Gönderen Konu: Kaş ekimi ve çıkan yaralar  (Okunma sayısı 5407 defa)

Pembepanjur

• Full Member
Kaş ekimi ve çıkan yaralar
« : 24 Aralık 2021, 23:57:30 »
Bakırköy'de kel bir doktora kaş ekimi yaptırdım adı Atilla miydi neydi sonra kaşlarım zarar gördü ve ekilenler belirli yerde çıkarken belirli yerde çıkmadı şekli istediğim gibi olmadı ve bir kaşımın açıları farklı dik çıkmakla birlikte kasımda kocaman bir yara çıktı. Yara çıkan yer kel kalmakla birlikte sol kasimdaki kendi kaşlarimda zarar gördü ve çıkmadı doktor pandemi var diye diye 2 senedir oyaladı sonrada şikayetimi şikayet sayfasina yazdım diye beni watsaptan engelleyip tehdit etti şikayeti kaldirmazsan seninle ilgilenmem dedi kesinlikle kaş ekimind inanmayın hepsi yalancı her şey parayı alana kadar...

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Kaş ekimi ve çıkan yaralar
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2021, 00:00:17 »
 bu adamın saç ekimindende memnuniyetsizlik diz boyuydu.urettiği ilaçta merdiven altında üretiliyormuş yan etki gorenlerde var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2022, 19:08:37 »
bu adamın saç ekimindende memnuniyetsizlik diz boyuydu.urettiği ilaçta merdiven altında üretiliyormuş yan etki gorenlerde var.

Beni ameliyathanede ameliyat etmedi. Ameliyathanede ameliyat yapmaması suç imiş zaten.
  • Ekim Tarihi: 4 sene önce
  • Ekim Merkezi ismi Ideaklinik
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2022, 19:40:52 »
 onun hiçbişiyi kanuna uygun değildir tam sahtekar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2022, 19:42:33 »
onun hiçbişiyi kanuna uygun değildir tam sahtekar

Siz nerden taniyorsunuz bu doktora ameliyat oldunuz mu hiç
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2022, 19:47:26 »
 bir şekilde  ben ve arkadaslarım yakından tanırız ailesinide onuda. bir lazer epilasyoncu vardı ona bile bunun ektiği gelmiş saçları sokturmeye alakasız bir ortamda adı gecmişti kasap atilla diyorlarmış.bunun taktiği bellidir her drun açığını soler kendini gizliden kahraman ilan eder.ilaç çıkarmadan once farklı nickler alır yakında türkiyeye bomba ilaç gelcek algısı yapar sonra kendi uydurup uydurup yapar satar.seytanlıkla bozmuş kafayı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2022, 20:00:51 »
 biri diyordu mağdurları site kurmuş zamanında.bunun kasaplığını deşifre etmek için sitelerde 10 kıtalık şiirler yazılırdı bu adama hakaret içerikli.dunyayı kazandı ama haydan gelen huya gider yavan ekmek yer bu para gitmesin diye fakir montu pantolonu ile gezer harcayamıyor aşırı cimrilik hastalığı var.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2022, 02:12:52 »
biri diyordu mağdurları site kurmuş zamanında.bunun kasaplığını deşifre etmek için sitelerde 10 kıtalık şiirler yazılırdı bu adama hakaret içerikli.dunyayı kazandı ama haydan gelen huya gider yavan ekmek yer bu para gitmesin diye fakir montu pantolonu ile gezer harcayamıyor aşırı cimrilik hastalığı var.

Vergi kaçakçısı olduğuna dair gazete haberi var gördünüz mü.
Pansumandan sanal hastaneye başlığı altında.
  • Yaşınız 25

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2022, 16:24:15 »
Bu xpecianin sahabi atillami?
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2022, 16:35:24 »
Geçmiş olsun abla. Çok üzüldüm. Bu insanlar sadece paramızı değil geçen zamanımızı ve umutlarımızı da çalıyor. Güle güle yemesin o parayı.

Inşallah Xpecia bu adamın değildir. Emekli kel abi sahibinin güvensiz biri olduğunu söylüyordu. Bu adam olabilir.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2022, 17:09:17 »
Evet atilla kaya xpecianin sahibi ufak bir arastirma sonrasi ogrendim.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2022, 17:11:11 »
Evet atilla kaya xpecianin sahibi ufak bir arastirma sonrasi ogrendim.
Abi çok kötü bir haber bu ya. Aklıma farklı şeyler gelmeye başladı. Ne içiyoz haberimiz yok...
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 16 Şubat 2022, 17:37:53 »
Ben x peciankn finans oldugunu dusunmusumdur hep yani  yeni bir ilac degilki.finansi allayip pullayip finanstan korkan arkadaslar icin guvenli liman olarak algiladigi ilac.yani finansin kopyasi biraz daha az etki edeni olabilir falan ama bir argesi yada arastirilip uretildigini dusunmuyorum.ben kerozan kullaniyorum.drogsan firmasi belki finans kadar etkisi yoktur dokulmeyi durdurmaz ancak ekim sonrasi destek icin kullaniyorum en azindan firma saglam bir firma argesi var uretim tesisi var.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2022, 03:06:35 »
Bu xpecianin sahabi atillami?

Evet o Atilla
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #14 : 26 Şubat 2022, 03:07:33 »
Geçmiş olsun abla. Çok üzüldüm. Bu insanlar sadece paramızı değil geçen zamanımızı ve umutlarımızı da çalıyor. Güle güle yemesin o parayı.

Inşallah Xpecia bu adamın değildir. Emekli kel abi sahibinin güvensiz biri olduğunu söylüyordu. Bu adam olabilir.

Teşekkür ederim 🙏
Evet onun sahibi bu adam.
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram