Gönderen Konu: Uzamayan kolayca yerinden çıkan sakal greftleri  (Okunma sayısı 600 defa)

Lauri

• Hero Member
Uzamayan kolayca yerinden çıkan sakal greftleri
« : 26 Ağustos 2021, 12:49:50 »
Merhaba,

Ekimim bugün tam 3 ay oldu. Ön bölgelerde çıkışlar başladı gibi lakin vertexde hala pek bi hareket yok. Zaten az greft kalmıştı burası için. Burada ekim öncesi saçlarımda (geneli incelmişti) da epey bi zayıflama var, zamanla toparlar deniyor ama 3 ay oldu, daha ne kadar sürecek, bu saaten sonra ümidi kesmek mi gerek bilmiyorum.

Benim ekimde sakal desteği de kullanılmıştı, özellikle vertexde birkaç mm uzayıp sonra uzaması duran greftler var. Bunlar sanıorum sakaldan ekilenler olsa gerek, çünkü diken gibi batıyorlar ve diğer saçlara göre daha kalınlar. Sert yıkıyorum ama tek tük dökülüyorlar. Hala 2şer 3er görmeye devam ediyorum. Çoğunluğu I şeklinde, aralarda j gibi de olan olabiliyor. Bugün bir kaç tanesini tırnakla hafifçe çektiğimde kolayca yerlerinden çıktılar.

Bu şekilde 7-8 tane denk geldi. Sizce bunları akışına mı bırakmalı, yoksa ovalayarak veya böyle hafifçe çekerek falan temizlemek mi gerekiyor? Bir de bunların zayi greft olarak mı düşünmek gerek?

slade23

• Hero Member
Ynt: Uzamayan kolayca yerinden çıkan sakal greftleri
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2021, 12:53:19 »
Allah sabır ve kolaylık versin inşallah beklediğin sonucu alırsın kardeşim. bu vertexi anlayamadım ben medikalde ilk orası topluyor ekimde de çoğu başarısız oluyor görece başarılı olanların da en geç orası toparlıyor. enteresan bir yer.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2021, 15:09:50 »
Sen onları akışına bırak şoktan kalanlardır yıkadıkça alttan çıkışlar geldikçe dökülür
3 Ay tepe için erken ama tepe zor bölge
Global Moderator

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2021, 17:14:18 »
Bence şok sürecinden kalan saçlar çok kafana takma

Qur

• Full Member
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2021, 17:15:31 »
Onlar şoka uğramış deride sıkışmış saçlar. Şokta dökülenlerden bir farkı yok. Yani kayıp felan değil. Yavaş yavaş dökülürler.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2021, 18:41:56 »
Yanıtlar için çok teşekkür ederim. Ben elimden geldiğince tik gibi onlarla oynamamaya çalışayım en iyisi :D

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2021, 19:10:05 »
yani bi zahmet sökme bişey kafandan :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2021, 10:43:42 »
sertçe yıka saçlarını artık saçlarını çekme denemeleri yapma
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram