuları baya araştırdım ancak kimse net birşey yazmamış bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Irsi saç dökülmesi ve Ankarada saç ekim merkezi
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2021, 20:46:24 »
 resim koyup konu açarsan sana daha faydalı olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Irsi saç dökülmesi ve Ankarada saç ekim merkezi
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2021, 11:44:01 »
Resim koymalısın.

Anlara Şahin Çelik başarılı bulduğum bir ekimcidir araştırabilirsin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram