Gönderen Konu: Aşı  (Okunma sayısı 563 defa)

murattarum

• Hero Member
Aşı
« : 20 Eylül 2021, 02:35:43 »
Arkadaslar asilarim  sac ekimden once tam olmus oluyor sorun suki ikinci asim sac ekiminden 2 hafta once yani ucu ucuna.hafiften tirsiyorum asidan sonra pihti falan muabbetine malum ekim yapilirken kafaya enjekte edilicek uyusturucular ve diger seyler asiyla bir sıkinti olustururmu ekim oncesi asi olup sonra ekim yaptiran arkadaslar varmi allah belami sac dokorek verdi simdide korona ve asi muabbetinden ayri bir bela daha verdi ekim asi korona ne doneme denk geldik onceden ekimci ve parayi dusunurduk simdi ekim asi korona sinavimiz bitmedi allah neden adeletsiz.saci olanlar.hergun manita.gorurenler daha iyi kulmuda bizi cezalandirdir.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

degisim35

• Jr. Member
  • **
Ynt: Aşı
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2021, 07:48:30 »
Ben ikinci doz aşımı Temmuz sonuna dogru olmuştum ve 3 gün önce de saç ekimim oldu. Herhangi bi sorun olmadı. Hatta öncesinde bununla ilgili bi soru bile sorulmadı. Pıhtılaşma vs diğer konular zaten ekimden önce verilecek kan tahlillerinde belli olur varsa. Tabi doktor değilim ama aşı ekim için bi sorun oluşturacak olsa en azından bilgilendirme yaparlardi diye düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 16.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Sibel ulusan
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Biotin, Proscar, Dalin Şampuan

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2021, 12:13:36 »
ben aşıyı olur olmaz o gün içerisinde diş çektirdim ortodontik tedavim için hiç bir şey olmadı  :) bence aşıyı çok fazla abartıyoruz aşı işte hayatta ilk defa olmuyoruz ve diğer aşılardan bir farkı yok bence.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2021, 13:35:01 »
Bencede millet korkudan abartiyor gibi paranoyak bir milletiz.en kucuk seyden binlerce sey cikariyoruz.4 milyar asilanmis insan var dunya nufusu amerikanin yuzde 80 israil nerdeyse 90 mesela pentegon 2 milyon personeli zorunlu yaptirdi.simdi bunlar  kotu birsey olsa sak diye gitse insansizmi kalicak.polyanacilik yaptim ama zaman gectikce asi karsitlarida gorucek gibi.cunku twitrda yok komsum iki asi oldu oldu yok kaynima felc indi.ama gercek hayatta kimi gorsem asili sapa saglamki yuksek kondisyon yapan futbolcularin hepsi veya sporcularin asili.yani kalp sorunu yapsa onlara yapardi.bence twitrdaki bir kitle dayanaksiz twit atiyor gecen biri babam öldü demisti asidan sonra yazdim dedim tamam baban olduyse geleyim hastanaye eger gercekse.vallahida billahide pesin 10.000 lira vericem sirf gozumle gormek icin trol cikti sonunda neden boyle yaparlar anlamam.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2021, 15:06:07 »
Bencede millet korkudan abartiyor gibi paranoyak bir milletiz.en kucuk seyden binlerce sey cikariyoruz.4 milyar asilanmis insan var dunya nufusu amerikanin yuzde 80 israil nerdeyse 90 mesela pentegon 2 milyon personeli zorunlu yaptirdi.simdi bunlar  kotu birsey olsa sak diye gitse insansizmi kalicak.polyanacilik yaptim ama zaman gectikce asi karsitlarida gorucek gibi.cunku twitrda yok komsum iki asi oldu oldu yok kaynima felc indi.ama gercek hayatta kimi gorsem asili sapa saglamki yuksek kondisyon yapan futbolcularin hepsi veya sporcularin asili.yani kalp sorunu yapsa onlara yapardi.bence twitrdaki bir kitle dayanaksiz twit atiyor gecen biri babam öldü demisti asidan sonra yazdim dedim tamam baban olduyse geleyim hastanaye eger gercekse.vallahida billahide pesin 10.000 lira vericem sirf gozumle gormek icin trol cikti sonunda neden boyle yaparlar anlamam.

Bu korkunun kaynağı aslında bizim milletimiz değil yurt dışı kaynaklı ve hükümet kaynaklı önce çin aşısını dayattılar diğer aşılara güven olmaz tarzı söylentiler pompaladılsr sonra çinlilerden yeterli doz alamayınca kötülerikleri alman aşısını övmeye başladılar millet de ne yapıcağını şaşırdı
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2021, 16:39:51 »
Haklisin once cin asi biontekden daha iyi dediler asiyi ovmek icin hatta bionteki kotulediler sandilarki cin asisini ilelebet surduruz .cinle sorun yasadirlar iyiki yasamislar enson biontekin sahibinini kafaladirlar turk ayagina anlasma yaptilar.tabi alman firmasi tıkır tıkır sozlesmeye uydu zamaninda geldi asilar.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2021, 17:54:46 »
Bu korkunun kaynağı aslında bizim milletimiz değil yurt dışı kaynaklı ve hükümet kaynaklı önce çin aşısını dayattılar diğer aşılara güven olmaz tarzı söylentiler pompaladılsr sonra çinlilerden yeterli doz alamayınca kötülerikleri alman aşısını övmeye başladılar millet de ne yapıcağını şaşırdı

|-onayisareti-|

Seneca

• Full Member
« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2021, 18:48:46 »
1 doz aşı ile ekim yaptırabiliyor muyuz?
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2021, 19:53:18 »
Nasil yani birinci doz asi ile ekim yaptirabiliyormuyuz derken?
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Seneca

• Full Member
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2021, 05:24:26 »
Nasil yani birinci doz asi ile ekim yaptirabiliyormuyuz derken?

2. doz şartı koyuluyor mu klinklerde
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2021, 06:21:15 »
çin aşısının trde övülme sebebi, onu satın alırken araya yandaş aracı koyabilmeleydi. almanya ise aracı kabul etmedi. o yüzden tr hükümeti biontech tü kaka haberleri yaptırıp o aşıyı almanyadan almadı. üstelik uğur şahinin o kadar çabalarına ve trye forpil yapmasına rağmen. sonra varyantlar çıktı. sinovac onlara karşı zayıf olunca, paşa paşa almanyadan aşı aldılar , hem de usulünce.

almanya ciddi bi devlet, türkiye kendi kalibresinde sandı herhalde almanyayı ki böyle sacmalıklara başvurdu. onlarla böyle alengirli işler yapamazsın çin ile yaptığın gibi  burda bile yandaşı düşünüyorlar
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Eylül 2021, 12:54:24 »
çin aşısının trde övülme sebebi, onu satın alırken araya yandaş aracı koyabilmeleydi. almanya ise aracı kabul etmedi. o yüzden tr hükümeti biontech tü kaka haberleri yaptırıp o aşıyı almanyadan almadı. üstelik uğur şahinin o kadar çabalarına ve trye forpil yapmasına rağmen. sonra varyantlar çıktı. sinovac onlara karşı zayıf olunca, paşa paşa almanyadan aşı aldılar , hem de usulünce.

almanya ciddi bi devlet, türkiye kendi kalibresinde sandı herhalde almanyayı ki böyle sacmalıklara başvurdu. onlarla böyle alengirli işler yapamazsın çin ile yaptığın gibi  burda bile yandaşı düşünüyorlar

Evet çok doğru maalesef bir yandaş koyup kaar elde etmeden bir şey yapmazlar bu durumda bile bu çok üzücü bir durum sonuç olarak insanlığı ilgilendiren bir durum belkide bir çok ölümün vebalini taşıyacaklar
Global Moderator

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #12 : 21 Eylül 2021, 19:41:05 »
Arkadaslar asilarim  sac ekimden once tam olmus oluyor sorun suki ikinci asim sac ekiminden 2 hafta once yani ucu ucuna.hafiften tirsiyorum asidan sonra pihti falan muabbetine malum ekim yapilirken kafaya enjekte edilicek uyusturucular ve diger seyler asiyla bir sıkinti olustururmu ekim oncesi asi olup sonra ekim yaptiran arkadaslar varmi allah belami sac dokorek verdi simdide korona ve asi muabbetinden ayri bir bela daha verdi ekim asi korona ne doneme denk geldik onceden ekimci ve parayi dusunurduk simdi ekim asi korona sinavimiz bitmedi allah neden adeletsiz.saci olanlar.hergun manita.gorurenler daha iyi kulmuda bizi cezalandirdir.
[/qu
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 20:14:29 Gönderen: RezzakKelSever »

Facebook Twitter Instagram