Gönderen Konu: Korona ve saç ekimi sureci  (Okunma sayısı 593 defa)

murattarum

• Hero Member
Korona ve saç ekimi sureci
« : 03 Aralık 2021, 01:28:10 »
Merhaba arkadaslar.ekim surecinde korona kapan oldumu.simdi allah korusun kaparsak korona ekim copemi gitmis olucak.?

a.biler1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Korona ve saç ekimi sureci
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2022, 10:54:43 »
Ben 2 Ocak'ta ekim yaptırdım. Ekimin 13.gunu kabuk doktukten sonraki gün korona testim pozitif çıktı. 3 asılı olduğum icin grip nezle gibi geçiriyorum. Dün akşam yaptığım yıkamada en az 50 60 saç teli sokulmuştur. Bu durum sıkıntı oluşturur mu? Ekim sonrası grip nezle olanlar da benzer bir sorun yaşıyorlar mi?

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2022, 13:44:14 »
Tamamiyla sok onlar endiselenme.bende  3 hafta sonunda oldu kirik seklinde dokulme yani klasik sok
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2022, 15:03:32 »
Bence abartmayalım arkadaşlar  :) çok ağır hasta olmadıktan sonra ekilenlerin zarar göreceğine şahsen ben pek ihtimal vermiyorum.
Korona olanlara bazen duruma göre steroid enjeksiyonları yada tabletleri veriyorlar bence böyle bir durum olmadıktan sonra saçların zarar görmesi için bir sebep yok.

a.biler1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2022, 20:27:19 »
Teşekkür ederim. Mantıklı ve rahatlatıcı bir açıklama oldu.  |-onayisareti-|

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2022, 20:34:18 »
 corona gecici dokulme yaptığından ekime vericeği zararda gecici olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2022, 18:02:25 »
Burada konuyu hortlatmış olacağım sanırım ama , ben de ekimin 6. günündeyim. korona değil ama bugün itibari ile hafif şekilde boğaz enfeksiyonu yaşıyorum. Andorex sprey , adaçayı vs ile gayet rahat durumdayım ama yine de insan endişe ediyor. Greftlere birşey olur mu diye.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Haziran 2022, 17:49:46 »
 vakalar gene çoğalmış.insanlar ufaktan maske takmaya basladı.aşıyı bulan türk diyorki yeni dalga gelebilir falan ee buda aşısınımı satcak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Haziran 2022, 20:36:11 »
Suan turkiyede 5.gunum  kaliba koranayim deli oksuruk ates yok halsizlik demekki korona eskisiden daha fazla 3 5 kati bu bir dongu yani katlayarak atliyor sadece rakamlar degisiyor oda malum turizm sezonu suan eski maske mesafesen daha cok malesef
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Haziran 2022, 21:42:48 »
 koku alma nasıl.alamıyorsan corona.kim alıyorsa negatif çıktı koku alamayanlar test sonucu muhakkak pozitif çıktı

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Haziran 2022, 22:42:42 »
Koku ve tat varda tadim bozuk soguk alginligindada tat alma bozuk oluyordu yani yiyorum tat aliyorum ama bozuk tadi.atesim sifir oksuruk var tabi yorgunluk bogazim agirmiyordu cok oksurunce tahris oldu aciyor
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Haziran 2022, 22:51:11 »
Ben saç ekim sürecim devam ederken covid pozitif çıkmıştım , boğaz acısı dışında hiç bir belirti olmamıştı. Koku , tat ve iştah hepsi yerindeydi :)  Sırf işe gideceğim için önlem amaçlı test yaptırmıştım ve pozitif çıkmıştım. Ama saç ekim sürecimi olumsuz etkilediğini söyleyemeyeceğim.

Bir de bu aralar pek test yapmıyorlar sanırım o yüzden anlaşılmıyor ama covid olsa da olmasa da çok iyi beslenmenize dikkat edin , bol su için ve mümkün olduğunca dinlenin. Geçmiş olsun.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Facebook Twitter Instagram