Gönderen Konu: Ekilen greftler ne zaman tutar?  (Okunma sayısı 393 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilen greftler ne zaman tutar?
« : 10 Eylül 2021, 20:18:18 »
Tansiyonu yükseltecek hareketlerden kaçının deniyorya hep, ben bugün 18. günümde öne doğru biraz eğildim iş yerinde, bir malzemenin üstünden bir şey okuyacaktım ve ellerimin üstünde malzemenin üstüne doğru eğildim ve başıma kan hücum etti. Hafif baş ağrım vardı zaten, biraz daha arttı. Bu ani kan basıncı yükselmeleri falan hangi günler önemli? Riskli zamanları atlattım mı yoksa bu tarz şeylerden hala zarar görür mü greftler?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Ekilen greftler ne zaman tutar?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 20:22:53 »
Riskli zamanlardasınız ama anlattığınız durumdan sorun yaşamazsınız :). Tutan greftler 10. güne kadar tutmuş oluyor ama yine de ilk 1 ay kafanızı çarpmasanız iyi olur. O bahsettiğiniz sıkıntıları da bir çok kişi yaşıyordur. Endişe etmeyin derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 20:23:51 »
İlk 10 gün çok önemli sonrasında ise ağır fitness falan onermiyorlar bı kaç ay büyük ihtimal aynı durumdan kafaya gelen kan basıncından dolayı ama bı kaç saniyelik şeylerde bir şey olmaz hocam korkmayın.
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 20:24:34 »
Riskli zamanlardasınız ama anlattığınız durumdan sorun yaşamazsınız :). Tutan greftler 10. güne kadar tutmuş oluyor ama yine de ilk 1 ay kafanızı çarpmasanız iyi olur. O bahsettiğiniz sıkıntıları da bir çok kişi yaşıyordur. Endişe etmeyin derim.

Hocam çarpma falan olmadı çok şükür de işte zaman zaman böyle kan hücum ettirecek kan basıncını ani artıracak hareketler olabiliyor. Böyle kısa süreli durumlarda bir şey olmaz dimi?
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 20:25:13 »
İlk 10 gün çok önemli sonrasında ise ağır fitness falan onermiyorlar bı kaç ay büyük ihtimal aynı durumdan kafaya gelen kan basıncından dolayı ama bı kaç saniyelik şeylerde bir şey olmaz hocam korkmayın.

Anladım hocam teşekkürler.
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2021, 20:33:45 »
Başka bilgisi olan yorum yapacak akradaşlar varsa lütfen buyursunlar...
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram