Gönderen Konu: İzmir Erna hair sac ekim merkezi  (Okunma sayısı 1688 defa)

Mete Dmir

• Yeni üye
  • *
İzmir Erna hair sac ekim merkezi
« : 08 Ocak 2022, 17:17:15 »
Merhaba arkadaşlar bu forumda erna hairde ektirip   güzel  bir sonuç  alani gördükten sonra buldum bu merkezi başka sayfada aynı merkezde ektirip güzel sonuç alanında gördüm telefonda konusuncada çok güzel konuştular bu merkezde ektirip veya bilgi sahibi olan varsa bizimle paylaşırsa çok güzel olur

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: İzmir Erna hair sac ekim merkezi
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2022, 15:13:11 »
kendine macera arama , forumu takip et ....

izmirde dr sibel ulusan haric gerisi palavra

Juneaux

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2022, 15:40:19 »
kendine macera arama , forumu takip et ....

izmirde dr sibel ulusan haric gerisi palavra

Demissin lakin gordugum kadariyla 2 tane ekim yaptirip sibel ulusan a gitmemissin nedenini aciklar misin rica etsem ?

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2022, 16:45:42 »
Demissin lakin gordugum kadariyla 2 tane ekim yaptirip sibel ulusan a gitmemissin nedenini aciklar misin rica etsem ?
İzmirde olmadığı için olabilir.
  • Yaşınız 24

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2022, 17:52:28 »
aciklarim ... ilk ekimim izmirde oldu , kendim yurtdisinda kaliyorum ailem izmirde , yani hem aile ziyareti hemde sac ekimi oh mis diye düsündüm .
ama bilememisim nasil bir tehlikeye girmisim, gördügün gibi ilk ekimim bir facia , ozamanlar naiv davranip güvenmistim ama bu isin nekadar ciddi oldugunu maalesef sonradan fark ettim, ve kendimi emin ellere yani Dr Koray Erdogana biraktim, ve sükürler olsun beni tekrar hayata döndürdü diye bilirim....

evet sibel ulusan ekimleri iyi ama maalesef yukarida yazdiktan sonra bir hastasina davranisini hic hos bulmadim , yani uzun lafin kisasi Izmirde sac ekimi yaptirilmaz .
Sibel hanimda iyi de sonuc alabilirsin kötüde , ama digerlerinde kesinlikle olumlu almassin .

kaliteli ve dogru yeri secmek istiyorsan 1-3 gün arasi Izmir disina cikmayi göze alacaksin yada yaptirmayacaksin....

Izmir güzel ama sacta .......

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2022, 20:01:42 »
aciklarim ... ilk ekimim izmirde oldu , kendim yurtdisinda kaliyorum ailem izmirde , yani hem aile ziyareti hemde sac ekimi oh mis diye düsündüm .
ama bilememisim nasil bir tehlikeye girmisim, gördügün gibi ilk ekimim bir facia , ozamanlar naiv davranip güvenmistim ama bu isin nekadar ciddi oldugunu maalesef sonradan fark ettim, ve kendimi emin ellere yani Dr Koray Erdogana biraktim, ve sükürler olsun beni tekrar hayata döndürdü diye bilirim....

evet sibel ulusan ekimleri iyi ama maalesef yukarida yazdiktan sonra bir hastasina davranisini hic hos bulmadim , yani uzun lafin kisasi Izmirde sac ekimi yaptirilmaz .
Sibel hanimda iyi de sonuc alabilirsin kötüde , ama digerlerinde kesinlikle olumlu almassin .

kaliteli ve dogru yeri secmek istiyorsan 1-3 gün arasi Izmir disina cikmayi göze alacaksin yada yaptirmayacaksin....

Izmir güzel ama sacta .......
Ben de o davranıştan beri kimseye önermiyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Juneaux

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2022, 22:18:52 »
Ben de o davranıştan beri kimseye önermiyorum.

Ne olmus acaba ogrenebilir miyim ? Cunku bende sac ekimi icin klinik arastirma surecindeyim neler olur bitiyo kliniklerde ogrenmek istiyorum

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2022, 22:44:35 »
Ne olmus acaba ogrenebilir miyim ? Cunku bende sac ekimi icin klinik arastirma surecindeyim neler olur bitiyo kliniklerde ogrenmek istiyorum
Şuan bulamıyorum ama epey mevzu olmuştu.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram