Gönderen Konu: Ön cizgi sıklığında dengesizlik mi var ????TECRUBELİ ARKADASLAR  (Okunma sayısı 614 defa)

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Arkadaslar selam bazilarinin bildigi üzere 10 gun once ekim yaptirdim bugun kabuklari kendim döktüm sag ve sol on cizgide sıklık anlaminda dengesizlik görüyorum , normalde de kendi saçimin bi tarafi daha sıktı diger taraf daha seyrek. Sizce esitlenir mi ?

HTK

• Full Member
Ynt: Ön cizgi sıklığında dengesizlik mi var ????
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2021, 23:16:43 »
Çok takıyorsun, yapma :)
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

• Sr. Member
Ynt: Ön cizgi sıklığında dengesizlik mi var ????
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2021, 23:19:18 »
Çok takıyorsun, yapma :)
Aynen biraz takıntiliyim ama bu dengesizlik ilerde de mi boyle olcak acaba şuan 10. Gun kabuk dokumunden sonraki foto bu , acaba bi taraftakiler daha az mi tuttu diye düşünüyor insan
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekimi konun var sürekli konunda paylaşmak yerine başka konular açarsan foruma zarar verirsin ne soracaksan konunda sorabilirsin ayrı ayrı başlık açmanın sana faydası yok benden de cevap yok.
Global Moderator

• Sr. Member
Saç ekimi konun var sürekli konunda paylaşmak yerine başka konular açarsan foruma zarar verirsin ne soracaksan konunda sorabilirsin ayrı ayrı başlık açmanın sana faydası yok benden de cevap yok.

Bu ne agresyon anlayamadim acikcasi, konuyu buraya acma sebebim aslında farkli bir konu olduğundan ve bu konunun yerinin burasi oldugunu dusunup forum kuralina gore hareket etme istegimdendi ..kaldirabilirsin konuyu sikinti yok 👍kural ihlali var ise ki tam olarak anlayamadim . Kusura bakma👍👍 👍
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Facebook Twitter Instagram