Gönderen Konu: 02.10.21-4500 Greft-Ataşehir Estethica / Yaş 28  (Okunma sayısı 962 defa)

Human

• Yeni üye
  • *
02.10.21-4500 Greft-Ataşehir Estethica / Yaş 28
« : 08 Ekim 2021, 23:33:59 »
02.10.2021
Estethica Ataşehir
4500 Greft

Herkese Selam,

Ataşehir Estethica’ da belirttigim tarih de saç ekimi işlemi gerçeklestirdim. Daha önceden bu platformdan bir kac arastirma ve sac ekimi sonuclarını inceledim merkez olarak sizlerin önerisi dışında bir yere yaptırmış olsam da umarım sonuçlarım güzel olur. Aşagıda ki resimlerde goreceginiz gibi kendi mevcut saclarim vardı. Ailem de kardeşimin sacları cok gür babamın ise tepe bolgesi benim gibi açık degil sadece şakakları açık.Gen olarak saç olayı aileden sonra dayılar örnek alınıyor sanırım onların da maşallahı var. Benim ise göreceginiz gibi tepe bölgem açıldı ve şakaklarım da son bir kaç sene de fazla açılma oldu. Bunun nedeni benim zaten dogustan inanılmaz yogunluk da bir saçım yokdu 20 li yaşların başından itaberen sprey kullanımı yıkamadan uyuma ertesi sabah dunden kalan spreyli sacları tarayip tekrar sprey sıkma gibi kötü kullanıcı hareketleri sergiledim.Bundan dolayı 4 senelik üniversite hayatımın 4/3 nü şapka ile geçirdim.Üstüne buda eklenince sonuç gördügünüz gibi oldu.Bu detayları vermemin sebebi tecrübelerinizden ve önerilerinizden yararlanmak için butun bilgileri dogru ve tam vermenin önemli oldugunu düşünmemdir.

Bugün 6. Günüm paylaşacagım görseller 2-3-4. Günlerden. Donör bölgesi görseli 6. Gün.Ekim planlaması olarak tepe vertex bolgeye 2000 ve Ön Çizgiye 2500 şeklinde yapıldı. Kendi mevcut saçlarımın arasına girilmesini hem doktor tavsiye etmedi hem de ben istemedim ekilem bolgelerde ki saçlarım çıkarsa beni fazlasıyla tatmin edecektir. İgneli anestezi harici ekim işlemim güzel geçti.İlgi ve alakalarından memnun kaldım.Ekimden gelir gelmez yemek yedim ve uyudum.Sonra ki günlerim de rahattı herhangi bir agrı ve problem yasamadım.Estethica’dan Şampuan, Köpük,Onarıcı sprey ve multivitamin verdiler. Görsellerini aşagıda paylasacagım.Köpük gunde 1 defa sıkıp 10 dakika bekledikten sonra yıkıyorum,multivitamin sabah aksam gunde 2 tane alıyorum.Xpecia ve Finasterid kullanmam gerekir mi ? ben ekimden önce Bıttım Sabunu ile saçlarımı yıkıyordum bence iyi geliyordu. Ekimden sonra da sizce Merkezin verdigi Sampuan ile devam etmeliyim yoksa bıttım sabunu ile devam edeyim mi ? Ekimi yaptırmış olsam da sonrası için ne yapmyalım kafam da hala çok fazla soru işareti var. Bu süreci sizlerle paylasıp yaşamak istedim.Degerleri yorumlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Umarım hepimiz istedigimiz görüntüye ulaşırız.

Human

• Yeni üye
  • *
Ynt: 02.10.21-4500 Greft-Ataşehir Estethica / Yaş 28
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2021, 23:42:01 »

Human

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2021, 23:47:46 »
Donör bölgem,saç ekim merkezinin verdigi multivitamin ve sampuan
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2021, 00:02:04 Gönderen: Human »

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2021, 00:06:45 »
hayırlı olsun .ön kısım biraz daha sık ekilebilirdi sanki ama genede net yorum yapabilmek için kabuk dökümü sonrası görüntüyü görmek lazım.
size verdikleri vitamin desteğinin adıda bir garip geldi doğrusu  :) bitkisel kök hücre diye bir şey daha önce hiç duymamıştım
sanırım ekim merkezinin kendi fason olarak ürettiği bir şey.

Human

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2021, 00:15:09 »
Yorumunuz için teşekkürler.Bitkisel kök hucre yasan şampuan , besin takviyesi olan hap adı multivitamin diye geciyor. Şampuan bitince ben de kullanmayı düşünmüyorum. Bıttım sabuna geri dönücem

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2021, 00:18:37 »
Yorumunuz için teşekkürler.Bitkisel kök hucre yasan şampuan , besin takviyesi olan hap adı multivitamin diye geciyor. Şampuan bitince ben de kullanmayı düşünmüyorum. Bıttım sabuna geri dönücem

peki multivitamin yazan takviyeyenindemi üretimi  ekim merkezinize  ait yada başka bir markanınmı?

Human

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2021, 00:23:46 »
Kendilerine aitmis öyle söylediler.hepsinde Estethica med yazıyor. İçindekiler görselde göreceginiz gibi, oranlar yeterli midir ? Xpecia kullanmalımıyım bundan devam etmeliyim bilemedim.

Human

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2021, 01:06:57 »
Teşekkürler. finatserid kullanmalı mıyım ? Hangi evrede baslamam gerekir ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2021, 01:19:49 »
finatserid+ biotin + c vitamin kullan hemen başlayabilirsin

Human

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2021, 02:05:05 »
Xpecia + finasterid + biotin + c vitamini bunlardan gunde 1’er tane mi almam gerekiyor ? Ve ne kadar süre kullanmam gerekir. ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Ekim 2021, 13:49:01 »
Merhaba Estethica Ataşehir de yaptırmış olduğunuz saç ekiminiz umarım güzel sonuçlanır
Ekim planlamasını biraz sizi incitmeden eleştireceğim
Ön çizgi konusunda başarılı bir merkez değil
Cafcaflı hastaneler kurmakla olmuyor bu işler maalesef
Bu sekilde ön çizgi olmaz böyle bir kurumun hala böyle ekim yapması ve insanların araştırmadan böyle yerleri tercih etmesi beni üzüyor..
Kanal yönleri sıralı ve seyrek umarım beklediğimizden daha iyi bir sonuç çıkar ortaya geçmiş olsun

Sürecini özellikle takip edicem 12 paylaş lütfen konunu
Global Moderator

Human

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2021, 16:12:27 »
Hocam yorumun için teşekkurler. Aslında saç cizgimden memnunum aynada baktıgımda yüzüm ve kafam yapımla birlikte karakteristik durdugunu dusunuyorum.Boyle yapılmasının nedeni paylasıcagım gorselde isaretliyecegim yerde alın kasım oldugu icin cizgiyi de bu sınırda baslattık tam oval oldugunda yan cizgiler daha geri kalıyordu. Boyle olmaması adına bu form tercih edildi.Ama greft dagılımı ve ekim sıklıgı ile ilgili benim de tereddütlerim var. Yıllarca bekledim geldigimiz finale bak umarım yanılan biz oluruz

Facebook Twitter Instagram