Gönderen Konu: Alopext T Minoxidil Sürülen Yerde Acı  (Okunma sayısı 369 defa)

Kemal88

• Full Member
Alopext T Minoxidil Sürülen Yerde Acı
« : 22 Aralık 2021, 22:40:07 »
merhaba arkadaşlar yeni alopexy t minoxidil aldım vertexe filan kullandım 1 haftadadır daha önce minoxil forte kullanmıştım böyle olmamamıştı sürdüğüm bölgede acı yanma gibi birşey oluyor içeriğindenmi acaba başına gelen varmı böyle birşey?

Lauri

• Hero Member
Ynt: Alopext T Minoxidil Sürülen Yerde Acı
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2021, 23:34:47 »
Minoxilde olmayıp bunda olması ilginç. Çünkü hep alopexynin hammadde kalitesinin daha iyi olduğundan bahsediyorlar forumda kullanan arkadaşlar. Belki bu dönemde sebore gibi bir rahatsızlığın oluşmultur, alopexy içeriğindeki alkol de yakıyordur gibi bi düşünce geldi bana. Dermarologa bir görün bence dostum, losyona devam edeceksin.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2021, 23:41:12 »
Minoxilde olmayıp bunda olması ilginç. Çünkü hep alopexynin hammadde kalitesinin daha iyi olduğundan bahsediyorlar forumda kullanan arkadaşlar. Belki bu dönemde sebore gibi bir rahatsızlığın oluşmultur, alopexy içeriğindeki alkol de yakıyordur gibi bi düşünce geldi bana. Dermarologa bir görün bence dostum, losyona devam edeceksin.

doğru söylüyorsun hocam bir baktırmak lazım sağol.
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2021, 23:43:54 »
 tahriş yada serborik dermatit olabilir.bazı markalardan etkilenmeyip baska markadan etkilenenler oldu gecmişte veya  alışana kadar boyle etki etmiş olabilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2021, 14:59:29 »
tahriş yada serborik dermatit olabilir.bazı markalardan etkilenmeyip baska markadan etkilenenler oldu gecmişte veya  alışana kadar boyle etki etmiş olabilir

teşekkürler yorumun için hocam.
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

Facebook Twitter Instagram