Gönderen Konu: Hlc de ektirmelimiyim.  (Okunma sayısı 827 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Hlc de ektirmelimiyim.
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2021, 23:58:49 »
Bu senin kararın olmalı hlc iyi bir merkez fakat çok fazla doktor var
Kısaca ben o parayı oraya verirmiyim vermem
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2021, 00:09:16 »
Cok fazla doktor derken kokteil ekim gibi oluyor yani biraz ali biraz veli tarzi tek bir hoca ekmiyorum sanirim
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2021, 00:14:48 »
Cok fazla doktor derken kokteil ekim gibi oluyor yani biraz ali biraz veli tarzi tek bir hoca ekmiyorum sanirim
Senin konularını görüyorum ikilem de kalmış gibisin anladığım kadarı ile ama muttalip keser bu saç ekim işinin real madridi gibi birşey ektiği çıkıyo bazi istisnalar var tabii ki ama bunun da saç ektiği kişi ile ilgili olduğunu düşünüyorum yani vaktin bütçen yeterli ise muttalip keseri tercih etmelisin bence ekimin her aşamasını kendisi yöneten ve yapan başka bi doktor yok umarım istediğin sonuca ulaşırsın...

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2021, 00:20:05 »
Tsk ederim kardesim aslinda  muttalip hocaya guveniyorum.sonucta  cok detayli calisiyor.sifir reklami var yani beni sec diye bir derdi yok.onda ektiricemde arada kafama giriyor bu hlc falan .ama insallah ektirdigimde burda paylasim yaparim.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2021, 09:32:08 »
Bence Asmedden daha iyi bir klinik yani o parayı vereceksem Hlcyi tercih ederdim . Veya durum uygunsa Muttalip Keser .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram