Gönderen Konu: Ekim için çekinenlere ufak bir gaz :)  (Okunma sayısı 1472 defa)

Spudd

• Yeni üye
  • *
Ekim için çekinenlere ufak bir gaz :)
« : 18 Ağustos 2021, 02:41:47 »
Merhabalar öncelikle. Forumda yeni sayılırım. Yaşım 27. Saçlarımı geri istiyorum fakat cesaret edemiyorum. 25 ağustos Dr Serkan Aygından randevu aldım. Yüz yüze görüşüp sorular sormak istediğimi söyledim. Kütahyada yaşıyorum. O yüzden bir kağıt soru hazırlayıp gideceğim unutmamak açısından:))  Açıkcası doktorun beni ikna etmesini istiyorum. Başarılı olacağına inandırmasını istiyorum. Başarısız bir ekim olma olasılığı beni korkutuyor hani şerefimle kel kalsaydım keşke demek hoş değil tabiki. Değerli tecrübeli arkadaşlar bizleri aydınlatın. Doktor ikna ederse hemen operasyona girmek isteyeceğim. Öncesinde saçları güçlendirmek için bir şey kullanmadım. Şu korkum var ekimden sonra kendi saçlarımda dökülürse eğer gibi. Fotoğrafları paylaşıyorum, güneş ışığının altında çektim ki tam olarak belli olsun. Yorumlarınızı bekliyorum:))))

HkoZ

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekim için çekinenlere ufak bir gaz :)
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2021, 09:06:02 »
Selamun aleyküm inan bende 40. Gündeyim evden dışarı çıkamıyorum zaten seni ikna ederler merak etme 😃 ama sana bi foto atımda bi bak
  • Ekim Tarihi: 10.07.2021

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2021, 10:55:47 »
Doğru yerde, Güzel bir planlama ile güzel sonuç almana engel yok.

Standard olacak ama ekim öncesi saçlarını koruma ve güçlendirmek için finasterid araştır,  sağlıklı başarı oranı yüksek olması için 2 ekim  yani 1 ekim ön ve üst bölgeye, en az 1 sene sonra da arkaya bir Ekim...

Evet süreç daha uzun olacak ama daha guvenilir olacak.

Spudd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2021, 12:46:57 »
Selamun aleyküm inan bende 40. Gündeyim evden dışarı çıkamıyorum zaten seni ikna ederler merak etme 😃 ama sana bi foto atımda bi bak
hocam geçmiş olsun. Nerede yaptırdın. Bu camiada kasap çok galiba. Bi kaç yere gidip görüşmüştüm Bursada vs. Sorsan herkes en iyisi gel kardeşim yarın alalım seni hemen operasyona. Yeter ki parayı ver sen. E hocam saçlar nasıl olacak diye soruyorsun, kardeşim saçlar çıktı çıktı çıkmadı şansına küs peeh :) ben daha kaliteli bir yere göster derim donör alanını
  • Yaşınız 26

Spudd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2021, 12:52:08 »
Doğru yerde, Güzel bir planlama ile güzel sonuç almana engel yok.

Standard olacak ama ekim öncesi saçlarını koruma ve güçlendirmek için finasterid araştır,  sağlıklı başarı oranı yüksek olması için 2 ekim  yani 1 ekim ön ve üst bölgeye, en az 1 sene sonra da arkaya bir Ekim...

Evet süreç daha uzun olacak ama daha guvenilir olacak.

merhabalar hocam. Serkan Aygın ile telefonda fotoğraflar üstünden konuştuğumuzda 5 bin greft ile güzel çalışabileceğimizi söyledi. Önler öncelikli arkalara da girecek galiba. Tabi daha yüz yüze de görüşmek lazım. Arkanı kap kara olmasına gerek yok aslında şimdilik. Sadece yeni dökülmeye başlamış imajı verseler yeterli sanki:)) ama forumda bakıyorum, gerçi sadece Serkan Aygın operasyonlarına bakıyorum, 5 bin greftli çalışan insanların yarısı revize, istediği sonucu alamamış oluyo sanki. Yani saç ekiminin bile bi garantisinin olmaması insanın canını sıkıyor. Daha ne yapalım allahaşkına saçlarımız için :)))
  • Yaşınız 26

ress

• Full Member
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2021, 13:15:54 »
Bence 2 ekim ve takviyelerle senin saç toparlanır.
Serkan Aygın iyi bir seçim olmuş.
  • Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

HkoZ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2021, 16:54:04 »
hocam geçmiş olsun. Nerede yaptırdın. Bu camiada kasap çok galiba. Bi kaç yere gidip görüşmüştüm Bursada vs. Sorsan herkes en iyisi gel kardeşim yarın alalım seni hemen operasyona. Yeter ki parayı ver sen. E hocam saçlar nasıl olacak diye soruyorsun, kardeşim saçlar çıktı çıktı çıkmadı şansına küs peeh :) ben daha kaliteli bir yere göster derim donör alanını

Gösterdim çok yere artık kasapmı bakacaz düzelicek sabır diyolar bu lafı şu 40 gün içinde belki bin kere duydum yakın diye gebzede yaptırdım yani bnm gibi yakın öle böle bana daha yatkın gibi selere kapılma para olarakta 5 fazla olsun ama senin olsun pişmanmıyım bikemiyorum daha erken şuanlık ama olurda düzelir falan burdan yazarım inş sizede 👍🏻👍🏻
  • Ekim Tarihi: 10.07.2021

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2021, 17:37:53 »
Gösterdim çok yere artık kasapmı bakacaz düzelicek sabır diyolar bu lafı şu 40 gün içinde belki bin kere duydum yakın diye gebzede yaptırdım yani bnm gibi yakın öle böle bana daha yatkın gibi selere kapılma para olarakta 5 fazla olsun ama senin olsun pişmanmıyım bikemiyorum daha erken şuanlık ama olurda düzelir falan burdan yazarım inş sizede 👍🏻👍🏻

Kardeşim kusura bakmada sende haketmişsin  :) gebze gibi bir yerde bu işi iyi bilen profesyonel insanların olması ne kadar ihtimal dahilinde olabilirki.
Koskoca İstanbulda bile bu işi doğru dürüst yapan yer nerdeyse bir elin beş parmağı kadar iken sen gebzede yapmakla çok iyimser düşünmüşsün.
Saç ekimi çok zor epey bir deneyim ve bilgi gerektiren bir işlem.öncelikle yapan kişi ya dr olmalı yada bir dr un yanında yetişmiş ehil bir kişi olmalı yoksa her türlü şey insanın başına gelebilir.
Bazen şansları yaver gidenler oluyor bu tür yerlerde onlarada aldanmamak lazım.
Bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir diyede bir laf var burdan hesabını yapmak gerek.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2021, 18:16:14 »
Asuman hanımın konularını incelemeyi unutmayın.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2021, 20:46:07 »
Kardeşim madem ki şehir dışından geliyorsun...ben Ankara şahin çelik öneririm sana...başarı yüzdesi yüksek...

Spudd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2021, 21:12:48 »
Kardeşim madem ki şehir dışından geliyorsun...ben Ankara şahin çelik öneririm sana...başarı yüzdesi yüksek...
  aslına bakarsın dostum orası ile de konuştum fakat yüz yüze görüşmedim. Birisinden birisini seçip ona gitmek istedim. Sürekli bi yerlerle görüşmek açıkcası bıkkınlık veriyo. Serkan aygının da namı baya varmış bu sitede öğrendim. İkisi arasında Serkan hocaya daha bi sıcak baktım pek bi nedeni yok lakin işte sezi gibi :))
  • Yaşınız 26

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2021, 21:47:29 »
Ektir kardeşim olur yada olmaz kurtul gitsin bu saçla dolaşılmaz  :)

Spudd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2021, 21:54:17 »
Ektir kardeşim olur yada olmaz kurtul gitsin bu saçla dolaşılmaz  :)
haha eski zamanlarda yaşasak o kadar umrumda olmazdı giden gitti sonuçta napalım derdim hocam ama günümüzde bi çaresi varken artık insan ister istemez neden kel gezeyim ki diyor 😁
  • Yaşınız 26

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
« Yanıtla #13 : 13 Aralık 2021, 17:11:09 »

Merak ettim nereye yaptırdınız aynı yerden mi yaptırdık acaba  bende gebzede yaptırdımda
  • Ekim Tarihi: 11 Temmuz 2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Aralık 2021, 20:07:41 »

dostum arkadaşın sorduğu ekim merkezi farklı senin saç ektirdiğin ekim merkezi farklı
bu konuya saç ektiriğin merkezi yazmadan direk böyle bir ileti ile resim atarsan farklı alğı oluşturursun
araştırmadan secersen böyle saç ekim merkezi bunlar normal olur bosuna insanlar araştırmıyor
geçmiş olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram