Gönderen Konu: Saç ektirmeli miyim ? Çok yapay durur mu ? Ektirmek için erken mi ?  (Okunma sayısı 736 defa)

apeiron1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 29 yaşındayım. Saçlarım özellikle uzunken tepe bölgem çok boş gözüküyor. çarşamba gününe randevu aldım bir hışımla ama soru işaretlerim var. Doktor 4500 5000 greft bir operasyon önerdi 9000 lira. Çok yapay durur mu ? Sizin de fikrinizi almak istedim.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
Arkadaşlar 29 yaşındayım. Saçlarım özellikle uzunken tepe bölgem çok boş gözüküyor. çarşamba gününe randevu aldım bir hışımla ama soru işaretlerim var. Doktor 4500 5000 greft bir operasyon önerdi 9000 lira. Çok yapay durur mu ? Sizin de fikrinizi almak istedim.
Bence finas kullan 6 ay iyice güçlendir öyle nakil işlemini yaptir usta.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Mehmet64

• Full Member
Önde problem yoksa o kadar greft fazla hocam soyliyim hangi doktordan randevu aldınız
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

apeiron1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum için teşekkürler. Önlere de ekim olacak haklısınız. Bağdat caddesinde lifemed tıp merkezinde yaptıracağım.

apeiron1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar tekrardan var mı yorumu olan ?

Lauri

• Hero Member
Forumda merkezi araştırdınız mı? Ekin misiniz oraya ektirmek istediğinize?

Ön çizgi belki biraz öne alınabilir, tepeye bir miktar ekim olabilir tabi ama toplam 4500 çok büyük bir sayısı gibi daha da önemlisi gereksiz gibi.

Merkezi iyi araştırmanızı tavsiyw ederim.

Roninn3

• Hero Member
nerde ektireceğine bağlı.

ayrıca 4000 üstü greft senin durumun için gereksiz yüksek bir sayı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kime nereye ektireceğine bağlı saçını?
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
  6 ay finasterid kullanıp girsen ekime dahada arastırsan oyle ektirsen daha iyi edersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram