Gönderen Konu: Minoxil Marka Önerisi  (Okunma sayısı 731 defa)

degisim35

• Jr. Member
  • **
Minoxil Marka Önerisi
« : 09 Kasım 2021, 18:47:42 »
Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ve minoxil içerikli bi sprey kullanmaya karar verdim. Ama hangi markayı tercih etmeliyim bilemiyorum. Markalar arasında bi fark da var mi bilemedim. Kullanan arkadaşlar hangisini önerir merak ediyorum.

bohemian

• Hero Member
Ynt: Minoxil Marka Önerisi
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2021, 19:56:13 »
Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ve minoxil içerikli bi sprey kullanmaya karar verdim. Ama hangi markayı tercih etmeliyim bilemiyorum. Markalar arasında bi fark da var mi bilemedim. Kullanan arkadaşlar hangisini önerir merak ediyorum.

Yuzde 5 minoxidil olsun yeter ama benim kisisel fikrim minoxil forte=alopexy>bioxinin
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2021, 21:03:42 »
Adamlar 400-500 TL’ye 6 aylık kirkland sıvı 3 aylık regaine köpük minoks alıyor bizim minoxil forte 185 TL perakende fiyatı :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2021, 22:29:41 »
Minoxil fiyatlarından sonra kel kalmak bana daha cazip geliyor açıkçası
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2021, 22:38:02 »
Minoxil fiyatlarından sonra kel kalmak bana daha cazip geliyor açıkçası

Çok mantıklı 👏🏼:))
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2021, 22:52:42 »
 sonuc alınan tedavide marka değiştirilince sonuc bozulabiliyor ondan her zaman ulaşabilceğin markayı al.ucuz pahalı fark etmez her zaman ulaşabilceğin ve en ucuzu al
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2021, 23:19:48 »
sonuc alınan tedavide marka değiştirilince sonuc bozulabiliyor ondan her zaman ulaşabilceğin markayı al.ucuz pahalı fark etmez her zaman ulaşabilceğin ve en ucuzu al

Eczacı tanıdık şart Başkan perakende ile geliş fiyatları arasında deli farklar oluyor ayrıca firma kampanyaları oluyor yerli ilaçlarda acayip bir sektör 5 kutu ilaç satıyor 10 kutu promosyon veriyor :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2021, 23:31:15 »
 başkanım  eczacı ile anlaşmak gerek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2021, 21:40:32 »
Alopexy t hepsinden iyidir.

Facebook Twitter Instagram