Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi nasıl beslenmeli hangi ilaçlar kullanılmalı  (Okunma sayısı 123 defa)

Legolas6

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmeme yaklaşık 2 hafta kaldı nasıl beslenmeliyim hangi yiyecekleri tükenmemeliyim. vitamin takviyesini şimdiden almamda yarar olur mu? Bilgili arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
 eskiden ekimlerde 10 gun kala liste veriyorlardı şu bu yasaktı ama ameliyatlı fut ekimlerinden ekimdende 10 gun sonraya kadar yasaklar vardı fuede bunlara pek onem vermediler bir ara fuede sigaraya takıldılar sonra onemsemediler.onemli olan var olan dokulmen varsa onu frenle oyle ektir ekimden sonrada 72 saat carpma kafayı

Legolas6

• Yeni üye
  • *
eskiden ekimlerde 10 gun kala liste veriyorlardı şu bu yasaktı ama ameliyatlı fut ekimlerinden ekimdende 10 gun sonraya kadar yasaklar vardı fuede bunlara pek onem vermediler bir ara fuede sigaraya takıldılar sonra onemsemediler.onemli olan var olan dokulmen varsa onu frenle oyle ektir ekimden sonrada 72 saat carpma kafayı
Sigara alkol gibi alışkanlığım yok onun dışında beslenmede dikkat etmem gereken şeyler var mı? var olan dökülmeyi yavaşlatmak için neler önerirsiniz? Bir de konudan bağımsız soruyorum ekimden en erken kaç gün sonra şapka takabiliriz mesleğim gereği bazen takmam gerekiyor

emekli kel

• Hero Member
 finasterid.
 ekim gecesi sapka tak diyen ekimcide var ilk 72 saat carpmıcan gerisi pek onemli değil gevsek takarsın işe basladığında takarsın

zweig

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sigara alkol gibi alışkanlığım yok onun dışında beslenmede dikkat etmem gereken şeyler var mı? var olan dökülmeyi yavaşlatmak için neler önerirsiniz? Bir de konudan bağımsız soruyorum ekimden en erken kaç gün sonra şapka takabiliriz mesleğim gereği bazen takmam gerekiyor

Dostum ekim yapacak yer seni bilgilendirecektir yahut sen onlara mesaj atabilirsin. Uyman gereken çok şey var mesela minox, finas ve vitamin ilaçlarını bırakman gerekiyor. Alkol ve kan sulandırıcı ilaçlar da öyle. Dahası var en iyisi mi sen yaz onlara.
  • Ekim Tarihi: 10 Aralık 2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3200
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Finasterid, Biotin, çay may falan işte

Facebook Twitter Instagram