Gönderen Konu: Xpecia nin en erken maddesi saw Palmetto değil mi  (Okunma sayısı 947 defa)

Kaiba

• Full Member
Ynt: Xpecia nin en erken maddesi saw Palmetto değil mi
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2021, 12:13:55 »
Doğru saw palmetto dht saç köklerine yapışmadan gidip yapışıyor bu sayede dht baskılıyor ama testesteron durumuna etkisi olmuyor sık idrar yapabilir,böbrek problemi yapabilir testleri düzenli yaptırmak lazım

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2021, 14:14:00 »
Hayır soya var oda sıkıntılı.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2021, 14:41:37 »
Doğru saw palmetto dht saç köklerine yapışmadan gidip yapışıyor bu sayede dht baskılıyor ama testesteron durumuna etkisi olmuyor sık idrar yapabilir,böbrek problemi yapabilir testleri düzenli yaptırmak lazım

Kullanınca bol su içip beslenmenize dikkat etsek sigara alkol almasak . Bol bol hareket yapıp spor yapsak olur mu ?
Şahsen benim hayatım böyle çok hareketli ve üstüne spor da yapıyorum günlük 2 litreye yakın şu içerim sigara alkol yok . Zararlı şeyler de yemem kilo sorunu da yok  . Yani yapacağım daha bişey var mı ,? Sonuçta takviye edici gıda diye geçiyor ilac değil . Her ne olursa olsun aynen böbrek karaciğeri yoruyor . Bol su içip vücuttan güzelce uzaklaştırılması lazım .
Test derken neyi kastettin ne yapmalıyım

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2021, 15:00:02 »
Öncelikle 2 litreye yakın su içmek çok su içmek değil ya:) ben 3.5 4 litre içiyorum günde mesela. Vitamin değerlerin-karaciğer-böbrek efor-tsh-çinko-folik asit-total ve serbest testo gibi bir çok değere 5 ayda bir baktırabşlirsin. Ayrıca supplement kullanımı yaparsan onlar ztn ayrı yoracak böbrekleri yani çok korkulcak bir durum değil ama bakarsan GAP saçlarına zarar veriri uzun süreçte

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2021, 15:11:42 »
Öncelikle 2 litreye yakın su içmek çok su içmek değil ya:) ben 3.5 4 litre içiyorum günde mesela. Vitamin değerlerin-karaciğer-böbrek efor-tsh-çinko-folik asit-total ve serbest testo gibi bir çok değere 5 ayda bir baktırabşlirsin. Ayrıca supplement kullanımı yaparsan onlar ztn ayrı yoracak böbrekleri yani çok korkulcak bir durum değil ama bakarsan GAP saçlarına zarar veriri uzun süreçte

Çok teşekkür ederim . Şu anlık suplament kullanmıyorum . Yani ortalama 2 litre diyelim çalıştığım zaman ter döktüğüm zaman bu rakam ciddi artıyor yani kan tahlili vitamin değerlerine baktır diyorsun belli aralıklarda ? Ama burada malesef çok detaylı değil .
Birde son cümleni anlamadim GAP nedir
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 15:18:30 Gönderen: HEKTOR »

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2021, 15:45:11 »
Naparsan yap o t9 çevirdi onu pardon:(

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2021, 15:54:42 »
Naparsan yap o t9 çevirdi onu pardon:(
Bişey anlamadım 🤣🤣 başkan

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2021, 05:17:59 »
Kullanınca bol su içip beslenmenize dikkat etsek sigara alkol almasak . Bol bol hareket yapıp spor yapsak olur mu ?
Şahsen benim hayatım böyle çok hareketli ve üstüne spor da yapıyorum günlük 2 litreye yakın şu içerim sigara alkol yok . Zararlı şeyler de yemem kilo sorunu da yok  . Yani yapacağım daha bişey var mı ,? Sonuçta takviye edici gıda diye geçiyor ilac değil . Her ne olursa olsun aynen böbrek karaciğeri yoruyor . Bol su içip vücuttan güzelce uzaklaştırılması lazım .
Test derken neyi kastettin ne yapmalıyım
o 2 litreyi acilen 4 litreye cikarmalisin,2 litre nedir ki dostum cok az ilac kullanan ve spor yapan insanlar iciin ozellikle
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Facebook Twitter Instagram