Gönderen Konu: Vitamin takviyesi  (Okunma sayısı 767 defa)

degisim35

• Jr. Member
  • **
Vitamin takviyesi
« : 25 Ağustos 2021, 12:27:57 »
Arkadaşlar saç ekiminden önce veya sonra doktorumuzun önerdiği ilaçlara ek olarak her hangi bir vitamin takviyesi yapılmalı mi? Deneyimlemis arkadaşlar bi yararını gördüler mi?

mdalmis

• Jr. Member
  • **
Ynt: Vitamin takviyesi
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2021, 12:52:25 »
Bence saç ekim merkezlerinin ücret karşılığı sattığı vitamin ilaçlarını alma . Forumdan araştır  takviye önerileri olan konular fazlasıyla mevcut. Çoğu klinik tuhaf tuhaf vitamin setleri satıyor ticaret amaçlı.
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

degisim35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2021, 13:00:55 »
Bence saç ekim merkezlerinin ücret karşılığı sattığı vitamin ilaçlarını alma . Forumdan araştır  takviye önerileri olan konular fazlasıyla mevcut. Çoğu klinik tuhaf tuhaf vitamin setleri satıyor ticaret amaçlı.

Ekim merkezlerinde görmedim de bazı yorumlarda işte şu vitaminim ekskti ondan saçlar tutmadı/ zayıfladı veya şu vitamin çok iyi geliyor sürece gibi ifadeleri görünce bunların gerçeklik payı var mi merak ettim. Eczanelerde satilan vitaminlerden bahsediyorum bu arada
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2021, 13:54:46 Gönderen: degisim35 »
  • Ekim Tarihi: 16.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Sibel ulusan
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Biotin, Proscar, Dalin Şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2021, 14:27:21 »
Ekim merkezlerinde görmedim de bazı yorumlarda işte şu vitaminim ekskti ondan saçlar tutmadı/ zayıfladı veya şu vitamin çok iyi geliyor sürece gibi ifadeleri görünce bunların gerçeklik payı var mi merak ettim. Eczanelerde satilan vitaminlerden bahsediyorum bu arada
bunun için öncelikle tahlil yaptırıp vitamin mineral değerlerine baktırman lazım. mesela d vitamini eksikliği saç dökülmesi yapıyor. demir minerali eksikliği saç dökülmesi yapıyor fazlası da yapıyor.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2021, 21:46:08 »
takipteyim
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24945.0

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

Facebook Twitter Instagram