Gönderen Konu: Kabuk dokme fobisi  (Okunma sayısı 543 defa)

murattarum

• Hero Member
Kabuk dokme fobisi
« : 24 Aralık 2021, 21:29:01 »
Arkadaslar yarin kabuk dokmeye baslamam lazim cok tirsiyorum. hep aklimda kotu senaryolar var

Rezzak

• Full Member
Ynt: Kabuk dokme fobisi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2021, 22:47:24 »
Arkadaslar yarin kabuk dokmeye baslamam lazim cok tirsiyorum. hep aklimda kotu senaryolar var
Korkma bişi olmaz youtubdan izle yaparsın Keseremi ektirdin kaç greft konu açtinmi hocam ??

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2021, 22:53:32 »
Ilerleyen gunlerde acicam konumu evet kesere ektirdim.2400 ekti.saclarim kalin telliydi niye az ektigini gormeden operasyon gecirmenden anlamiyorsun motor ekim gibi alim yapsaydi benim kalin telli saclarin fire orani cok olurdu cunki gelmeye biliyor kalin telli.ancak hoca kuyumcu gibi tek tek aldi yeri geldi hemsire hanimla beraber 2 kisi 1 grefti aldi cok yavas ve nazikce azicik toparlayim konu acicam.suan yikama telasi ve ilk gunler korkusu var
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2021, 23:02:08 »
Ilerleyen gunlerde acicam konumu evet kesere ektirdim.2400 ekti.saclarim kalin telliydi niye az ektigini gormeden operasyon gecirmenden anlamiyorsun motor ekim gibi alim yapsaydi benim kalin telli saclarin fire orani cok olurdu cunki gelmeye biliyor kalin telli.ancak hoca kuyumcu gibi tek tek aldi yeri geldi hemsire hanimla beraber 2 kisi 1 grefti aldi cok yavas ve nazikce azicik toparlayim konu acicam.suan yikama telasi ve ilk gunler korkusu var
Hayırlı olsun hocam inşallah en iyi sonucu alırsın saç sorunun kalmaz

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2021, 23:11:21 »
Eyvallah rezak kardesim saol cumlemize
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2021, 12:53:22 »

Ben de 2 gün önceye kadar senin gibiydim. 14.gunume geldiğimde kabukları dökmeye başladım garanti olsun da greftlere zarar veremeyeyim diye. Kabukları dökmek o kadar kolay ki anlatamam. Hiç merak etme hocam saçları yumuşattıktan sonra ekildiği yöne doğru hafifçe bir steril gaz bezi ile alındığında direkt kendisi geliyor. Ben saçlarım yumuşak olsa da az bir şey köpüklü şampuan da sürdüm ki sürtünmeyi azaltsın. Deneyebilirsiniz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram