Gönderen Konu: Dr Serkan Aygın  (Okunma sayısı 6804 defa)

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr Serkan Aygın
« : 14 Ağustos 2017, 23:55:48 »
İyi akşamlar herkese. Ekim merkezlerini araştırırken keşfettim. Kendisi hakkında bilgisi olan var mı? Sitede sadece tek bir örneği var ve başarılı görünüyor. Birde bu sitede bir kaç örneğini buldum
http://bellicapelli.forumfree.it/?f=64682819
Verdiği fiyatlar fazla düşük, biraz korkutmadı değil. Fikirlerinizi bekliyorum.

saitama

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Serkan Aygın
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2017, 18:35:03 »
Senin dediğin serkan aydın bu başkası bir kaç ekime e  bakmıştım gayet iyidi

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2017, 00:40:28 »
Nasıl bir ekimcidir bilmiyorum ancak verdiğim linkteki ekimler iyi görünüyor. Sanırım çokğu ekimci ilgisiz ve bıkmış artık 😀

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2017, 00:42:55 »
Senin dediğin serkan aydın bu başkası bir kaç ekime e  bakmıştım gayet iyidi

ben arena daki serkan aydını demiştim karıştı :D doktor olduğunu bile zannetmiyorum ben onun

Serkan ismini duymamız bile yetiyor heyecanlanmaya : ))
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2017, 16:31:26 »
Ben de onu araştırdım.
Kendisi ekmiyor ama. Ekim aşamasının hiç bi sahasında bulunmuyormuş.
5 tane ekibi var, iyi birine denk gelirsen fena olmaz.
Ama tanımadığım ekiplere ektirmekten korkuyorum açıkçası.
Kendisi sadece ekim öncesi görüşmede bulunur, şu kadar ekilir falan der. Sonra bi daha göremezsin onu.
Esteworld, EsteCerrahi gibi bi yer işte.

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2017, 00:15:55 »
Bana telefonda tüm ekimde kendi bulunduğunu diğer doktorların sadece çizgiyi çekip eyvallah dediğini söylemişti demek yalan söylemiş. Zaten güvenimde kalmadı.

Hakancnr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2017, 23:52:38 »
:))

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2017, 10:39:01 »
Bu gözler manuel mi micromotor mu sorusuna  " micro ya da manuel ne fark eder canım micromotorda ayakla alacak değiliz ya" diyen doktor gördü ondan sonra bende ekim merkezi açmayı düşünmedim değil.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2017, 10:51:08 Gönderen: splinterusta »

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2017, 17:52:19 »
Merhaba

18 Ağustos' da Serkan Aygın Clinic'de saç ektirdim. Gözlemlediğim kadarıyla ekipleri deneyimli . Hastane ortamı ve ofisi de gayet nezih. Operasyon sonrasında da Kendisine asistanı aracılığıyla her zaman telefonla da ulaşıp sorularınızı iletebiliyorsunuz  Operasyondan önce saç yapını inceleyerek kaç greft alınacağı sakaldan da alım gerekip gerekmediği saç ön çizgisinin belirlenmesinde süreçlerini belirliyor. Operasyon günü de yurt dışında olmadığında tüm operasyonlara ara ara girerek inceliyor ve yeni saç çizgisi belirlenmesi gerekip gerekmediğini belirleyerek nihai ekimi belirliyor.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2019, 12:11:51 »
Serkan Aygın ekimleri fiyat performans olarak gayet güzel gidiyor.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2019, 12:33:33 Gönderen: Drarda »

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2019, 01:14:49 »
İyi akşamlar herkese. Ekim merkezlerini araştırırken keşfettim. Kendisi hakkında bilgisi olan var mı? Sitede sadece tek bir örneği var ve başarılı görünüyor. Birde bu sitede bir kaç örneğini buldum
http://bellicapelli.forumfree.it/?f=64682819
Verdiği fiyatlar fazla düşük, biraz korkutmadı değil. Fikirlerinizi bekliyorum.

ben bu linkleri daha önce görmüştüm ama emin ol orda yüz konuyu incelemektense burda on konusu olsun onlara bak daha sağlıklı bilgilenmiş olursun.
hani serkan aygın kötü bir ekimci demiyorum özellikle son bir kaç ayda ki  paylaşımlardan dolayı bende kendilerini takip etmeye başladım gayet güzel sonuçları var umarım böyle devam eder sonuçta hepimize lazım.

AykutAkkus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 15 Mayıs 2019, 15:53:19 »
Herkese Merhaba,

10 Mayıs 2019 da Serkan AYGIN kliniğinde 3.000 greft DHI yöntemi ile saç ekimi yaptırdım. Öncelikle klinik çok nezih ve profesyonel. Beni Klinikte Eda Hn karşıladı. Kendisi çok ilgili ve nazik birisi. Saç ekimi ile ilgili aklıma gelen bütün soruları gayet açık ne net olarak cevapladıkdan sonra , Doktor Serkan AYGIN ile muayeneye geçtik. Serkan Bey saçlarımı inceledikden sonra nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda detaylı bilgiler verdi. Daha sonrasında alın çizgisi ve hangi bölgeye kaç greft gerektiğini çizim yaparak gösterdi. Operasyon sonrasında nelere dikkat etmem gerektiğini ve nasıl bakım yapmam gerektiğini anlattı.

Daha sonrasında operasyonun yapılacağı Koç Üniversitesi Hastanesine transerim yapıldı. Burda çok önemli bir noktanın altını çizmek isterimki , Koç Üniversitesi Hastanesi Türkiyenin en iyi hastanelerinden birisi ve operasyonun sadece burada olması bile benim aklımdaki bütün soru işaretlerini kaldırdı.

Operasyona Serkan Bey girmiyor ama bence çok önemli değil çünkü önemli olan ekim işlemini yapacak ekibin deneyimli olması. Bu konuda beni  kişilik bir ekip karşıladı ve saat 13:00 ile 17:30 arasında bütün ekim operasyonu tamamlanmış oldu. Operasyon sırasında damardan anestezi verildi ve kafa derimin altına anestezi enjekte edildi. Sadece saç derisine anestezi yapılırken biraz acıma oldu ama 5 dk sonra artık hiç acı hissetmedim. Sadece bazı bölgelerde acı olduğunda hemen anestezi yenilendi. Ben çok konforlu ve acısız olarak işlemi tamamladım.

Bugün 5. günümdeyim ve herhangibir sorunum yok. 6 ay sonra sonuçları görmeye yavaş yavaş başlıcaz. Güzel olacağına eminim.

Kısacası herkese Serkan AYGIN ı öneriyorum. Ben Trabzonda yaşıyorum , 1 gece konaklama yaptım, ilk gün operasyon yapıldı , ikinci gün ise kliniğe gelerek pansuman ve lazer işlemi yapıldı (PRP yerine yeni çıkan bir sistem).. Daha sonra akşam Trabzona geri döndüm.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2019, 15:54:46 »
Herkese Merhaba,

10 Mayıs 2019 da Serkan AYGIN kliniğinde 3.000 greft DHI yöntemi ile saç ekimi yaptırdım. Öncelikle klinik çok nezih ve profesyonel. Beni Klinikte Eda Hn karşıladı. Kendisi çok ilgili ve nazik birisi. Saç ekimi ile ilgili aklıma gelen bütün soruları gayet açık ne net olarak cevapladıkdan sonra , Doktor Serkan AYGIN ile muayeneye geçtik. Serkan Bey saçlarımı inceledikden sonra nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda detaylı bilgiler verdi. Daha sonrasında alın çizgisi ve hangi bölgeye kaç greft gerektiğini çizim yaparak gösterdi. Operasyon sonrasında nelere dikkat etmem gerektiğini ve nasıl bakım yapmam gerektiğini anlattı.

Daha sonrasında operasyonun yapılacağı Koç Üniversitesi Hastanesine transerim yapıldı. Burda çok önemli bir noktanın altını çizmek isterimki , Koç Üniversitesi Hastanesi Türkiyenin en iyi hastanelerinden birisi ve operasyonun sadece burada olması bile benim aklımdaki bütün soru işaretlerini kaldırdı.

Operasyona Serkan Bey girmiyor ama bence çok önemli değil çünkü önemli olan ekim işlemini yapacak ekibin deneyimli olması. Bu konuda beni  kişilik bir ekip karşıladı ve saat 13:00 ile 17:30 arasında bütün ekim operasyonu tamamlanmış oldu. Operasyon sırasında damardan anestezi verildi ve kafa derimin altına anestezi enjekte edildi. Sadece saç derisine anestezi yapılırken biraz acıma oldu ama 5 dk sonra artık hiç acı hissetmedim. Sadece bazı bölgelerde acı olduğunda hemen anestezi yenilendi. Ben çok konforlu ve acısız olarak işlemi tamamladım.

Bugün 5. günümdeyim ve herhangibir sorunum yok. 6 ay sonra sonuçları görmeye yavaş yavaş başlıcaz. Güzel olacağına eminim.

Kısacası herkese Serkan AYGIN ı öneriyorum. Ben Trabzonda yaşıyorum , 1 gece konaklama yaptım, ilk gün operasyon yapıldı , ikinci gün ise kliniğe gelerek pansuman ve lazer işlemi yapıldı (PRP yerine yeni çıkan bir sistem).. Daha sonra akşam Trabzona geri döndüm.

hayırlı olsun aykut https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?board=2.0 bu bölümde konu açıp bu yazıyı ve resimlerini o konuda paylaşırsan ekimini takip ederiz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram