Gönderen Konu: Medeks saç ekimi  (Okunma sayısı 920 defa)

saçektirmekisteyengenç

• Jr. Member
  • **
Medeks saç ekimi
« : 30 Ağustos 2021, 07:23:09 »
Herkese merhaba şuanda askerdeyim, terhis olur olmaz direk olarak medekste saç ekimi yaptıracağım, gökhan abiden 6 eylül için randevumu aldım. Sizce ekim için saç durumum nedir ? Birde daha önce medekste ekim yaptırmış olanlar beni ne gibi şeyler bekliyor bilgilendirme yapabilirse çok sevinirim. 2 aydır düzenli olarak xpecia kullanıyorum ve yaşım 25
şimdiden herkese teşekkürler

hammut

• Sr. Member
Ynt: Medeks saç ekimi
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2021, 11:06:10 »
Açık alanınız geniş medeks ii tercih lakin on çizgiyi çok aşağıda tutmayın hafif geriden tutun derim ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2021, 11:17:16 »
Açık alan az değil donör güzel ama saç telleri ince güzel bir sonuç alırsınız ama bir sıklaştırma ekimi ile de taçlandırırsınız çizgiyi de makul kafa yapınıza uygun tasarlalarsa avantaj olur.
Global Moderator

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2021, 12:34:56 »
Hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız

SOMALI35

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2021, 12:41:32 »
Benim 4.ayım medeks te ektirdim süreç gayet iyi gidiyor benim tavsiye ederim
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

saçektirmekisteyengenç

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2021, 12:47:33 »
Benim 4.ayım medeks te ektirdim süreç gayet iyi gidiyor benim tavsiye ederim
gittiğimde beni neler bekliyor istanbulu bilmiyorum kalacak yer falan ayarlıyorlar mı ayarlıyorlarsa fiyatları nasıl. Kaç gün kalmam gerekir ve nekroz riski kaçıncı gün tamamen son bulur ? o güne kadar orda kalmak istiyorum öyle birşeyle karşılaşırsam müdahale edebilmeleri için
  • Ekim Tarihi: 06.09.2021
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi 5000 solgar biotin, xpecia

saçektirmekisteyengenç

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2021, 12:48:24 »
Açık alanınız geniş medeks ii tercih lakin on çizgiyi çok aşağıda tutmayın hafif geriden tutun derim ..
sizce yeterli midir ?
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

SOMALI35

• Full Member
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2021, 13:07:50 »
3 gün yeterli ama yinede merkeze danışın en doğru bilgiyi onlar verecektir
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2021, 14:54:01 »
gittiğimde beni neler bekliyor istanbulu bilmiyorum kalacak yer falan ayarlıyorlar mı ayarlıyorlarsa fiyatları nasıl. Kaç gün kalmam gerekir ve nekroz riski kaçıncı gün tamamen son bulur ? o güne kadar orda kalmak istiyorum öyle birşeyle karşılaşırsam müdahale edebilmeleri için

Ayarlarlar sen sor onlara ara telefon ile anlatırlar sana bunları merkeze neden sormuyorsunuz hızlı bilgiye ulaşmak için
Global Moderator

saçektirmekisteyengenç

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2021, 15:08:30 »
Ayarlarlar sen sor onlara ara telefon ile anlatırlar sana bunları merkeze neden sormuyorsunuz hızlı bilgiye ulaşmak için
haklısınız ancak birebir tecrübe etmiş kişilerle iletişime geçmek istedim. Son bir sorum olacak size, 5000-5500 greft alabileceklerini söylediler ancak forumda bu sayıların üstüne çıktıkları kişiler olmuş  6000-7000 arası. Benim içinde aynısı olursa kabul etmeli miyim yoksa 5000 civarı yeterli olur mudur ?
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2021, 15:10:09 »
haklısınız ancak birebir tecrübe etmiş kişilerle iletişime geçmek istedim. Son bir sorum olacak size, 5000-5500 greft alabileceklerini söylediler ancak forumda bu sayıların üstüne çıktıkları kişiler olmuş  6000-7000 arası. Benim içinde aynısı olursa kabul etmeli miyim yoksa 5000 civarı yeterli olur mudur ?

Bu sekilde de olabilir evet ben daha hızlı olsun diye soyledim
Global Moderator

Eternity7

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2021, 15:52:57 »
Dostum bende orada yaptırdım. Eksileri ve artıları var. Artilarindan birisi saçını güzel yaparlar gibime geliyor. Ancak eğer kamu personeli isen önce o öğretmenevi vs tarzı yerleri araştır. Gokhan bey iki otel ile irtibatlı birisi ucuz (ucuz dediğim 200 TL) diğeri daha pahalı. Ucuz olanda kaldım ben, bankamatikte kalsam daha iyi olurdu. Onun için kalma yerini internet üzerinden iyi araştırıp kendin karar ver. 3 gün civarı kal en azından yıkamaya kadar dinlenirsin. Nekroz riskini admin arkadaşlar daha iyi bilir ama ilk 1 hafta o risk var elbette.
  • Ekim Tarihi: 30.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi MEDEKS HAIR Center
  • Greft Miktarı 5300
  • Yaşınız 35

saçektirmekisteyengenç

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2021, 16:37:14 »
Dostum bende orada yaptırdım. Eksileri ve artıları var. Artilarindan birisi saçını güzel yaparlar gibime geliyor. Ancak eğer kamu personeli isen önce o öğretmenevi vs tarzı yerleri araştır. Gokhan bey iki otel ile irtibatlı birisi ucuz (ucuz dediğim 200 TL) diğeri daha pahalı. Ucuz olanda kaldım ben, bankamatikte kalsam daha iyi olurdu. Onun için kalma yerini internet üzerinden iyi araştırıp kendin karar ver. 3 gün civarı kal en azından yıkamaya kadar dinlenirsin. Nekroz riskini admin arkadaşlar daha iyi bilir ama ilk 1 hafta o risk var elbette.
İlk yıkamaya kadar kesin kalmak istiyordum o zaman süreyi biraz daha uzatıp bir hafta kalmam daha doğru olur sanırım
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 30 Ağustos 2021, 16:38:31 »
İlk yıkamaya kadar kesin kalmak istiyordum o zaman süreyi biraz daha uzatıp bir hafta kalmam daha doğru olur sanırım

3 gün yeterli
Global Moderator

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 24 Şubat 2022, 23:43:42 »
Son durum?

Facebook Twitter Instagram