Gönderen Konu: HAKAN DOĞANAY MI ŞAHİN ÇELİK Mİ?  (Okunma sayısı 425 defa)

marslan0658

• Yeni üye
  • *
HAKAN DOĞANAY MI ŞAHİN ÇELİK Mİ?
« : 10 Eylül 2021, 03:14:05 »
Merhabalar,
Antalya da ikamet etmekteyim fakat ailem Ankara'da. Ekim ayı içerisinde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Antalya'da ektirirsem hemen Ankara'ya ailemin yanına gideceğim ya da Ankara' ya gidip ekim yaptırıp kalacağım. Yaklaşık 1 haftadır forumda araştırma yapıyorum ve Hakan Hoca ile Şahin Hoca arasında kaldım. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: Hakan hoca ile görüştüm, ekibi ekecek ortama 5000 greft benim işimi görürmüş ve 10000-12000 greftlik donörüm olduğunu söyledi. Şahin hocayla henüz görüşmedim.
Şimdiden teşekkür ediyorum, sağlıcakla kalın..

Karakutu

• Hero Member
Ynt: HAKAN DOĞANAY MI ŞAHİN ÇELİK Mİ?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 04:20:33 »
ikisindende memnun kalırsın, Hakan hoca ve ekibi kalem tekniği kullanıyor, Şahin hoca fue. Fiyat ve teknik tercihine göre karar vermelisin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 10:55:56 »
Hakan Doğanay doktor olması avantaj ( ekibine değil kendisine ektirecekseniz ) Şahin bey hoca değildir ama ekimleri belli bir kalitede. İkisiyle de görüşün . Şahin Çeliğin daha istikrarlı ekimleri olduğunu düşünüyorum
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

marslan0658

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 14:58:15 »
Hakan Doğanay doktor olması avantaj ( ekibine değil kendisine ektirecekseniz ) Şahin bey hoca değildir ama ekimleri belli bir kalitede. İkisiyle de görüşün . Şahin Çeliğin daha istikrarlı ekimleri olduğunu düşünüyorum

Hakan Doğanay'ın ekim ücreti bütcemin çok üstünde olduğu için ekibi ekerse gücüm yetiyor. Şahin beyle de bir görüşeyim duruma göre bir yol izleyeceğim, teşekkür ederim.
  • Yaşınız 28

marslan0658

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 14:59:48 »
ikisindende memnun kalırsın, Hakan hoca ve ekibi kalem tekniği kullanıyor, Şahin hoca fue. Fiyat ve teknik tercihine göre karar vermelisin.

Hakan beyle görüşmüştüm, Şahin beylede görüşüp karar vereceğim. Teşekkür ederim.
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram