Gönderen Konu: Medroyal estetik yeni yuzyıl hastanesi 4600 greft yaş 23  (Okunma sayısı 4574 defa)

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
Öncelikler bütün dostlara selam olsun. Bu siteyi yıllardır takip ediyorum ve samimiyetine güveniyorum. Sonunda ben de saç ekimimi gerçekleştirdim. Gerçekten yorucu bir işlemmiş ilk gün fotoğraflarını atıyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Münir

• Sr. Member
Ynt: MEDROYAL ESTETİK YENİ YÜZYIL HASTANESİ 4600greft yaş 23
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2021, 10:58:45 »
Hayırlı olsun ,konuna devam ettikçe ekiminle ilgili fikir edinmek mümkün olabilir fakat şu aşamada pek bir şey söylemek mümkün değil gibi.
Özellikle kabuk dökümünden sonraki fotoğrafların biraz fikir verebilir kardeşim.
Ayrıca medroyal saç ekimi merkezini ben şahsen daha önce hiç duymamıştım .medroyal ile ilgili biraz bilgi verebilirsen güzel olur bence.

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2021, 14:40:19 »
Hayırlı olsun ,konuna devam ettikçe ekiminle ilgili fikir edinmek mümkün olabilir fakat şu aşamada pek bir şey söylemek mümkün değil gibi.
Özellikle kabuk dökümünden sonraki fotoğrafların biraz fikir verebilir kardeşim.
Ayrıca medroyal saç ekimi merkezini ben şahsen daha önce hiç duymamıştım .medroyal ile ilgili biraz bilgi verebilirsen güzel olur bence.

Çok teşekkür ederim. Medroyel estetiği bir yakınımın tavsiyesiyle buldum. Kendisi başarılı bir ekim ve başarılı bir sonuç elde ettikten sonra ben de yaptırmaya karar verdim. İşlemlerini Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesinde yapıyorlar. Samimi bir ekip işlerini iyi yapmak için uğraşıyorlar. Bakalım inşallah güzel bir sonuç çıkar

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2021, 18:00:30 »
Bugün 3. Günüm sargım çıktı ve ilk yıkama gerçekleşti

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2021, 21:14:06 »
İkinci yıkama sonrası durum bu şekilde

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2021, 21:42:47 »
iyi görünüyor ve sıklık fena değil ,daha sonra yükleyeceğiniz kabuk dökümü sonrası bir resim ekimle ilgili daha net fikir verecektir diye düşünüyorum.

Qur

• Full Member
« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2021, 21:43:29 »
Biraz seyrek görünüyor şimdilik. Boşluklar biraz fazla gibi geldi bana. Kabuk dökümü sonrası daha net belli olur.

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2021, 21:46:55 »
iyi görünüyor ve sıklık fena değil ,daha sonra yükleyeceğiniz kabuk dökümü sonrası bir resim ekimle ilgili daha net fikir verecektir diye düşünüyorum.

Kıymetli yorumunuz için teşekkür ediyorum. İlerleyen günlerde görüntü paylaşmaya devam edicem 😊🙏🏻

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2021, 21:48:57 »
Biraz seyrek görünüyor şimdilik. Boşluklar biraz fazla gibi geldi bana. Kabuk dökümü sonrası daha net belli olur.

Flaşlı bir fotoğraf koyuyorum ek olarak belki daha iyi belli olur. Saçımın ön tarafı arkasına göre daha seyrek olduğu için ön tarafa biraz daha yoğunlaştılar ondan olabilir hocam.

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2021, 23:09:54 »
Kıymetli dostlar takviye konusunda biraz kafam karışık. Günde 1 tablet xpecia kullanmayı düşünüyorum etki edeceğini düşündüğünüz takviye tavsiyelerini benimle paylaşabilirseniz çok müteşekkir olurum

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #10 : 15 Eylül 2021, 00:37:05 »
ben sabah akşam günde 2 tablet xpecia kullanıyorum hiçbir yan etkisi olmadı , dht blockerlar arasında xpecia en temizi bence günde 2 tablet ile başla 2-3 ay öyle devam et sonra 1 e düşür 6 ay kullan. ben öyle yapacağım

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 19 Eylül 2021, 17:31:44 »
Bugün saç ekimden sonraki 10. Günüm kabuk dökme işlemini gerçekleştik kıymetli yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum

Not: Hintell hocam sizin yorumlarınız da benim için çok önemlidir. 😊

Flaşlı bir fotoğraf ekliyorum

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 19 Eylül 2021, 23:51:44 »
Bu arada doktorum dalin kullanmamı söyledi 2-3 hafta boyunca kimysal madde içermediği için. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2021, 23:59:16 »
Zor bir ekim önlerde saç çıkarda ortada ve tepede düzgün saç çıkarmı orası ekim merkezinizin iyi bir iş çıkartıp çıkarmadığına bakar.
Minyatür saçlar ekilenleri engelliyor genelde ancak bu konuda uzman ekim merkezleri bu engelin üstesindende gelebiliyor.İşin gerçeği çoğu ekim merkezi bu tür durumlarda başarısız oluyor bakalım sizde nasıl olacak bunu zaman gösterecek.
Umarım en güzel sonucu alırsınız.

benbirgaripkeloglanim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 20 Eylül 2021, 14:22:42 »
Zor bir ekim önlerde saç çıkarda ortada ve tepede düzgün saç çıkarmı orası ekim merkezinizin iyi bir iş çıkartıp çıkarmadığına bakar.
Minyatür saçlar ekilenleri engelliyor genelde ancak bu konuda uzman ekim merkezleri bu engelin üstesindende gelebiliyor.İşin gerçeği çoğu ekim merkezi bu tür durumlarda başarısız oluyor bakalım sizde nasıl olacak bunu zaman gösterecek.
Umarım en güzel sonucu alırsınız.

Hadi ya peki bu durumu önlemek için herhangi bir tavsiyeniz var mıdır acaba?
Şu an için sabah akşam xpecia kullanıyorum 3 kez prp yapacağım saçlarımı şimdilik dalinle yıkayacağım şok dökülme gerçekleşene kadar

Facebook Twitter Instagram