Gönderen Konu: Saç Ekimi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 3238 defa)

Northman

• Jr. Member
  • **
Saç Ekimi Tavsiyesi
« : 26 Ağustos 2021, 11:55:15 »
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir ara ara "acaba yaptırsam mı" diye aklıma gelen saç ektirme düşüncesi zaman geçtikçe daha yakın bir ihtimal olmaya başladı. Her şeyin için artık çok geç değilse tabii :)

İki gün önce Serkan Aygın'ın asistanına fotoğraflarımı gönderdim, çok yoğunlarmış, dönüşleri bir haftayı bulabiliyormuş.

Sizlerin de değerli görüşlerine ihtiyacım var. "Yaptır, yaptırma, şöyle yapılabilir" gibi görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Teşekkürler.

Northman

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç Ekimi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2021, 12:24:03 »
Bunlar da diğer fotoğraflar. Yardımınız için teşekkürler.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2021, 12:56:03 »
fotoların hepsi üstten gelen ışık tonundan dolayı muallak kalmış hocam ve bulanık
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2021, 12:57:05 »
Serkan Aygın'dan dönüş oldu. 6 arayla 2 operasyon olacağı söylendi. Her birinde 4400 greft. Her bir seansta 4400 biraz fazla değil mi? Yorum olur mu?
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2021, 13:06:29 Gönderen: Why G »

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2021, 12:59:06 »
fotoların hepsi üstten gelen ışık tonundan dolayı muallak kalmış hocam ve bulanık

Anladım teşekkürler, düzgün çekmeye çalışayım.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2021, 13:25:39 »
Hocam donör biraz flu tabi tam görünmüyor ama, toplam 9.000e yakın greft çıkar mı bu donörden bilemedim.

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2021, 13:34:11 »
Hocam donör biraz flu tabi tam görünmüyor ama, toplam 9.000e yakın greft çıkar mı bu donörden bilemedim.

Ben de anlamadım. Hiç baştan bu kadar yüksek greft planlamasına rastlamamıştım. Umutsuz vakaymışım sanırım.

Bir de planlamayı da 6 ay arayla yapmışlar. Donör o sürede toplarlar mı ki?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2021, 15:07:06 »
Resimlerden hiç bir şey anlaşılmıyor çok bulanık
Global Moderator

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 26 Ağustos 2021, 15:14:35 »
Resimlerden hiç bir şey anlaşılmıyor çok bulanık

Üstadım ışığı nereden almak lazım? Akşama çekip atıcam, yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2021, 17:13:57 »
Hocam kameradan kaynaklı bir sorun sanırım buğlu çıkmıs siz de resimlere bakarsınız pek anlaşılır değil net olmalı ki kafadan yorum yapmayalım

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2021, 18:31:56 »
Teşekkürler arkadaşlar.

Yeni fotoğrafları gönderiyorum. Bunlar üzerinden bir değerlendirme yapabilir misiniz?

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 26 Ağustos 2021, 18:41:48 »
sizinkisi arada bir durum  :) ekime uygun değilsiniz denilemez ama ekim için uygunsunuzda denilemeyecek bir durumunuz var.sakal desteği ile çok beklentiye girmeden bir ekim yaptırabilirsiniz diyeceğim ama sakalınızda zayıf görünüyor.
saç ekimi için  çok yüksek beklentiye girmeden belki şansınızı deneyebilirsiniz ama bana kalırsa olaya temkinli yaklaşın sonuç ummadığınız gibi olabilir.

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 26 Ağustos 2021, 18:43:43 »
sizinkisi arada bir durum  :) ekime uygun değilsiniz denilemez ama ekim için uygunsunuzda denilemeyecek bir durumunuz var.sakal desteği ile çok beklentiye girmeden bir ekim yaptırabilirsiniz diyeceğim ama sakalınızda zayıf görünüyor.
saç ekimi için  çok yüksek beklentiye girmeden belki şansınızı deneyebilirsiniz ama bana kalırsa olaya temkinli yaklaşın sonuç ummadığınız gibi olabilir.

Anladım, teşekkürler. 4000+4000 makul bir planlama o zaman. Kafa yapım biraz küçük belki onun bir avantajı olabilir.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 26 Ağustos 2021, 18:46:22 »
Hocam başka merkezlere gönderdiniz mi fotoğraflarınızı? Farklı faarklı yerlerden de yorum alın. Mesela bence Asuman Hanım'a da gönderin, bakalım o ne diyecek? Asuman Hair Transplant diye aratırsanız çıkar.

Bir de sanıyorum İstanbul'dasınız, mümkün olursa karar vermeden önce, merkezlerle yüzyüze görüşün, en sağlıklısı o olur. Çünkü fotoğraflar ile canlı gidip görüştüğündeki değerlendirmeleri farklı olabiliyor.

Northman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 26 Ağustos 2021, 18:49:47 »
Hocam başka merkezlere gönderdiniz mi fotoğraflarınızı? Farklı faarklı yerlerden de yorum alın. Mesela bence Asuman Hanım'a da gönderin, bakalım o ne diyecek? Asuman Hair Transplant diye aratırsanız çıkar.

Bir de sanıyorum İstanbul'dasınız, mümkün olursa karar vermeden önce, merkezlerle yüzyüze görüşün, en sağlıklısı o olur. Çünkü fotoğraflar ile canlı gidip görüştüğündeki değerlendirmeleri farklı olabiliyor.

Teşekkürler. Ankara'dayım maalesef. Serkan Aygın'a göndermemin sebebi, forumda gördüğüm kadarıyla fiyat/performans açısından iyi işler çıkarmaları ve sedasyon ile operasyon yapmaları. Yarın Ankara'da iki yer ile görüşeceğim fikir almak için.

Facebook Twitter Instagram