Gönderen Konu: bu değerler normal mi bide burdaki dht mi ?  (Okunma sayısı 490 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: bu değerler normal mi bide burdaki dht mi ?
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2021, 23:00:55 »
şu sulfat yazan dht mi acaba
Değil. Başka bir hormon bu böbreküstğnde salgılanır imiş. Kadında ve erkekte ortak bulunan bşr androjen imiş. Testlerin gayet güzel. T3 ve TSH seviyeleri referans değerler içersinde .Dht düştüğünde bu değerlerde etkileniyor normallde

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2021, 23:03:31 »
ferritin yüksek geldi bana maksimum 100 civarı olması idealdir diye biliyorum çünkü aşırı demir yükü oluyor vücuda tabi doktorunuz  bir sorun görmüyorsa  kafaya takmaya pek gerek yok

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2021, 07:52:26 »
10 aylik finasteride sonrasi geldi bu sonuclar

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2021, 12:19:20 »
Finasterid kullanımı sonrası bu değerlere bakman gerekli değil, total testesteron,öströjen,dht,sensitif serbest testi,prolaktin baktırmam lazım. Ayrıca sperm analizi de yaptırabilirsin bu değerler alakasız

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2021, 12:27:31 »
Finasterid kullanımı sonrası bu değerlere bakman gerekli değil, total testesteron,öströjen,dht,sensitif serbest testi,prolaktin baktırmam lazım. Ayrıca sperm analizi de yaptırabilirsin bu değerler alakasız
doktor bunlari istedi zaten hep diyorum bu gruptakiler doktordan daha tecrubeli sac konusunda

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2021, 12:30:30 »
Doktor senin ne kullandığını bile dinlememiştir büyük ihtimal :( yalnız söylediğim değerlerin tahlilini SGK karşılamaz o yüzden de yaptırmamış olabilir

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2021, 12:32:16 »
Doktor senin ne kullandığını bile dinlememiştir büyük ihtimal :( yalnız söylediğim değerlerin tahlilini SGK karşılamaz o yüzden de yaptırmamış olabilir
cok sahit oldum dokulme icin gelen gidene ketoral verip gonderiyorlar

Facebook Twitter Instagram