Gönderen Konu: Saç ekimi tavsiyesi  (Okunma sayısı 622 defa)

diablo

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi tavsiyesi
« : 14 Ekim 2021, 14:31:21 »
Arkadaşlar merhaba 24 yaşındayım 2 yıl önce istanbul transplus da ön kısma 3000 greft ektirdim ama ekim başarısız oldu sizce tekrar ekim yaptırmalı mıyım bu açıklık kapanır mı ve ekim yaptırırsam sizce nerede yaptırayım riske atmak istemiyorum.

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2021, 15:16:39 »
Donoru dusunmezden eger arnmed enazindan ektikleri cikar BUYUK VE BASKA BİR SORUNUN YOKSA

SONRASİNDA Midpoint globalle konusabilirsin gercekten durust samimiler şu gredt bu gteft  diye vaadde bulunmuyorlar donore zarwr vermeden operasyon esnasinda karar veriliyor durumuna gore greftler infuzyon cihazinda saklaniyor

,
Onun haricinde butcen varsa asmed , serkan aygin
Muttalip keser,asuman hair, bunlar ise gozun kapali gidebilecegin yerler BANA GORE  paran varsa sakin ha kisma butceden son 4luden birini sec
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2021, 15:21:25 »
ilk ekiminden sonra donör durumunu da görmek isterim yorum yapmadan önce
net bir şekilde uygun mesafeden donör resmi eklerimsin sana zahmet ..

madem yorum yapacağınız bılgımız dahılınde doğru görerek net yorum yapalım yardımcı olmak adına.
Global Moderator

diablo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2021, 15:43:59 »
ilk ekiminden sonra donör durumunu da görmek isterim yorum yapmadan önce
net bir şekilde uygun mesafeden donör resmi eklerimsin sana zahmet ..

madem yorum yapacağınız bılgımız dahılınde doğru görerek net yorum yapalım yardımcı olmak adına.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2021, 16:31:43 »
Teşekkürler

Donör ilk ekimde hırpalanmış sanıyorum ekim öncesi çok güçlü bir donörün olduğunu düşünüyorum iyi bir seçim yapsaydın keşke

Açık alanını ekim öncesi görmediğim için saç ekim sonucunda ne kadar başarılı net kestiremedim.

Donör kısıtlı olduğu için bir ekim çizdiğim alana kadar düşünmeni tavsiye ederim tepeye girme daha sonra donör durumunu tekrar değerlendirip sakalla karışık bir saç ekimi düşüne bilirsin vertex için.

İyi bir saç ekimi merkezi seçimi yapmanı tavsiye ederim son şansın olarak.

Çizdiğim alan ekte
Global Moderator

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2021, 16:39:51 »
Bencede tepe saç ekimi yaptırma şimdilik donör de kısıtlı dolu dolu bir sonuç almaya bak ön ve orta bölgeden

diablo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2021, 16:46:28 »
Teşekkürler

Donör ilk ekimde hırpalanmış sanıyorum ekim öncesi çok güçlü bir donörün olduğunu düşünüyorum iyi bir seçim yapsaydın keşke

Açık alanını ekim öncesi görmediğim için saç ekim sonucunda ne kadar başarılı net kestiremedim.

Donör kısıtlı olduğu için bir ekim çizdiğim alana kadar düşünmeni tavsiye ederim tepeye girme daha sonra donör durumunu tekrar değerlendirip sakalla karışık bir saç ekimi düşüne bilirsin vertex için.

İyi bir saç ekimi merkezi seçimi yapmanı tavsiye ederim son şansın olarak.

Çizdiğim alan ekte
Cevabınız için teşekkürler imkanlar kısıtlı olduğu için ve olumlu sonuç alan arkadaşlarım olduğu için o kliniği tercih etmiştim çok pişmanım ama artık bir işe yaramıyor asuman hair resimlerimi attım bekliyorum bu sefer acele etmeyeceğim.

diablo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2021, 16:47:27 »
Bencede tepe saç ekimi yaptırma şimdilik donör de kısıtlı dolu dolu bir sonuç almaya bak ön ve orta bölgeden
Öyle yapmayı düşünüyorum umarım dönör bölge çok açılmaz ekimden sonra.

diablo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2021, 16:49:20 »
Arkadaşlar bioxcin siyah sarımsaklı şampuanı kullanmaya başladım dökülme için iyi midir

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Ekim 2021, 16:57:20 »
Saç Dökülmesini bu tarz ürünler durdurmaz ancak finasterid ya da biraz daha hafif xpecia ve türevleri

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2021, 17:46:58 »
Geçmiş olsun ,3000 greftle donör bölgeyi nasıl bu hale getirdiler inanılır gibi değil.Bu sefer donör bölgeyi çok iyi kullanan bir yerde ektirmen lazım kesinlikle.

diablo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2021, 18:12:07 »
Ekimden önceki dönör bölge bu şekildeydi

diablo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2021, 18:14:39 »
asuman hair a resimlerimi attım ve bana bu cevabı verdiler "Donör bölgeniz zayıf görünüyor güçlendirmek için vitamin takviyesi kullanmanızı tavsiye ederiz xpecia sabah akşam kullanın ve proscar 05mg tablet dörtte biri olacak şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz Prozinc PLUS şampuan saç dökülme karşıtı kullanın günlük olarak"

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Ekim 2021, 14:13:54 »
Doğru söylemiş ekim den önce güçlendirmeni öneren bir ekimci başarı hedefler
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram