Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi nasıl beslenmeli hangi ilaçlar kullanılmalı  (Okunma sayısı 402 defa)

emekli kel

• Hero Member
 eskiden ekimlerde 10 gun kala liste veriyorlardı şu bu yasaktı ama ameliyatlı fut ekimlerinden ekimdende 10 gun sonraya kadar yasaklar vardı fuede bunlara pek onem vermediler bir ara fuede sigaraya takıldılar sonra onemsemediler.onemli olan var olan dokulmen varsa onu frenle oyle ektir ekimden sonrada 72 saat carpma kafayı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Legolas6

• Yeni üye
  • *
eskiden ekimlerde 10 gun kala liste veriyorlardı şu bu yasaktı ama ameliyatlı fut ekimlerinden ekimdende 10 gun sonraya kadar yasaklar vardı fuede bunlara pek onem vermediler bir ara fuede sigaraya takıldılar sonra onemsemediler.onemli olan var olan dokulmen varsa onu frenle oyle ektir ekimden sonrada 72 saat carpma kafayı
Sigara alkol gibi alışkanlığım yok onun dışında beslenmede dikkat etmem gereken şeyler var mı? var olan dökülmeyi yavaşlatmak için neler önerirsiniz? Bir de konudan bağımsız soruyorum ekimden en erken kaç gün sonra şapka takabiliriz mesleğim gereği bazen takmam gerekiyor

emekli kel

• Hero Member
 finasterid.
 ekim gecesi sapka tak diyen ekimcide var ilk 72 saat carpmıcan gerisi pek onemli değil gevsek takarsın işe basladığında takarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Sigara alkol gibi alışkanlığım yok onun dışında beslenmede dikkat etmem gereken şeyler var mı? var olan dökülmeyi yavaşlatmak için neler önerirsiniz? Bir de konudan bağımsız soruyorum ekimden en erken kaç gün sonra şapka takabiliriz mesleğim gereği bazen takmam gerekiyor

Dostum ekim yapacak yer seni bilgilendirecektir yahut sen onlara mesaj atabilirsin. Uyman gereken çok şey var mesela minox, finas ve vitamin ilaçlarını bırakman gerekiyor. Alkol ve kan sulandırıcı ilaçlar da öyle. Dahası var en iyisi mi sen yaz onlara.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram